Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

29 minutes ago, Lord Stef said:

Jbt rasturismo Olimpiju. Ko jos ima tamo da valja, jel' produzio Djidji Datome, zdravi li su Rodrigez i Hajns?

Eto im Jankovic zauzvrat

Link to comment

Ovo šta radi Željko sa prijateljima kluba deluje kao da je licenca za evroligu već sređena. Evrokup ćemo odigrati samo pro forme.

 

Medjutim valjalo bi i da to osvojimo, nedostaje nam i taj trofej. Biće lepe košarke sledeće sezone.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, gone fishing said:

zna li se ko je taj bogati srbin iz inozemstva koji je odrešio kesu da se pravi ovako skup tim ove godine :happy:

Zna se.

N.

A ovi trube o Vučiću.

Link to comment

Sve me strah da sutra ne izađe Ostoja i kaže da se sprdao malo, i ne najbolje da će trener da nam bude Željko, i da se na prozivku kouču Jakovljeviću jave pojačanja Mihajlo Andrić, Magdevski, Ratkovica, iskusni Vitkovac, Božo Đumić i Vrabac, stranci Robinzon i ćopavi Gordon, kao i starosedeoci Veličković i braća Jankovići.

 

  • +1 2
Link to comment

Drugari, bez merenja patke sad. Pred poslednji plejof  ABA lige, bilo je na nasoj temi price da ce Zvezda da dobije licencu bez obzira ko ce biti prvak, navodno EL ne zeli Buducnost.. bilo je takvih prica... Prvi sam rekao, postoji moja poruka i sad, da mi ne bi bilo drago da igramo EL ako izgubimo finale od Buducnosti. Drazi mi je EC.

 

Postavlja se pitanje, zasto vi ne zelite preko Zvezde u direktnom duelu da izborite EL, u jednoj sportskoj ferplej prici?

Ne mogu da poverujem da je strah u pitanju, a ovamo Zoc legenda, Zoc ovo, Zoc ono.

Ja cu vam prvi cestitati ako budete bolji :)

Edited by Banjo
Link to comment

Da je ta licenca došla kada je trebalo, sada uopšte ne bismo vodili ovaj razgovor. Na eventualno dobijanje iste bih gledao samo kao na zakasnelu pravdu.

 

Naravno da sam za sportsku, ferplej priču (kao i praktično svako sa ovog svetog topica), mada ona nekako prečesto izostaje kada je Ćoki prisutan. 

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment
6 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Mene sad kopka kog pleja ce da dovede, nebo je granica. 

Ja koliko sam čuo hteli Ertela ali ode u Real.

Link to comment
  • Redoran changed the title to KK Partizan 2021/22

2 stranca u 3 pojačanja, su ono što mi se najviše ne sviđa u celoj priči.

A SNS gde sve traći pare, može i na košarku, da se bar malo zaradujemo

Link to comment

Ajmo malo lakše sa tim pričama o postojanju i nepostojanju, tj. ajde da ih ne pričamo uopšte.

 

Oni koji preskaču tarabu kako bi na ovoj temi živeli za fajt, treba da znaju da će proći isto kao što su prošli oni koji su je preskakali u suprotnom smeru.

Link to comment
17 minutes ago, placenik said:

2 stranca u 3 pojačanja, su ono što mi se najviše ne sviđa u celoj priči.

A SNS gde sve traći pare, može i na košarku, da se bar malo zaradujemo

 

formalno je jedan stranac.....a ako imamo u vidu dobre običaje Srpskih domaćina, negde pred finalni turnir kupa svi će biti Srbi, bez obzira odakle su i kom se Bogu klanjaju ;)

Edited by Ted
Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

 

formalno je jedan stranac.....a ako imamo u vidu dobre običaje Srpskih domaćina, negde pred finalni turnir kupa svi će biti Srbi, bez obzira odakle su i kom se Bogu klanjaju ;)

Zemlja kosarke uvozi kosarkase.
Jel da da je malo bljak?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...