Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a durentara?

 

ja bi njega voleo

:wub:

Već smo popunili poziciju crnca sa bradom.

  • Haha 1
Link to comment
29 minutes ago, Tresko said:

Kaže ovaj slovenački komentator da je izgleda dogovoren za sledeću sezonu ovaj pingvin Ferrell.

 

On nas je sve lepo pozdravio u Areni zimus.

  • Haha 1
Link to comment
9 minutes ago, SNARC said:

 

On nas je sve lepo pozdravio u Areni zimus.

Pozdravio nas i Perry na početku juče. Ali svakako bi radije Jogija.

Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Kaže ovaj slovenački komentator da je izgleda dogovoren za sledeću sezonu ovaj pingvin Ferrell.

 

što da ne. imamo jeftinu struju, predsednik kaže da smo puni mleka u prahu, kukuruza, graška i sardina. biće grejanja. bolje da provede najtežu zimu od 1944. negde na toplom, nego da po Evropi trenira sa ćebetom i tušira se ladnom vodom.

Edited by Ted
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Kaže ovaj slovenački komentator da je izgleda dogovoren za sledeću sezonu ovaj pingvin Ferrell.

 

To je još Čovićev kkcz insajder javio juče da jurite Ferela po hotelu. Verovatno sa namerom da ga destabilizuje.

Link to comment

ja bi da ostane, ništa tu ne bi dirao

 

mislim da se lepo uklopio i da će to da bude još bolje. a koliko sam čitao i njemu je ok ovde

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Milošica said:

Da li ste za to da Lesor ostane ali da se ne dovodi jos jedan centar?

 

Dobar je Lesor, posebno ako se uzme u obzir kada je došao. Jedino je Smajli zastao kada je on došao ali valjda će sve da legne na svoje mesto sledeće sezone. Da budem iskren ni ne znam koga bi na centru i mogli da dovedemo. Milutinova? 

  • +1 1
Link to comment

Što smo igrali košarke, igrali smo. Sad nas čekaju u blatu gde utakmice traju 2+ sata. Kako sve to izgleda delimično smo videli večeras.

Jedan od preduslova da se koliko toliko nešto odigra je da nikako ne sude Belošević i Jovčić. Ali jbg...

  • +1 2
Link to comment

pa verovatno opcije zavise od toga dal ćemo igrati EL

 

ako ne igramo Lesor je puna kapa. ako igramo eventualno može da se ukaže prilika za neko bolje rešenje. mada to treba i platiti.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...