Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Just now, SNARC said:

 

To kad dovedu Generala Generalisimusa Duleta Dulenceta za direktora nekog sektora u klubu..recimo, za finansije :)

kad dovedu Dulenceta onda pivo, rakija i shock zvaka

  • Haha 1
Link to comment
41 minutes ago, James Marshall said:

Kapiram svakog našeg igrača koji neće da se petlja za Zvezdom, Partizanom, mafijašima poput Čovića (ajde donekle izuzimam Megu zato što je to specifičan projekat - niti imaju navijačku bazu a Miško na klub ionako gleda kao na pomoćno sredstvo). Eto ljudi biraju čak i Tursku (u kojoj je Erdogan) ispred batrganja po našim klubovima. Djeluje da su odavno prošla ta vremena kad je igranje u klubovima kod nas donosilo (uglavnom) samo pozitivne stvari, sad može da ti donese flašu u glavu na utakmici, pljuvanje, hvatanje u kragnu od strane "prijatelja kluba", to da ti familiju presreću navijači protivničkog kluba ili na kraju i da sam moraš da titraš jajca nekom Urošu ili kome god ako te sretne u Mekdonaldsu. Plus, mnogo je teže podnositi užase života u nesređenoj državi kad je ta država tvoja (to je bar moj utisak). Ovako, otisneš se u pečalbu, odradiš par ugovora, uradiš nešto za sebe i za svoju familiju, bez nekog velikog pritiska, ako ti se svidi država, možda i ostaneš (tipa ponude ti neki poslić u nekom klubu u Njemačkoj). U državi kao što je naša normalno da će sve da bude devalvirano, sve je propalo, pa da neće i vrhunski sport. I pritom ne mislim samo na finansijsku propast, propast je na svim nivoima, do međuljudskih odnosa, preko te zatrovane atmosfere, oko klubova se vrzmaju uglavnom face koje ne bi volio da imaš ni za komšije u kraju. Svako ko hoće da igra u Srbiji (a to mu nije prva stanica), skidam kapu na entuzijazmu. 

Ima istine u ovome.

Ali sa druge strane u Srbiju dolaze i stranci, mahom Ameri koji se nimalo ne žale na uslove i život u Srbiji.

Istina je da su oni u mnogo manjoj mjeri na udaru budala, kao i naši u npr.Turskoj, ali bez obzira na to sa strancima stvar fercera.

Link to comment
1 minute ago, BWA said:

Ima istine u ovome.

Ali sa druge strane u Srbiju dolaze i stranci, mahom Ameri koji se nimalo ne žale na uslove i život u Srbiji.

Istina je da su oni u mnogo manjoj mjeri na udaru budala, kao i naši u npr.Turskoj, ali bez obzira na to sa strancima stvar fercera.

Pa kao što rekoh, manje njih tangira to što je u Srbiji autokratija, opšta bijeda (ono zbog čega naši ljudi bježe odavde), manje ih dotiču te "Zvezdino/Partizanovo dete" priče, oni su ful u "bauštelac/gastarbajter" fazonu. Došli da pokupe lovu, napreduju dalje, kao što kažeš i naši u Turskoj, Rusiji, gdje god je isto muljanje kao i kod nas. Plus, imaju strane agente ili nekog baš mudovitog našeg, nema toliko tih mračnih likova, drugačije se naši odnose prema njima, mada su se i naši crnci morali slikati sa raznoraznih budalama koje ih prepoznaju.

Link to comment

O kukavni profesionalizmu ugašeni, ne može čovek ni u Beograd doći da zaradi milion dolara a da ne mora da se slika sa random likom u fast foodom. Ameri u Atini, Pireju i Istanbulu u šoku, niko više neće da potpiše za Pao, Oli, Fener i Galatu. A i iz Beograda beže u Milano. 

Link to comment

Koliko si ti naporan sa tim spinovanjem, znaš ti dobro na koji sam slučaj mislio. Jedino ako ne misliš da je čast slikati se sa nekim Dunjićem, Avramovićem ili tako simpatičnim njuškama. 

Link to comment

Igracima su ovde dolazili članovi skupštine i prijatelji kluba™ sa pričom, dajte neku kintu da vadimo braću iz zatvora, kad treba da se navija mi smo tu za vas, brat-za-brata. Dovoljan razlog da tražiš ugovor drugde sve dok možeš.

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

Koliko si ti naporan sa tim spinovanjem, znaš ti dobro na koji sam slučaj mislio. Jedino ako ne misliš da je čast slikati se sa nekim Dunjićem, Avramovićem ili tako simpatičnim njuškama. 

 

Pišeš besmislice. Totalne besmislice. Ko ide da igra u Tursku umesto u Srbiju, na koga misliš? Pričaš o ljudima koji zaradjuju enormne plate za naše uslove. Možda Dženkins baš i voli da se slika sa tim likovima, sigurno ne bi bio prvi koji voli. Ti sad spominješ neku situaciju od pre ne znam koliko gde niko nema pojma šta se desilo i na osnovu toga što nemaš pojma šta se tu desilo izvlačiš neke zaključke o želji mladih igrača iz Srbije da ne igraju u Srbiji zbog pazi sad loše društvene situacije i nemaštine. 

Link to comment
6 minutes ago, MiddleClass said:

Meni je jako sto im je lakse da pricaju da im ovo nije Vucic dao. Nordeus, Pekovic, pacovski kanali... :D

A šta tačno znači "Vučić dao"?

 

Izvadio iz svog džepa ili na primer prećutno pustio Nordeus da sipa novac? Ili izvršio pritisak na nekoga(Nordeus?) da sipa novac i tako naljuti deo glasačkog tela koji je veći od grobarskog?

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

A šta tačno znači "Vučić dao"?

 

Izvadio iz svog džepa ili na primer prećutno pustio Nordeus da sipa novac? Ili izvršio pritisak na nekoga(Nordeus?) da sipa novac i tako naljuti deo glasačkog tela koji je veći od grobarskog?

Sad je popularna teza da je Vucic naredio Nordeusu da finansira KKP.

U suprotnom, eto inspekcija raznoraznih.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...