Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, BWA said:

Imajuci u vidu činjenicu da mi raspolazemo sa 3x više ostaje nejasno šta je sa licencom?


u stvari nije nejasno. ili se sportski plasiras ili se umilis djordiju. ostaje vam taj rad uvlacenja djordiju ili sledece sezone na sportski nacin

Link to comment
7 minutes ago, Ros said:


u stvari nije nejasno. ili se sportski plasiras ili se umilis djordiju. ostaje vam taj rad uvlacenja djordiju ili sledece sezone na sportski nacin

Čuj sportski plasiraš.

Nismo mi Igokea.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, levi said:

s tim što budžeti u Ulebu moraju da budu pokriveni većim delom iz realnih prihoda, baš zato da ne bi mogli prijatelji kluba da sipaju nekontrolisano

 

Kojim realnim prihodima? Donacijama koje FK Real i Barsa daju košarkaškim sekcijama, parama koje Vatutuin upumpa, nemoj da se zajebavamo. 

Link to comment

+1

Ne znam šta stoji u pravilnicima ali je očigledno da skoro svi ili svi klubovi većinu budžeta ne obezbeđuju iz realnih prihoda. Niti bi imalo ikakvog smisla insistirati na tome jer problem evropske košarke definitivno nisu šeici kojinad hoc prave super timove i dižu cene. Ne bi imali ni ovo što imamo kada bi zabranili upumpavanje para. Uz to, Partizan ni nema vlasnika pa da mogu da nađu fingirane sponzorske ugovore. Napraviće sponzorski ugovor sa držvanim firmama, Ostojinom firmo itd i sve ok.

Link to comment
7 hours ago, Milošica said:

Ipak nije patka da se pregovaralo sa Bjelicom.

 

Recimo da se proćaskalo, ne mnogo preko toga.

Link to comment
8 hours ago, Mark Rothko said:

3 miliona za gospodina...

 

 

 

 

Čim se nezvanično pominje, znači da ne dolazi. Ali barem će da služi kao distrakcija do objavljivanja pravog pojačanja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...