Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 minutes ago, BlackGeorge said:

Nisi me razumeo :)

Hoću talente, ali nam je dovoljno tri najviše četiri odlično perspektivna. To su Tristan, Kopriva i možda ovaj mosadovac koji mi se u početku nije sviđao. Glas je po meni "druga klasa" talenta, Trifunović je uhh, hmm, neću da kažem ništa ružno, Smailagić mi je potonuo i ne znam baš da li bih ga zadržao itd. Tako da je 3 sasvim dosta. "Priča" može da se vrti i sa njima trojicom a ostalo popuniti sa iskusnim igračima koji će nam doneti neke konkretne rezultate. Znači mi smo već postali destinacija za talente i ne treba više preterivati sa time. Dosta.

Zato smatram da nam ne treba taj talentovani nemac (svaka mu čast, ali neka nas zaobiđe) jer smo već popunili te pozicije talenata. Ako ipak dođe švaba neka leti slovenac i pogotovo trifunović. Ali Trifunović igra na poziciji "srbina kojeg pravimo za reprezentaciju" pa to teško ide jer je dečko prilično neinteligentan.

 

Sada treba popuniti pozicije konkretnih igrača koji prave razliku, sada, in the real time. Pogotovo pozicija 1 i 3.

 

 

pa polako.

s i ti ne moraju da budu u 12.

treba nam da postoji zelja mladih igraca i njihovih roditelja i menadzera da dolaze kod nas.

odavno smo bili drugorazredna destinacija.

tek postajemo zeljena destinacija zbog obradovica.

lepo je cuti da neki nemacki telanat zeli ili mu je neko preslozio da dodje kod nas. tu stoje velike moguccnosti za nas

Link to comment
4 minutes ago, bradilko said:

pa polako.

s i ti ne moraju da budu u 12.

treba nam da postoji zelja mladih igraca i njihovih roditelja i menadzera da dolaze kod nas.

odavno smo bili drugorazredna destinacija.

tek postajemo zeljena destinacija zbog obradovica.

lepo je cuti da neki nemacki telanat zeli ili mu je neko preslozio da dodje kod nas. tu stoje velike moguccnosti za nas

Današnji klinci i klinci za vreme Vujoševića nisu isti. Ovi današnji su u fazonu "hoću sad i hoću sve" što automatski znači da ne pristaju da idu na neku pozajmicu tipa dinamik već odmah 10 do 15 minuta u timu. Zato kažem, 3 do 4 baš dobra talenta koji pre svega hoće da SLUŠAJU Željka su itekako poželjni. U tu grupu mi spadaju Kopriva, Tristan i mooožda Madar. Madar je od njih trojice najtalentovaniji ali i najmanje spreman da sluša.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Uf, zaboravlja se kakve Mlohe Andrice, Sinovece i Jaramaze je debeli trpeo. Jedno je talenat, ali ne znas ko od tih talenata ce izrasti u igraca a ko u Baneta Djekica. 

 

Uostalom, nije nas problem ove sezone to sto ti klinci ne isporucuju, problem je sto Mur nije plej, sto Panter ponekad izigrava Hudinija i sto Ledej sisa veslo svako malo. I sto Avramovic nije plej, tj. jeste, ali je los organizator.

  • +1 2
Link to comment

meni se cini da bi za ovako sastavljenu ekipu mnogo bolje bilo da je imala priliku igrati el

tu bi bili autsajderi, konstantno igrali protiv boljih od sebe ili sebi ravnih, bez imperativa pobede po svaku cenu

 

 

ovako, u ec, partizan je imao ulogu favorita, sto nikad nije dobro za ovako mlade ekipe

protivnici su manje atraktivni, naravno i slabijeg kvaliteta nego u el, ali opet ne u toj meri koja bi kompezovala tu drugaciju ulogu partizana gde od starta cilj finale takmicenja

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Da Timofejev i dalje ima svoju emisiju, pa da ga pitamo da li je istina. Ovako, verovatno nikad necemo saznati..

Link to comment

Pa videćemo na kraju sezone. Ako ostaje i za sledeću sezonu, onda je tačno ovo što Maxbet piše. Ako ga otpuste odmah na kraju sezone, onda su tačni abrovi koji kruže da se žestoko svadjao sa Žocom, posle utakmice sa Zvezdom na onom session-u video analize, i da ga je od tada Žoc odstranio iz tima.

Link to comment

Uspeo je Ćoki da ugura Oborkneževića da sudi. Dobro je što će tu biti Pukl. Ovaj Radojković nemam pojma ko je, da li je neki od Ćokijevih sudija.

 

On the other side:

Tegi: Zek, Red Star?

Zek: What do you mean?:D

  • Haha 1
Link to comment

Dogodine će se u Areni igrati na parketu na kome se igrao ovogodišnji F4. Partizan ga kupio od EL.

Cijena? Prava sitnica.

Link to comment
12 minutes ago, Mark Rothko said:

Dogodine će se u Areni igrati na parketu na kome se igrao ovogodišnji F4. Partizan ga kupio od EL.

Cijena? Prava sitnica.

Pod uslovom da nema neki sajam pčelara ili izložba WC šolja, onda će se opet igrati u Pioniru.

  • Haha 1
Link to comment
16 minutes ago, Mark Rothko said:

Dogodine će se u Areni igrati na parketu na kome se igrao ovogodišnji F4. Partizan ga kupio od EL.

Cijena? Prava sitnica.

 

verovatno ste ga platili tipa milion evra. jedino ne valja ako je djordi uzeo pare,a on sada bivsi. onda cete i od sledeceg morati da kupujete parket.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

 

verovatno ste ga platili tipa milion evra. jedino ne valja ako je djordi uzeo pare,a on sada bivsi. onda cete i od sledeceg morati da kupujete parket.

 

 

Ne znam cenu.

 

: 2 miliona :

Link to comment
8 minutes ago, Nikodije said:

 

verovatno ste ga platili tipa milion evra. jedino ne valja ako je djordi uzeo pare,a on sada bivsi. onda cete i od sledeceg morati da kupujete parket.

 

Djordi pola sebi u dzep, pola vrati Ostoji i ekipi, ne vidim problem. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...