Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

2 minutes ago, Nikodije said:

a minimalan budzet za evrokup 2 miliona. panter i lidej ispunili uslov, mogu sami da igraju.

Bukvalno.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

a minimalan budzet za evrokup 2 miliona. panter i lidej ispunili uslov, mogu sami da igraju.

Ma dobro to.

Pusti igrače i njihove, navodno transparentne, ugovore.

Evidentno je da smo na marketinskom planu ove sezone napravili značajan iskorak.

Nadam se da će ECA to prepoznati i ispraviti nepravdu učinjenu prema nama prije desetak godina.

  • +1 2
Link to comment

cuj marketing, a objavljujete milionska pojacanja u ponoc, da se obratite za pomoc drugom po kvalitetu evropskom marketingu (zvezdinom) da vas nauce kako se pravi tenzija, najavljuju pojacanja, pa stavljanje cigli u zid, pa pecati u pasose...

  • Haha 2
Link to comment

s tim što budžeti u Ulebu moraju da budu pokriveni većim delom iz realnih prihoda, baš zato da ne bi mogli prijatelji kluba da sipaju nekontrolisano

Link to comment

Ipak nije patka da se pregovaralo sa Bjelicom.

 

Ima istine u onim ciframa, u smislu da smo mu ponudili za dve sezone 3 miliona sa bonusima(1,2 po sezoni bez bonusa), a on je trazio za dve sezone 5 miliona(2 miliona po sezoni uz veće bonuse).

 

E sad, dal je to završena priča, verovatno jeste. Rekao bih da dovođenjem Ledeja nećemo više razmatrati Bjelicu.

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Ipak nije patka da se pregovaralo sa Bjelicom.

 

Ima istine u onim ciframa, u smislu da smo mu ponudili za dve sezone 3 miliona sa bonusima(1,2 po sezoni bez bonusa), a on je trazio za dve sezone 5 miliona(2 miliona po sezoni uz veće bonuse).

 

E sad, dal je to završena priča, verovatno jeste. Rekao bih da dovođenjem Ledeja nećemo više razmatrati Bjelicu.

Pa nije Partizan krava muzara.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Nikodije said:

cuj marketing, a objavljujete milionska pojacanja u ponoc

 

Ponoc je 6 popodne tamo gde se igra najbitniji basket na svetu :fantom: 

Link to comment
7 minutes ago, Nikodije said:

ili sto bi rekao psd "mi smo partizan, sta ce nama marketing"

Bio je u zabludi.

Tako sam i ja mislio, ali sad su mi otvorene oči.

Link to comment
1 hour ago, holden kolfild said:

hvala novice. Kapiten.

 

u drugim vestima, konacno se pojavilo ime sponzora:

 

 

Koliko sam pio taj jebeni top power, sećam se da je bila i gazirana verzija. Nostalgija :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...