Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

5 minutes ago, Nikodije said:

Rečeno je već da kkp ima prioritet što se tiče Arene sledeće sezone. Ostali se valjda moraju ravnati po vašim terminima.

Svašta je rečeno još 2019 a i ove sezone kada je išla prodaja sezonskih jer da su rekli da će biti Pionir, morali bi da značajno koriguju cenu. Ako sam dobro video ista sedišta u Pioniru su za Zvezdu bila 10k a za Partizan 32k pri tom sve i da zanemarimo nivo takmičenja, Zvezda je imala zagarantovani minimum od 17 Evropskih utakmica, dok je Partizan u najboljem slučaju mogao da odigra 13 evropskih utakmica na domaćem terenu.

Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Svašta je rečeno još 2019 a i ove sezone kada je išla prodaja sezonskih jer da su rekli da će biti Pionir, morali bi da značajno koriguju cenu. Ako sam dobro video ista sedišta u Pioniru su za Zvezdu bila 10k a za Partizan 32k pri tom sve i da zanemarimo nivo takmičenja, Zvezda je imala zagarantovani minimum od 17 Evropskih utakmica, dok je Partizan u najboljem slučaju mogao da odigra 13 evropskih utakmica na domaćem terenu.

Pa dobro za njih mogu da stave koju god cenu, oni ionako ne plaćaju nikom ništa tako da je irelevantno koja je cena za njih bila. Oni ne koriste Arenu zato što imaju košarkaške publike toliko da jedva i samo ponekad napune Pionir.

  • -1 1
Link to comment

Nadam se da traže naši da slučajno ne sudi ove prve dve utakmice Belošević. Treba da traže da sude Slovenci ili Hrvati(osim Hordova).

I da se kad  krene  gadjanje i napadanje i ulaženje u teren, izvede ekipa sa terena dok se ne isprazne tribine skroz.

 

  • Haha 1
Link to comment

Dragić i Golemac demonstrirali kako se Zvezda može lagano probiti - napadneš kroz reket na Dedu, Dobrića i Kalinića, samo za to trebaju malo ozbiljniji igraći od Edžima i Zeka O. Da li ih mi imamo? Pa ne znam. Ledeja su dva puta već uštopovali da nije znao gde je, Smajli u kanalu, Zagorac je lud, Kuruc i Danguba van rostera...možda Madar da se zaleće, on ima sličan šut iz reketa kao Dražen nekada; i možda Balša, on isto ume da se odmakne. Sve u svemu, tanko.

 

Ako krenemo u prangijanje na Pantera i Aleksu,možemo da se pozdravimo.

Jbg, ljudi znaju da zatvaraju pas, znaju da brane pik, imaju drugi napad, vuku poene iz kontri i sad ti očekuješ da se sve to kompenzuje prangijom. Teško.

 

Moramo da se isprljamo, obujemo gumenjake i pravac u blato, Zvezda se ne dobija na foru.

Link to comment

Nadam se da ćemo izgubiti tu pol poziciju :dry:

Ne zato što je(nije) talentovan već zato što mi je muka više od jurenja tih "talentovanih" igrača. Hoću iskusnu ekipu, talenata smo skupili i previše.  Imamo i za škartiranje.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
5 hours ago, BlackGeorge said:

Nadam se da ćemo izgubiti tu pol poziciju :dry:

Ne zato što je(nije) talentovan već zato što mi je muka više od jurenja tih "talentovanih" igrača. Hoću iskusnu ekipu, talenata smo skupili i previše.  Imamo i za škartiranje.

ne slazem se. 

treba nam po koji talent.

treba nam i zbog " price"

evo videces da ce za neki mesec kopriva, tristan i slovenac biti nasi vodeci igraci.

treba da postanemo i destinacija za talente.

to je vrlo bitno

 

Edited by bradilko
  • +1 4
Link to comment
20 minutes ago, bradilko said:

ne slazem se. 

treba nam po koji talent.

treba nam i zbog " price"

evo videces da ce za neki mesec kopriva, tristan i slovenac biti nasi vodeci igraci.

treba da postanemo i destinacija za talente.

to je vrlo bitno

 

Nisi me razumeo :)

Hoću talente, ali nam je dovoljno tri najviše četiri odlično perspektivna. To su Tristan, Kopriva i možda ovaj mosadovac koji mi se u početku nije sviđao. Glas je po meni "druga klasa" talenta, Trifunović je uhh, hmm, neću da kažem ništa ružno, Smailagić mi je potonuo i ne znam baš da li bih ga zadržao itd. Tako da je 3 sasvim dosta. "Priča" može da se vrti i sa njima trojicom a ostalo popuniti sa iskusnim igračima koji će nam doneti neke konkretne rezultate. Znači mi smo već postali destinacija za talente i ne treba više preterivati sa time. Dosta.

Zato smatram da nam ne treba taj talentovani nemac (svaka mu čast, ali neka nas zaobiđe) jer smo već popunili te pozicije talenata. Ako ipak dođe švaba neka leti slovenac i pogotovo trifunović. Ali Trifunović igra na poziciji "srbina kojeg pravimo za reprezentaciju" pa to teško ide jer je dečko prilično neinteligentan.

 

Sada treba popuniti pozicije konkretnih igrača koji prave razliku, sada, in the real time. Pogotovo pozicija 1 i 3.

 

 

Link to comment
21 minutes ago, MiddleClass said:

I gusicete talentovanog Madara talentovanim Holacom?

 

koliko kosta krevet u hnovom?

lipa u vodu srednjak

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...