Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpr

Recommended Posts

posle one tekme u Litvaniji i onakvog poraza, doneo sam odluku da ne gledam basket do kraja sezone, mislim nas. manje-više sam uspeo. odgledao sam jednu utakmicu, ne sećam se više ni koju, nekoliko kroz reprize. moram reći da mi godi.

 

probao sam i sa fudbalom isto ovo ali to mi teže ide, više me vuče. tako da sam tu ipak odgledao dosta utkamica, a ono što nisam gledao sam reprize.  

Edited by Ted
Link to comment

Silovatelj Panter.

"Talenti" Madar, Smailagić, Trifunović ...

Aleksaaaa airbol

 

Baš nas je utegao Željko, svaka mu čast. Totalno promašena selekcija ekipe.

 

Opasno neinteligentna ekipa je skupljena ove sezone u KK Partizan. Koeficijent inteligencije minus beskonačno. Da smo stavili pet ćurana od drugog poluvremena pametnije bi odigrali.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment

Glup a plašljiv. Šteta što nam je puna ekipa takvih igrača.

 

Zadržati samo Lideja, Koprivicu i Tristana. Ostale pustiti da usreće nekoga drugog.

Link to comment
14 minutes ago, BlackGeorge said:

Dajte link za konferenciju za novinare. Živo me interesuje šta ima da kaže Filipovski, ovaj ... Obradović.

kratko, cestitao Zvezdi, zasluzena pobeda...nekoncentracija krajem prvog poluvremena i ocajan ulazam u drugo...analizirace greske pocevsi od sebe i strucnog staba pa onda igrace...pomenuo problem nedostatka motivacije ocekivane od igraca koji prvi put igraju finale ABA

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Ostale pustiti da usreće nekoga drugog.

sreća te se pitaš kao i ja

Link to comment

nisam gledao al ništa neočekivano. ja sam već ranije i napisao da mi je najrealniji rezultat u finalu metla. ako i ne bude metla realno je da izgubimo seriju. bilo bi prvorazredno iznenađenje da je dobijemo. treba biti realan, oni su najbolji tim u ligu, mi smo tu do njih, ostali se ređaju iza. dal je moglo bolje, pa moglo je sigurno sa malo boljom selekcijom igrača. izduvali smo najviše u EK, pošto smo to komotno mogli da osvojimo i sa ovakvim sastavom i rasporedom kakav je bio. to mi je najveći fejl u sezoni.

 

sa druge strane, igramo finale posle 9 godina. kad neko gotovo čitavu deceniju ne može da priđe finalu, pa onda u njega dođe, to mi nije neuspeh. iako je sigurno neprijatno i stresno za gledanje. što je i razlog zašto ne gledam.

 

a mislim i da je poslednja stvar koja nam treba ponovno besomučno tumbanje i dovođenje 10 novih igrača. verovatno bi se završilo kao što će i ove sezone. realno je očekivati da većina od ovih igrača naredne sezone mogu da se podignu na viši nivo, i uz dve-tri intervencije/izmene u rosteru budu konkurentniji ili čak i favoriti za osvajanje.

Edited by Ted
Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

nisam gledao al ništa neočekivano. ja sam već ranije i napisao da mi je najrealniji rezultat u finalu metla. ako i ne bude metla realno je da izgubimo seriju. bilo bi prvorazredno iznenađenje da je dobijemo. treba biti realan, oni su najbolji tim u ligu, mi smo tu do njih, ostali se ređaju iza. dal je moglo bolje, pa moglo je sigurno sa malo boljom selekcijom igrača. izduvali smo najviše u EK, pošto smo to komotno mogli da osvojimo i sa ovakvim sastavom i rasporedom kakav je bio. to mi je najveći fejl u sezoni.

 

sa druge strane, igramo finale posle 9 godina. kad neko gotovo čitavu deceniju ne može da priđe finalu, pa onda u njega dođe, to mi nije neuspeh. iako je sigurno neprijatno i stresno za gledanje. što je i razlog zašto ne gledam.

 

a mislim i da je poslednja stvar koja nam treba ponovno besomučno tumbanje i dovođenje 10 novih igrača. verovatno bi se završilo kao što će i ove sezone. realno je očekivati da većina od ovih igrača naredne sezone mogu da se podignu na viši nivo, i uz dve-tri intervencije/izmene u rosteru budu konkurentniji ili čak i favoriti za osvajanje.

Neće biti metla, pobedićemo ih skoro sigurno u trećoj a nadam se i u četvrtoj. Partizanovi zečevi se pred našom publikom pretvore u vukove, Aleksaaa krene da sipa kao lud, busanje u grudi aaarrrggghhh mi smo zveri i tako to. Nažalost, pred njihovim navijačima smo male mace. Mnjau, mnjau.

Link to comment

Ne vredi, ovi igrači ne deluju kao tim, ne dišu kao ekipa. Kao da su skrpljeni zbrda zdola. Uopšte mi nisu legli.

Svi čekaju da neko drugi nešto uradi, stalno su u grču, plaše se greške. Iz toga se izrode neki nenormalni šutevi na kraju napada ili glupo izgubljene lopte. Potrebno je malo hrabrosti i ludila, nešto kao Aleksa onomad. Nema tu vrhunskog kvaliteta, nije neki mamojeb, ali kao da jedini ima srca.

Vrlo lako može da se desi da Čović ovo uzme u 3.

 

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, BlackGeorge said:

Glup a plašljiv. Šteta što nam je puna ekipa takvih igrača.

 

Zadržati samo Lideja, Koprivicu i Tristana. Ostale pustiti da usreće nekoga drugog.

 

Ti kao da si zvezdaš, daleko bilo. Jedan poraz i menjaj sve. Realno treba da promenite samo Zagorca i Mura, 1 praaaavi plej, napredak mlađih igrača i to je to.

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Neće biti metla, pobedićemo ih skoro sigurno u trećoj a nadam se i u četvrtoj. Partizanovi zečevi se pred našom publikom pretvore u vukove, Aleksaaa krene da sipa kao lud, busanje u grudi aaarrrggghhh mi smo zveri i tako to. Nažalost, pred njihovim navijačima smo male mace. Mnjau, mnjau.

 

mi nemamo tim za koji možeš da tvdiš da će sigurno da uradi bilo šta. nismo još na tom nivou. mi smo još uvek na nekom nivou da više možemo sebe da iznenadimo nego protivnika. bilo pozitivno, bilo negativno.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...