Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

jedno je gotovo izvesno.....nećemo sa sigurnošću saznati bilo šta, sve ća da ostane na informacijama tipa reko mi jedan čoek jednu stavr na jednome mestu

Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

jedno je gotovo izvesno.....nećemo sa sigurnošću saznati bilo šta, sve ća da ostane na informacijama tipa reko mi jedan čoek jednu stavr na jednome mestu

 

Naravno da ne... mene samo zanima da li nam budućnost zavisi od dobre volje Žoca ili dobre volje Vučića.

 

Bilo je ambicioznih projekata i ranije

 

%D0%9B%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%9A%D0%9A_%D

Link to comment

tesko da bi zoc dosao da sva ta lova nije apsolutno garantovana za sledece tri godine. a ako vucic u medjuvremenu padne, onaj ko dodje sledeci moci ce samo da preuzme obaveze, i doda jos nesto love ako bas zeli. niko se nece usuditi da otera zoca tek tako.

Edited by Nikodije
Link to comment
2 hours ago, BWA said:

Sad je popularna teza da je Vucic naredio Nordeusu da finansira KKP.

U suprotnom, eto inspekcija raznoraznih.

 

Nordeus je registrovan u Irskoj. Srbija mu je formalno ispostava iako se gotovo sva vrednost stvara u Srbiji. Uz to, Nordeus je pre par meseci prodat jednoj od najvećih gejming kompanija na svetu, koja je uz to američka kompanija pa bih baš voleo da vidim tog Vučića koji će nešto da naredi Nordeusu pod pretnjom inspekcije. Imaju najmanje dva načina da ga nateraju da to primoravanje svečano zabije sebi otpozadi.

 

A onaj drugi scenario, po kojem su vlasnici Nordeusa veliki grobari pa su, eto, čim su se oparili izgoreli od želje da odmah uspu 20-ak miliona svojih para u državno-bezbednjačko-sportsko-mafijaške muljavine? Taj scenario je još luđi i smešniji od onog gore, sa primoravanjem.

 

Objašnjenje je vrlo prosto, sviđalo se nekome ili ne: šizoje budži sebi popularnost i nekakvu sabornost kroz sport. Video kod Orbana kako to može lepo da se isplati. I eno ga, gradi nove stadione po Srbiji, sprema nacionalni stadion, ganja neku fudbalsku renesansu koja možda dođe a možda i ne, potrebno je vreme. U košarci, pak, ima lagan zicer - ubaci dva kluba u privatno takmičenje bogatuna poznatije kao Evroliga, i eto instant popularnosti i sabornosti. Projekat traži daleko manje para nego fudbal i moguće ga je izvesti jer Đordija samo kešovina interesuje. Kao bonus imamo popularnost košarke u Srbiji, i puno trenera i bivših igrača sa dobrim vezama, koji mogu jako lepo da dodaju vrednost ako je ispunjen osnovni uslov a to je kinta.

 

Odatle postaje jasnija ona ničim izazvana Đordijeva izjava o Partizanu i Zvezdi kao kandidatima za licencu, pa grom iz vedra neba u vidu Savićevog dolaska u ovaj brlog, pa sve što je zatim usledilo. Država je odrešila kesu, biće i za jedne i za druge.

 

Maderaši su usput dobili zadatak da u vaskoliku čaršijutm plasiraju baronije o nekakvim velikim navijačima iz poslovnog sektora i bogatim predstavnicima dijaspore. Ovi malo guglali, pronašli ko se od domaćih privrednika u skorije vreme dobro opario, i eto kako i zašto čaršijatm bruji o Nordeusu. Isto kao što su brujali o Neltu u vreme kada su ovi prodali biznis Pepsiju. Pa ko se upeca, upecao se.

 

Jedino pitanje koje ostaje je: zbog čega bi nekome to pa mnogo smetalo? Država baca pare na sve i svašta, ovo nije ni promil od ukupnog bacanja i očigledno je da će tu i tamo nekoga i da usreći. Ako neko sad hoće da šizi zbog toga što se Vućić i u ovo umešao, a i onako smatra da se on u sve meša i sve kontroliše, čemu onda nerviranje. Opusti se i gledaj šta će da se izrodi iz svega.

  • +1 4
Link to comment
30 minutes ago, April said:

 

Naravno da ne... mene samo zanima da li nam budućnost zavisi od dobre volje Žoca ili dobre volje Vučića.

 

Bilo je ambicioznih projekata i ranije

 

%D0%9B%D0%BE%D0%B3%D0%BE_%D0%9A%D0%9A_%D

 

verovatno od obe stvari a i od nekih trećih

 

problem sa večitima je u tome da, ono što ih hrani, ubija ih u isto vreme.....klubovi su prerasli onaj značaj koji bi klub u jednom društvu trebao da ima, i sad se ta pitanja rešavaju kao da je u pitanju sudbina nacije....a nije

 

Koper nije takav klub, sa takvim statusom, on je mogao da ode niz vodu lagano i tiho

 

a problem ovde ostaje, kada i kako večite odvojiti od države i spustiti ih na nivo na kome je logično da budu

Edited by Ted
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

jedno je gotovo izvesno.....nećemo sa sigurnošću saznati bilo šta, sve ća da ostane na informacijama tipa reko mi jedan čoek jednu stavr na jednome mestu

 

Naravno da hocemo. Ocekujem Cicvu da kod Ricma sve lepo obelodani, ko sto inace radi i dilema vise biti nece..

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, BWA said:

Pih, tek smo treći favoriti Evrokupa.

Kvota 7.

Odoh iz ovih stopa da uplatim određeni iznos.

 

 

 

Fali nam još 3 igrača prve petorke.

Na osnovu čega ti sumnjivi portali prave rang liste kada niko nije ni blizu formiranja rostera?

Link to comment

Potpisao ugovor na dve godine i sa TV B92 izgleda, nisu dovoljni Pink, Happy i Prva.

 

 

Quote

Mislim da je gora situacija nego posle Sidneja 2000. godine, tada se gotovo sve raspalo, pa smo seli i napravili strategiju. Došao je Pešić i napravio tim, radio je profesionalno, samo taj posao. Potom, Istanbul prvaci Evrope, pa prvaci sveta i čovek je otišao zbog bosanskog lobija. Rušimo ono što imamo, smetaju nam stručni i uspešni ljudi".

 

 

Kakav bosanski lobi?

Edited by napadaj
  • Haha 1
Link to comment

Odmah da kažem nisam ni neiskusan ni naivan da diskutujem o Partizanu. Neka javnost procenjuje. Svako vodi svoj tim. Imao sam prilike da uđem u te polemike, da budem alibi za razne svinjarije. Te svinjarije sam platio lično, zdravstveno stanje mi je ugrožneo. Moju porodicu, sina, suprugu niko nije zaštitio. U februaru sam rekao da već tada razmišljam, ističe mi mandat u Zvezdi, da na kraju sezone donesem konačnu odluku. Nisam je još doneo. Jednostavno, gde ja treba da se dokazujem više. Postoje ambicije i ka nečemu drugom."

 

:by:

Link to comment

lol kakva lazovcina. jedina ambicija mu je da utepa robiju, on sada zivi za blud taj fajt, nema sanse da bi pobegao. konacno se pojavio pravi neprijatelj koji motivise

Link to comment
2 hours ago, Redoran said:

Nordeus je registrovan u Irskoj. Srbija mu je formalno ispostava iako se gotovo sva vrednost stvara u Srbiji. Uz to, Nordeus je pre par meseci prodat jednoj od najvećih gejming kompanija na svetu, koja je uz to američka kompanija pa bih baš voleo da vidim tog Vučića koji će nešto da naredi Nordeusu pod pretnjom inspekcije. Imaju najmanje dva načina da ga nateraju da to primoravanje svečano zabije sebi otpozadi.

 

Treba uzeti u ozbir da su oni i vlast u solidno prijateljskim odnosima.

  • +1 2
Link to comment

rodions kuruks

cestitam

jos jedan koji ce biti posedovan od strane stefa lazarevica

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...