Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

22 minutes ago, booyaka said:

Otvorite hejtersku temu na Deponiji pa u tom oboru slobodno kenjajte.

neshvatljivo je kako uspevaš s vremena na vreme da isplivaš iz istog, al to je valjda zbog moderacije

 

ne postizavaju ljudi da čiste

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, napadaj said:

Nezainteresovani Jokić je vrlo zainteresovan za kladionice, banke i Jelen, a tu i tamo potpiše neki siguran glas. Nisam čuo da je nezainteresovano napravio neki teren za besplatno korišćenje, sredio obalu Dunava u dužini od 100 metara i slično.

 

Jebem ga u usta, a obožavao sam ga do imbecilnosti.

To je to. Covek zakljucao topic.

Link to comment
3 hours ago, kud u maglu Simoviću said:


a gde da pišem o jokiću kao potpisniku liste žvalavom i ekskluzivnom promoteru klađenja

 

na topiku kladionica?

lupaš glupost kao po običaju, što se da pročitati iz bolda, al to ti se oprašta pošto si pročitao takvu tezu* na forumu

 

*nekomercijalna reklama

 

 

Zaista pokušavam da pojednostavim maksimalno.

 

Dakle crtam: Pitanje Jokićevog reklamiranja kladionica nije košarkaško pitanje (podforum sport/košarka), nego socijalno (podforum društvo). Pitanje podrške Vučiću, uprkos tome što si video neke ljude da idu u Arenu da glasaju (to nek ti objasni neko stariji), nije košarkaško pitanje (vidi gore  pf košarka/sport) nego političko (podforum politika).

 

Ne znam šta ti je ovo sa nekomercijalnom reklamom, neka ostane tvoja mala tajna, dosta sam se gluposti naslušao.

Isprintaj to, okači na zid, pa nek ti neko napravi klupko od čarapa da možeš da gađaš. 

Edited by kralj
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

neshvatljivo je kako uspevaš s vremena na vreme da isplivaš iz istog, al to je valjda zbog moderacije

 

ne postizavaju ljudi da čiste

Ti bi bio među prvim koje bi počistili.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
On 10. 1. 2024. at 13:08, Shan Jan said:

Partizan je baba koja prodaje pecurke koje ubere u sumi. Nekad bude lepa corba, nekad se otrujes i skoro umres, a najcesce bude buckuris oba. 

 

5 hours ago, Shan Jan said:

@Mil@n Jbg ne mogu sada da nadjem, kacili su neki forumasi koji se bolje razumeju. Meni je i potpis dovoljan, ne znam, treba bas ono da budes tesko govno okrenuto samo sebi da kad ti se zemlja raspada pod diktatorom ti ga javno podrzis. Ne kazem ja da ti nisi u pravu kako je verovatno do toga doslo al ono... ne mogu da predjem preko toga. 

 

Mozda ce mi se i jebeni KK Partizan ogaditi u buducnosti ako saznam previse ruznih stvari, za sada znam samo da ih SNS finansira i zivim u blazenom neznanju :D Mislim, ja sam FK Partizan prestao da pratim jos kad je mafija na njegovom celu stavila Moreiru na DM kao kaznu sto nije hteo da potpise sta su oni hteli. Previse sam emotivan, sta cu.

 

 

Razumem da neko kaže "ne mogu da odvojim Jokića igrača od Jokića potpisnika Vučićeve liste, prestajem da pratim tim u kome igra, ne mogu više da ignorišem njegovu povezanost sa režimom".

 

Ono što ne razumem jeste da ista osoba navija za Zvezdu/Partizan, koje:

 

- vode režimski kriminalci i njima bliski ljudi,

 

-čiji su sponzori kladionice/perionice novca koji uz prećutnu dozvole državnih organa  omogućavaju kriminalcima da drže ogromne svote novca na svojim nalozima tj. kvazi računima, a dužnicima da prenose i podižu novac u kladionicama - ekspoziturama čime obesmišljavaju odluke sudova,

 

- koje gaje organizovane navijačke grupe / regrutne centre organizovanog kriminala, čiji pripadnici, pored "redovnog " kriminala, na izborima u dzipovima obilaze ljude u manjim sredinama i prete im za račun režima,

 

- u koje se neprestano upumpava novac poreskih obvezika,

 

i kojoj sve to (i ko zna šta još što sam zaboravio da navedem) ne smeta da prati ove klubove i nema problem  da u toj situaciji razdvoji košarku od kriminala. 

 

 

  • +1 6
  • Haha 1
Link to comment

@reg možda zato što su fk/kk partizan i fkcz stariji i od vučića i od sns-a zajedno. oni moraju da budu na toj strani da bi preživeli, kao što su bili na strani svake vlasti

jokić sa inkamom od 276 miliona $(poslednji ugovor) može sebi da iznajmi jebeni koloseum u rimu da mu trče konji, a ne da uzurpira gradski hipodrom u somboru koji su koristili svi građani kao sportski objekat(ne samo konji)

 


jbg kad te pravi gladni kurac

  • +1 4
Link to comment

@reg stvari nisu crno-bele, ne donose se te odluke preko noci, niti ih donosis stavljajuci stvari na papir. Jednostavno ti se nesto smuci a nesto drugo svidi. Partizan nije jedan covek vec brend koji traje 80 godina i koji je postojao mnogo pre i SNSa a i nas. To je cela grupa ljudi, najrazlicitijih. Za sada ja vidim dovoljno dobrog u KK Partizan da bih navijao za njega. To se moze svakako u nekom trenutku promeniti. Takodje, klub je drugacija stvar od pojedinca. Klub mozes da volis cak i ako je trenutno zaposednut od strane losih ljudi. 

 

Jokic pak, je cini mi se, jednostavno los covek. I to se ne menja tako lako. I ne kapiram taj narativ da treba da se odvaja licnost sportiste od njegove igre. Pa mi bas navijamo za sportiste zato sto ne odustaju, igraju fer, daju sve od sebe, igraju timski, imaju postovanje prema protivniku, pomazu jedni drugima... Vecinu nas sportisti ocaraju svojom igrom a zadrze svojom licnoscu, jer dok navijas ti si deo te ekipe i zelis u njoj nekog koga smatras vrednim pracenja. Ja cenim Jokicevu igru ali mogu da navijam samo protiv njega. 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a ne da uzurpira gradski hipodrom u somboru

 

Zar nije ovo debunkovano?

Link to comment

Ma, sta se ima da se pravdate? Pazi, lik je govno tesko po milion i jednom osnovu i sad ja moram da ti se pravdam sto ga ne volim. I jos ja ispadam licemer jer je on govno.

 

Nek sam ja licemer, on je govno.

 

Zvezda je postojala i pre SNS-a i postojace i posle SNS-a. Ima i dobrih i losih stvari. Cine je i sjajni igraci i treneri i rukovodioci.. koji su i sjajni ljudi, cine je i govna od ljudi. Cini je i sjajna publika medju kojom ima svakakvih govana. Ima bogatu istoriju sa puno svetlih, ali i nekim mracnim momentima.

 

Moze i Zvezda da mi se ogadi i da je ne pratim ako me gurnu toliko daleko da mi je ogadi. Ove sezone su na primer bili na ivici. Ali evo, momci se bore, imamo Topica top 5 pika na draftu i sjajnog mladica, imamo Tea madjiju...

 

Jokic je gurao i gurao dok se nije svima ogadio. Prvo, mi lazemo sebe i bili smo svi sise i radili smo mentalnu gimnastiku da opravdamo lika koji se 99 posto nas u stvari ne svidja. Osvoji titulu i kaze posao je zavrsen idem kuci. Ma, idi u persun. Smorcina najveca ona koja sve smara i koju samo jer je toliko dobar mogu da vole ljudi, a i ta ljubav je slaba, vecinu ljudi koji nisu Srbi ili Denverovci, lik smara. 

 

Zivi 10 godina u Americi i prica isto kao prvog dana, vokabular bedan, a generalno mumla kad prica, ni na srpskom nije bolji. Seljo beljo onaj nepismeni najobicniji.

 

Onda braca seljoberi i cela ta prica. Onda on seljober onaj najgori.

 

Onda kladionice, banke, guarana i Jelen pivo. Pa sve najgore reklamira lik da bi umesto 40 miliona imao 41 milion po sezoni.

 

Nikad nista pozitivno. Nema ga nigde, a lik bukvalno vec sad bogatiji od Djokovica ili je tu negde, a svakako ce ga prestici. Nema ga nigde, nista se ne cuje o humanitarnim akcijama, nista za ljude korisno nije sagradio, okrecio im tamo onu halu i nalepio svoje postere.

 

Pa price o raznim muljanjima sa zemljistem tamo u Somboru.

 

Pa stric SNS.

 

PA NEIGRANJE ZA REPREZENTACIJU.

 

I na sve to dva puta podrzao jednog od najvecih zlikovaca u nasoj istoriji i njegovu mafijasku sektu.

Edited by Hele
  • +1 6
Link to comment
12 minutes ago, Shan Jan said:

@reg stvari nisu crno-bele, ne donose se te odluke preko noci, niti ih donosis stavljajuci stvari na papir. Jednostavno ti se nesto smuci a nesto drugo svidi. Partizan nije jedan covek vec brend koji traje 80 godina i koji je postojao mnogo pre i SNSa a i nas. To je cela grupa ljudi, najrazlicitijih. Za sada ja vidim dovoljno dobrog u KK Partizan da bih navijao za njega. To se moze svakako u nekom trenutku promeniti. Takodje, klub je drugacija stvar od pojedinca. Klub mozes da volis cak i ako je trenutno zaposednut od strane losih ljudi. 

 

Jokic pak, je cini mi se, jednostavno los covek. I to se ne menja tako lako. I ne kapiram taj narativ da treba da se odvaja licnost sportiste od njegove igre. Pa mi bas navijamo za sportiste zato sto ne odustaju, igraju fer, daju sve od sebe, igraju timski, imaju postovanje prema protivniku, pomazu jedni drugima... Vecinu nas sportisti ocaraju svojom igrom a zadrze svojom licnoscu, jer dok navijas ti si deo te ekipe i zelis u njoj nekog koga smatras vrednim pracenja. Ja cenim Jokicevu igru ali mogu da navijam samo protiv njega. 

 

Ne vidim u tvojim postovima bilo šta o Jokićevom odustajanju, nefer igri, nepoštovanju protivnika, izostanku timske igre, nepomaganju saigračima. Ti navijaš protiv Jokića zato što je potpisao Vučićev spisak.

 

24 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@reg možda zato što su fk/kk partizan i fkcz stariji i od vučića i od sns-a zajedno. oni moraju da budu na toj strani da bi preživeli, kao što su bili na strani svake vlasti

jokić sa inkamom od 276 miliona $(poslednji ugovor) može sebi da iznajmi jebeni koloseum u rimu da mu trče konji, a ne da uzurpira gradski hipodrom u somboru koji su koristili svi građani kao sportski objekat(ne samo konji)

 


jbg kad te pravi gladni kurac

 

Ne moraju da budu na toj strani (niti da budu KK Kladionice) da bi preživeli...već ako žele u Evroligu sa kakvim takvim šansama za odlazak na F4. Da im "treba" da budu na toj strani da bi preživeli...onda možda ni ne treba da prežive.

Link to comment

Ako mu se na prvoj sledećoj domaćoj tekmi ne bude skandiralo 'sad si pojo sendvič Nikola' mi smo raspad od društva

  • Haha 2
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Ovde je dosta kiselog grozdja, veciti vazda u dilovima sa svakom vlascu , vazda ih vode krimosi, kroz njih se peru milioni itd. Pa vas to  ne sprecava da volite  i podrzavate ta dva drustvena kancera:) Ja Jokica mrzim iz sportskih razloga a vi ga mrzite iz potpuno nekih drugih. Skoro svi nasi vrhunski sportisti su manje vise vezani za vlast, uvek je bilo tako. Ako bi na sve sportiste gledali na takav nacin ne bi imali koga da bodrimo:) 

Edited by Micko8
Link to comment

Koliko samo nasih kosarkaskih idola su losi ljudi. Samo nekoliko s vrha glave: Grbovic, Danilovic, Pekovic, Bodiroga, Tomasevic, Rebraca...

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...