Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Nakon žreba, trener Partizana NIS, Željko Obradović je izjavio:

„Mislim da je najvažnije od svega da mi oformimo ekipu i krenemo sa pripremama na vreme. Nadamo se da će svi igrači biti zdravi i spremni za sve napore koji nas čekaju ove godine. Mislim da je izuzetno važno kakve ćemo pripreme obaviti zato što sistem takmičenja iziskuje da praktično od prve utakmice budemo spremni i igramo na najvišem mogućem nivou. Tako ćemo probati da uradimo pripreme. Timovi iz Evrokupa i ABA lige zaslužuju svaki respekt sa naše strane, tako ćemo se ponašati, svakom protivniku ćemo prilaziti na isti način, sa poštovanjem ali uvek svesni onoga što su ciljevi koje smo postavili ispred nas. Treba da sačekamo da oformimo ekipu i da se usredsredimo na ono što je najvažnije a to je rad na terenu“, poručio je Obradović.

 

Sportski direktor crno-belih, Zoran Savić je o ishodu žreba rekao:

„Ovo je veoma težak žreb. Dve grupe su veoma slične a najvažnija stvar je da se izborimo za jedno od prva dva mesta u grupi i na taj način obezbedimo prednost domaćeg terena u eliminacionoj fazi koja se igra na samo jednu utakmicu. Veoma je teško jer morate biti potpuno spremni od prvog meča grupne faze, nakon čega se u februaru i martu ulazi u fazu kada svaka utakmica znači opstanak ili nestanak iz takmičenja“, istakao je Savić.  

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
2 minutes ago, Lord Stef said:

Cekaj bre, od osmine finala se igra samo po jedna utakmica na ispadanje :D Ko je pravio ovaj sistem?

U suštini, sistem je najgori za jake ekipe sa slabim domaćim terenom.

Link to comment

Odlična izjava Savića.

Posljednje što nam je sada potrebno je nerealan optimizam.

Imamo, t.j.imacemo pristojan tim koji u sinergiji sa publikom možda može i do kraja.

 

Link to comment

Daleko je laksi put do EL kroz ABA.

 

Inace preslusao sam sad ono Duletovo gostovanje. Dugo ga nisam slusao. Nevezano za sadrzaj, bas lose zvuci - nepovezano, ne moze da sastavi recenicu od pocetka do kraja, nema pojma sta hoce da kaze, zamuckuje... Moguce posledica lekova, ko zna na cemu je on sve. Nesto mi ga je bilo bas zao.

Link to comment
21 minutes ago, chandra said:

Daleko je laksi put do EL kroz ABA.

 

Inace preslusao sam sad ono Duletovo gostovanje. Dugo ga nisam slusao. Nevezano za sadrzaj, bas lose zvuci - nepovezano, ne moze da sastavi recenicu od pocetka do kraja, nema pojma sta hoce da kaze, zamuckuje... Moguce posledica lekova, ko zna na cemu je on sve. Nesto mi ga je bilo bas zao.

 

Ja sam stekao dijametralni utisak, ne pomaže što ga ova prekine svaki put kad nešto hoće da kaže. Dule je uvek tako zvučao. 

Edited by theanswer
  • +1 3
Link to comment
20 minutes ago, theanswer said:

 

Ja sam stekao dijametralni utisak, ne pomaže što ga ova prekine svaki put kad nešto hoće da kaže. Dule je uvek tako zvučao. 

 

Nemam pojma, meni je zvucao potpuno nepovezano u ovom klipu. Moguce i da mi se perspektiva promenila tokom godina... Deluje mi da je nekad zvucao suvislije. Bas ga dugo nisam cuo uzivo.

Link to comment
1 hour ago, Lord Stef said:

Cekaj bre, od osmine finala se igra samo po jedna utakmica na ispadanje :D Ko je pravio ovaj sistem?

 

jbg. pričamo o takmičenju u kome je bitnije da se plasiraš u finale nego da osvojiš. mislim, kad si već tamo lepo je da osvojiš, ali i ako ne uspeš cilj je ostvaren. 

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

jbg. pričamo o takmičenju u kome je bitnije da se plasiraš u finale nego da osvojiš. mislim, kad si već tamo lepo je da osvojiš, ali i ako ne uspeš cilj je ostvaren. 

 

To samo ako nijedan EK tim ne udje u 8 u EL. 

Link to comment
Cekaj bre, od osmine finala se igra samo po jedna utakmica na ispadanje [emoji3] Ko je pravio ovaj sistem?
Verovatno su dovukli neko pojačanje iz Fibe na poziciji odlučivanja :fantom:

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

koliko se puta to dešavalo do sada?

 

Mislim da se nije desilo od kad je uveden taj sistem plasmana, s tim sto je prosla godina prekinuta i nezavrsena, a ove godine je Valensija za frtalj ostala izvan top8. 

 

E sad, jos uvek je prerano pricati, ali Uniks i Monako ne deluju trenutno kao ekipe koje ce se boriti za top8.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...