Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

14 hours ago, Mark Rothko said:

A ovi najavljuju Dilejnija.

 

 

Šta ja znam...

 

 

 

 

Do sada tačno nijednom niko nije imao nagoveštaj o kom igraču se radi, pa verujem da je tako i sada. Čak sam čuo priču da nesretni Ostoja saznaje malo pre medija... 

 

 

Link to comment
22 minutes ago, Jose Raul Capablanca said:

 

 

Do sada tačno nijednom niko nije imao nagoveštaj o kom igraču se radi, pa verujem da je tako i sada. Čak sam čuo priču da nesretni Ostoja saznaje malo pre medija... 

 

 

 

ostoja samo treba da nahrani svinje i nista ne dira :D

 

Link to comment
8 hours ago, Heaviside said:

Dajte ljudi, kakav Nordeus, kompanija je prodata globalnom igraču, stranom tj. američkom naravno, i postoji tačno 0% šansi da bi oni davali pare a da se ne radi o klasičnom sponzorskom ugovoru sa sve potpisom pred kamerama. Možda se bivši vlasnim loži na Partizan pa je dao neke pare, ali to nije Nordeus i sponzorstvo iz prihoda firme nego sipanje žive privatne love. Firma je prodata za oko 370 miliona dolara, pre poreza i rastaljivanja sa partnerima i ne mogu da kažem da su šanse 0% da se od tih privatnih para sipa u Partizan jer svakakvih budala ima (vidi KKCZ topik) ali nisu velike.

 

Od tih 370 miliona, oko 200 je u kešu a ostatak u novoizdatim akcijama kupca i još nekim opcijama. Taj keš se onda deli na tri suvlasnika i onda jedan od njih, zato što je veliki grobar, odluči da u naredne tri godine sprži većinu svog keša na Partizan. Hoće to.

 

Kao što rekoh par strana unazad:

 

Quote

Maderaši su usput dobili zadatak da u vaskoliku čaršijutm plasiraju baronije o nekakvim velikim navijačima iz poslovnog sektora i bogatim predstavnicima dijaspore. Ovi malo guglali, pronašli ko se od domaćih privrednika u skorije vreme dobro opario, i eto kako i zašto čaršijatm bruji o Nordeusu. Isto kao što su brujali o Neltu u vreme kada su ovi prodali biznis Pepsiju. Pa ko se upeca, upecao se.

 

 

Link to comment
44 minutes ago, April said:

Sem što i dalje divno ćakulate o fantomskom sponzoru, el gledao neko slučajno gospodina Kuruksa?

bolje je da se raspravlja o sponzoru na 10 strana nego o igrackom kadru

Link to comment

nadam se da ce malo uspore sa pojacanjima jer sam od uzbudjenja juce svasta pojeo i popio...sve mi se pomesalo...i leptir kupusar i katakuzma

Link to comment

o novici cu neki drugi put, previse uzbudjenja u kratkom periodu...prvo zeljko, pa onda redom panter, avramovic, lidej, letonac i sad novica ode u penziju...nisam se ovoliko uznemirio jos od vremena kad je drobnjak dao trojku iz auta pa do sad

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...