Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Vreme je da Zeljko oprosti Sipahiju greske iz mladosti, plus je domaci igrac, malo da promovisemo bratstvo i jedinstvo i proredimo posetu na tribinama. 

Link to comment

Dajte ljudi, kakav Nordeus, kompanija je prodata globalnom igraču, stranom tj. američkom naravno, i postoji tačno 0% šansi da bi oni davali pare a da se ne radi o klasičnom sponzorskom ugovoru sa sve potpisom pred kamerama. Možda se bivši vlasnim loži na Partizan pa je dao neke pare, ali to nije Nordeus i sponzorstvo iz prihoda firme nego sipanje žive privatne love. Firma je prodata za oko 370 miliona dolara, pre poreza i rastaljivanja sa partnerima i ne mogu da kažem da su šanse 0% da se od tih privatnih para sipa u Partizan jer svakakvih budala ima (vidi KKCZ topik) ali nisu velike. 

10 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Zato sto Misko moze da kupi Nordeus

Ceniš da bi imao da pljune 400 miliona? To je 4 milijarde ugovora igrača tj. više od toga pošto valjda i takav dasa valjda plaća neki porez i deli 10% od nekih igrača sa drugim agentima. Znam da mu se diviš ali malo realnosti nije na odmet.

Link to comment

ajd da ne cepamo dlaku

 

naravno da nordeus nije dao pare, ako su i date iz van državnih kanala onda su to pare branka nordeusa

 

kako, zašto i sa kojim namerama o tome možemo da pričamo

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

ajd da ne cepamo dlaku

 

naravno da nordeus nije dao pare, ako su i date iz van državnih kanala onda su to pare branka nordeusa

 

kako, zašto i sa kojim namerama o tome možemo da pričamo

A dobro, nadam se da ovo ljudi shvataju od početka.

 

Mnogo gledaš DLZ :D

  • Haha 1
Link to comment
3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ajd da ne cepamo dlaku

 

naravno da nordeus nije dao pare, ako su i date iz van državnih kanala onda su to pare branka nordeusa

 

kako, zašto i sa kojim namerama o tome možemo da pričamo

Pa priča se o logou Nordeusa na dresu i slično a to znači da se misli na Nordeus, a ne na bivšeg vlasnika. Ali OK, slažemo se da je ta varijanta nemoguća. Što se bivšeg vlasnika tiče, kad već kažeš da možemo ajde onda pričaj zašto i sa kojim namerama bi on inkognito poklonio svoje privatne milione Partizanu, ja stvarno ne znam. Ne znam ni koliko je zapravo para njemu ostalo od tih 370 miliona dolara. Nerealna priča, ali otvoren sam za nove informacije.

Link to comment

Ono sto za sad moze da se nasluti je da cemo imati prvu petorku gde svi umeju da pripale trojku i to u visokim procentima (sudeci po kratkom google istrazivanju koje sam obavio). 

 

Jos jednom cu izraziti zadovoljstvo sto je Mozli ostao, nadam se da ce mu ponuditi ugovor do kraja karijere, mesto u upravi nakon toga i kurvu po izboru jednom nedeljno.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Pa priča se o logou Nordeusa na dresu i slično a to znači da se misli na Nordeus, a ne na bivšeg vlasnika. Ali OK, slažemo se da je ta varijanta nemoguća. Što se bivšeg vlasnika tiče, kad već kažeš da možemo ajde onda pričaj zašto i sa kojim namerama bi on inkognito poklonio svoje privatne milione Partizanu, ja stvarno ne znam. Ne znam ni koliko je zapravo para njemu ostalo od tih 370 miliona dolara. Nerealna priča, ali otvoren sam za nove informacije.

ta priča o logou nordeusa je sprdnja ovdašnja

 

a to o milionima ću možda moći da ti odgovorim kada ih budem imao. al da pokušam možda je u pitanju čista emocija

 

zašto su ljudi filantropi? zašto prepisuju svoju ogromnu imovinu kućnim ljubimcima, crkvama, univerzitetima…

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Btw. Branko i dalje nastavlja da vodi Nordeus iako je "prodat", čisto radi činjenica. :D Iako je ova buva puštena radi sprdnje.

Link to comment

Nordeus je novo ime za "prijatelj kluba".

 

Sa jedne strane je ta u 70+ godina istorije neviđena tzv. Nordeus opcija (filantropska verzija). Sa druge strane je mogućnost da je kao i u svakom trenutku u istoriji KKP država tj. državna mafija finansijer. 

 

Hvala Simoviću na odgovoru, to sam i podrazumevao pod nerealnom pričom. Ovo što Fins Fleet piše je već realnije ali ni to nije preterano realno jer se ne radi o takvoj vrsti biznisa. Bilo kako bilo, apsolutno je pogrešno ovu mogućnost povezivati sa Nordeusom kada se slažemo da ili bivši vlasnik muva nešto sa Vučićem ili je naprasno rešio da sune 5-10% privatnog net worth-a Robiji da radi 3 godine. 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

Dajte ljudi, kakav Nordeus, kompanija je prodata globalnom igraču, stranom tj. američkom naravno, i postoji tačno 0% šansi da bi oni davali pare a da se ne radi o klasičnom sponzorskom ugovoru sa sve potpisom pred kamerama. Možda se bivši vlasnim loži na Partizan pa je dao neke pare, ali to nije Nordeus i sponzorstvo iz prihoda firme nego sipanje žive privatne love. Firma je prodata za oko 370 miliona dolara, pre poreza i rastaljivanja sa partnerima i ne mogu da kažem da su šanse 0% da se od tih privatnih para sipa u Partizan jer svakakvih budala ima (vidi KKCZ topik) ali nisu velike. 

Ceniš da bi imao da pljune 400 miliona? To je 4 milijarde ugovora igrača tj. više od toga pošto valjda i takav dasa valjda plaća neki porez i deli 10% od nekih igrača sa drugim agentima. Znam da mu se diviš ali malo realnosti nije na odmet.

Ma zajebavam se, opusteno.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...