Jump to content
IGNORED

Najvredniji igrač


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, Zli Gli said:

navikli ljudi na boljenje kurca tamo i frka im kad se zakuva. 

 

E sad bas, obojica su uzeli prsten, nije basi da ih totalno boli kurac, a ni da im je frka, Milvoki vs Finiks finale se fino zakuvalo koliko se ja secam

  • +1 2
Link to comment

Frka im od Fiba kosarke, nece random igrac Letonije i Poljske da se skloni kad se zalete ka kosu a nema ni tripl dabla svaki mec :cry:

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Uzeo je Jokic srebrnu medalju na OI a to je jednako osvojenom zlatu na EP.  Ne moze Jannis tu u istu recenicu sa njim. Giannis je takodje ucestvovao na mnogo vise FIBA takmicenja od Jokic ako se ne varam. Jokica jednostavno zabole za reprezentaciju. Da je hteo da igra imao bi i po neko osvojeno EP ili SP.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Da je hteo imao bi i tad na tim OI vise od 6ppg ili koliko vec, imao bi 50 u proseku u NBA i svake godine osvajao sve zivo... Bukvalno samo da on pozeli, niko se drugi ne pita. Dominira jace nego Dominik u Evropi onomad. 

Link to comment

A inače se na OI ili bilo kom takmičenju reprezentacija igra veliki broj utakmica pa je naročito bitno koja im je statistika na tih desetak utakmica.

Link to comment
2 hours ago, Micko8 said:

Ne treba uopste voditi raspravu o tome koja je liga najjaca i ciji igraci su mocniji. Dovoljno je pogledati  krseve sto su do juce igrali u NBA ligi, nisu mogli da se sastave tamo a u evroligi pune , razne Muse,Hezonje,Kampacad,Larkini itd. Spomenuo sam Detroit, da Duren predje danas u neki evroligaski tim bio bi najbolji centar u ligi bez problema ,on je na primer za Lessort-a avion a  takodje je ofanzivno limitiran igrac. Cak i njegove rezerve u Detroitu bi bili dominantni igraci u Evroligi.

 

Markus Hauard, legenda Baskonie, nezaboravni Elmer Benet i Viktor Aleksander...

Link to comment

Meni nije uopste bitno, kosarka bi trebala da je timski sport a oko njega se stvorila fama da cini saigrace boljim vise nego bilo ko u istoriji kosarke sto dalje implicira da je uvek do sad imao krs saigrace u repstaciji, osim tad kad je izdominirao na OI sa svojih 6 poena u proseku pa nas je prakticno sam herojski odveo do srebra. Ono na SP kad je iskidao sa cak 11ppg i na EP sa dabl dablom, jbg valjda nije bas toliko svemoguc da grupu gradjana odvede do medalje kao lider tima, valjda cini boljim samo saigrace u Nagetsima a u repstaciji jok. I onda tu grupu gradjana osralo da bez njega uzme srebro a zamalo i zlato na dosta jakom SP. Ne da mu se van Denvera, sta drugo reci. 

Link to comment

moj MVP

 

spacer.png

 

 

Tvoj MVP

 

spacer.png

 

 

mislim, za funkcionalno pismene lepo piše: najbolji košarkaš Srbije, a ne najbolij košarkaš iz Srbije.

 

kad bude dodeljivana nagrada najbolji košarkaš Denvera, eto vam prilika da zasijate, da ne bi slučajno Marej odneo i tu nagradu :fantom:

Edited by Filozof manijak
  • +1 4
  • Vojvodo,serdare 5
Link to comment
7 hours ago, Micko8 said:

Uzeo je Jokic srebrnu medalju na OI a to je jednako osvojenom zlatu na EP.  Ne moze Jannis tu u istu recenicu sa njim. Giannis je takodje ucestvovao na mnogo vise FIBA takmicenja od Jokic ako se ne varam. Jokica jednostavno zabole za reprezentaciju. Da je hteo da igra imao bi i po neko osvojeno EP ili SP.

Cuj, uzeo Jokic srebrnu medalju. Uzeli je i Bircevic i Stimac.

 

To je bio tim Teodosica i Bogdanovica, napisao si to kao da nas je sam predvodio igrajuci sa 11 Gagica.

 

Raduljica na tom turniru 14,8 poena, Jokic 9,1.

 

Bio je cetvrti strelac tima, iza Bogdanovica, Teodosica i Raduljice.

 

Bio je i cetvrti asistent tima, iza Bogdanovica, Teodosica i Markovica.

Link to comment

NBA je Wallmart. 

Evroliga i svetska i evropska prvenstva su pijaca sa domaćim proizvodima.

  • Haha 1
Link to comment

Partizan je baba koja prodaje pecurke koje ubere u sumi. Nekad bude lepa corba, nekad se otrujes i skoro umres, a najcesce bude buckuris oba. 

  • Haha 2
Link to comment
7 hours ago, Hele said:

Cuj, uzeo Jokic srebrnu medalju. Uzeli je i Bircevic i Stimac.

 

To je bio tim Teodosica i Bogdanovica, napisao si to kao da nas je sam predvodio igrajuci sa 11 Gagica.

 

Raduljica na tom turniru 14,8 poena, Jokic 9,1.

 

Bio je cetvrti strelac tima, iza Bogdanovica, Teodosica i Raduljice.

 

Bio je i cetvrti asistent tima, iza Bogdanovica, Teodosica i Markovica.

Bez Jokica ne bi dobili ni Hrvatsku ni Australiju, on je bio veoma vazan deo tog tima iako nije imao glavnu ulogu u ekipi kao na  kvalifikacionom turniru gde je bio MVP. Ne moze tu u istu recenicu da se stavljaju Bircevic i Stimac igraci sa kraja klupe. Zajebi i sa tim prosekom poena, koji nista ne govori. Jokic je bio daleko bolji igrac od Raduljice na OI.

Edited by Micko8
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...