Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Ja zelim da verujem da cemo mi ovako rasipati ono sto nismo stekli samo godinu ili dve..Da se ustalimo u EL i da onda krecemo sa proizvodnjom igraca i bunarenjem jednog ili dvojice igraca na poziciji crnca..I da ovo bude penzionerski projekat Zeljka Zoca, kao vinograd ili vocnjak.

 

 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Pesimisticno sam otvorio topic, a eto za mesec danas se sve promenilo. Svasta sam natrpao u sebe od jutros, sendvic, coca cola, coko moko, grisine, voda, cokoladna bananica. Sve na radost, bas me briga sto ce odmor za dve nedelje. Hanioti duvaj ga

  • +1 4
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, placenik said:

Zemlja kosarke uvozi kosarkase.
Jel da da je malo bljak?

pa ako posmatraš tako svakako jeste

 

problem je što se kvalieteni mlađi igrači teško zadržavaju ovde. problem je i što, iz poznatih razloga, dosta njih završi u Megi, igrajući onako neobavezno, u klubu koji nema takmičarske ambicije, čekajući draft ili neku drugu kombinaciju. npr. da je Petrušev završio u Zvezdi imao bi jednu EL sezonu iza sebe. što bi svakako koristilo i klubu i njemu, verovatno bi imao veći uticaj od Kuzmića. a moguće da bi odradio i još neku sezonu u EL pre no što bi krenuo preko bare. kao Bogdan, recimo. da ja završio kod nas, relano bi protraćio sezonu, tako da mu je taj izbor bio ok, mislim ako je zaista bilo ponude i svega što se priča. Pokuševskog ne znam dal smo i gledali negde pre no što je osvanuo u Oklahomi ili gde već.

 

pa čak i ako nisu klinci u pitanju. evo Gagi je izabrao Bursu, a verovatno je mogao i Partizan. da se razumemo, ja čoveku ništa ne zameram, ima pravo da upravlja svojom karijerom i to je sve ok (bilo mi je milo oko srca dok je postojala mogućnost da se vrati, al dobro, ja sam navijač). ali eto nije završio ovde. Vanja isto, izabrao je EL, što je sasvim legitimno.

 

nije problem da se napravi ekipa sa domaćim igračima. veliki je problem da ta ekipa, tako sastavljana, bude konkurentna u takmičenjima u kojima učestvuje.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Za Nordeus će se razjasniti brzo, to nije donacija koja se u normalnim okolnostima skriva, ako stvarno postoji.

 

Ipak mi se čini da su veće šanse da nam na dresu naredne godine stoji javni sektor.

Link to comment

misliš da će, ako je nordeus u pitanju, na dresu stajati njihov amblem?

 

pa ni čelzi nije stavio na dres sibneft kad ga je roman kupio već fly emirates

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Ted said:

pa ako posmatraš tako svakako jeste

 

problem je što se kvalieteni mlađi igrači teško zadržavaju ovde. problem je i što, iz poznatih razloga, dosta njih završi u Megi, igrajući onako neobavezno, u klubu koji nema takmičarske ambicije, čekajući draft ili neku drugu kombinaciju. npr. da je Petrušev završio u Zvezdi imao bi jednu EL sezonu iza sebe. što bi svakako koristilo i klubu i njemu, verovatno bi imao veći uticaj od Kuzmića. a moguće da bi odradio i još neku sezonu u EL pre no što bi krenuo preko bare. kao Bogdan, recimo. da ja završio kod nas, relano bi protraćio sezonu, tako da mu je taj izbor bio ok, mislim ako je zaista bilo ponude i svega što se priča. Pokuševskog ne znam dal smo i gledali negde pre no što je osvanuo u Oklahomi ili gde već.

 

pa čak i ako nisu klinci u pitanju. evo Gagi je izabrao Bursu, a verovatno je mogao i Partizan. da se razumemo, ja čoveku ništa ne zameram, ima pravo da upravlja svojom karijerom i to je sve ok (bilo mi je milo oko srca dok je postojala mogućnost da se vrati, al dobro, ja sam navijač). ali eto nije završio ovde. Vanja isto, izabrao je EL, što je sasvim legitimno.

 

nije problem da se napravi ekipa sa domaćim igračima. veliki je problem da ta ekipa, tako sastavljana, bude konkurentna u takmičenjima u kojima učestvuje.

Za Gagija navodno zeljko nije bio siguran koliko ce biti spreman zbog istorije povreda. Verujem da bi ga doveo da je zeleo

Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

Za Gagija navodno zeljko nije bio siguran koliko ce biti spreman zbog istorije povreda. Verujem da bi ga doveo da je zeleo

 

moguće....ili mu je ponuđena uloga koja njemu u ovom trenutku nije bila prihvatljiva

Link to comment
1 minute ago, kud u maglu Simoviću said:

misliš da će, ako je nordeus u pitanju, na dresu stajati njihov amblem?

 

pa ni čelzi nije stavio na dres sibneft kad ga je roman kupio već fly emirates

Pa ne znam, možda će stajati na dresu, možda u dvorani, možda će kapiten istetovirati amblem. Šta god, na osnovu nekog vidljivog pokazatelja će valjda biti jasno da je donacija stvarna. Deluje mi apsurdno da Nordeus daje pare ispod stola, kao, evo, da se nađe, ali ćutite jer.... šta?

Link to comment
1 minute ago, pacey defender said:

Pa ne znam, možda će stajati na dresu, možda u dvorani, možda će kapiten istetovirati amblem. Šta god, na osnovu nekog vidljivog pokazatelja će valjda biti jasno da je donacija stvarna. Deluje mi apsurdno da Nordeus daje pare ispod stola, kao, evo, da se nađe, ali ćutite jer.... šta?

 

apsurdno je što mi posle 30 godina tzv. tranzicije treba da raspravljamo i nagađamo o ovakvim stvarima. apsurdno je što klubovi nemaju vlasnike, apsurdna su udruženja misterioznih građana, neprofitne organiziacije sa velikim prilivima novca

 

u normalnoj državi bi iznenadni priliv misteriozne količine novca izazvao nekakvu reakciju. pre svega poreskih i sličnih organa. ovde neće izazvati ništa, kao što nikada i nije. ovim nagađanja, teorija zavere, prepucavanja isl.

  • +1 7
Link to comment

Kapiram svakog našeg igrača koji neće da se petlja za Zvezdom, Partizanom, mafijašima poput Čovića (ajde donekle izuzimam Megu zato što je to specifičan projekat - niti imaju navijačku bazu a Miško na klub ionako gleda kao na pomoćno sredstvo). Eto ljudi biraju čak i Tursku (u kojoj je Erdogan) ispred batrganja po našim klubovima. Djeluje da su odavno prošla ta vremena kad je igranje u klubovima kod nas donosilo (uglavnom) samo pozitivne stvari, sad može da ti donese flašu u glavu na utakmici, pljuvanje, hvatanje u kragnu od strane "prijatelja kluba", to da ti familiju presreću navijači protivničkog kluba ili na kraju i da sam moraš da titraš jajca nekom Urošu ili kome god ako te sretne u Mekdonaldsu. Plus, mnogo je teže podnositi užase života u nesređenoj državi kad je ta država tvoja (to je bar moj utisak). Ovako, otisneš se u pečalbu, odradiš par ugovora, uradiš nešto za sebe i za svoju familiju, bez nekog velikog pritiska, ako ti se svidi država, možda i ostaneš (tipa ponude ti neki poslić u nekom klubu u Njemačkoj). U državi kao što je naša normalno da će sve da bude devalvirano, sve je propalo, pa da neće i vrhunski sport. I pritom ne mislim samo na finansijsku propast, propast je na svim nivoima, do međuljudskih odnosa, preko te zatrovane atmosfere, oko klubova se vrzmaju uglavnom face koje ne bi volio da imaš ni za komšije u kraju. Svako ko hoće da igra u Srbiji (a to mu nije prva stanica), skidam kapu na entuzijazmu. 

  • Hvala 1
Link to comment

popio sam kiselu vodu, pojeo kinder jaje, 5 cevapa i sad planiram da zovem trpkovic da porucim razna peciva...zelim da mi bude muka, zelim da mi pozli...jao ako dodju satoranski i veseli ima da pojedem i lubenicu, paradajz, baklavu i da popijem kafu i jogurt

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 5
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Alkohol ništa?

 

To kad dovedu Generala Generalisimusa Duleta Dulenceta za direktora nekog sektora u klubu..recimo, za finansije :)

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...