Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Hvala Paoku što su uzeli Stefana, hvala Dušku Dulencetu Dukiju Ivanoviću zbog Vanje, rukovodstvima, trenerima i navijačima budućih klubova Nikole Jankovića i onog mučenika što je igrao u Gonzagi.

Samo to bi bio odličan prelazni rok, ovo ostalo je bonus.

Link to comment
1 hour ago, Mark Rothko said:

Hvala Paoku što su uzeli Stefana, hvala Dušku Dulencetu Dukiju Ivanoviću zbog Vanje, rukovodstvima, trenerima i navijačima budućih klubova Nikole Jankovića i onog mučenika što je igrao u Gonzagi.

Samo to bi bio odličan prelazni rok, ovo ostalo je bonus.

717DC0FB-3E68-422B-AAA0-F49D48675855.gif.284dade10c42b1a52d113606462326ec.gif

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
21 hours ago, theanswer said:

 

Ja sam stekao dijametralni utisak, ne pomaže što ga ova prekine svaki put kad nešto hoće da kaže. Dule je uvek tako zvučao. 

 

to je to. bas htedoh da kazem juce nakon odgledanoh intervjua kako mi ide na onu stvar ta potreba nasih voditelja da upadaju gostima u rec po hiljadu puta u toku gostovanja.

 

dule inace nikada nije bio neki govornik ali mu svaka recenica ima smisao i poentu, treba biti samo strpljiv slusalac.

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Sundance Kid said:

 

to je to. bas htedoh da kazem juce nakon odgledanoh intervjua kako mi ide na onu stvar ta potreba nasih voditelja da upadaju gostima u rec po hiljadu puta u toku gostovanja.

 

dule inace nikada nije bio neki govornik ali mu svaka recenica ima smisao i poentu, treba biti samo strpljiv slusalac.

Tačno. I u ovom izlaganju je imao poentu. Samo strpljivi su je i čuli.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

Dosta sam razočaran što je prošlo toliko vremena od poslednjeg pojačanja :(

 

 

Marketing nam je uzeo produzeni vikend, pa smo malo pali na tom planu i onda nema para :(

Link to comment

Zaključili smo vansudsko poravnanje sa Ekspo bankom po kojem KKP i Banka nemaju nikakvih međusobnih obaveza jedni prema drugima.

 

Sad možemo na miru da se posvetimo marketinškim aktivnostima, dovođenju novih pojačanja, kao i otpuštanjem pojedinih igrača jer -  kako smo već imali prilike da vidimo - i na taj način može dobro da se zaradi.

Link to comment

Predsednik Partizana, Ostoja Mijailović je nakon sklapanja sporazuma o vansudskom poravnanju izjavio:

"Pre oko četiri godine, najveći pojedinačni problem je bila blokada od strane banke. Bilo je dosta saveta da se klub kao pravno lice uvede u stečajni postupak, biloje i predloga da se sprovede UPPR (Unapred pripremljeni plan reorganizacije). Izabrali smo najteži put, ali danas sam posebno ponosan na činjenicu da je naš Partizan onaj isti klub koji je nastao davne 1945. godine. Veoma smo zadovoljni obavljenim poslom jer je vansudsko poravnanje ubrzalo čitav proces. Do osnove za ovakav epilog došli smo nakon nekoliko godina teške borbe našeg pravnog tima pred nadležnim institucijama. Dokazali smo ono za šta smo se borili i ono u šta smo čvrsto verovali. Partizan je sada i definitivno finansijski konsolidovan i to je velika vest za sve koji vole klub i podržavaju ga na putu povratka u društvo najboljih", rekao je Mijailović.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...