Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Zeljko je poznavajuci situaciju pristajao i na dvogodisnji koliko sam cuo, ali vucic nije hteo ni da cuje. Borio se do kraja i uspeo 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Mark Rothko said:

 

 

Eto sve su ti objasnili. Jedino što to neće biti dvogodišnji ugovor, već će Partizan postati član izvršnog odbora akcionara EL, kao onih 13 klubova, i imati višegodišnji ugovor.

To je najrealniji plan.

 

Realno, ništa ovde nije objašnjeno, meni to više deluje kao whishfull thinking navijača partizana, ali ok, stići će i sledeća sezona, videćemo :fantom:

Link to comment
9 minutes ago, ZokiAsov said:

Zeljko je poznavajuci situaciju pristajao i na dvogodisnji koliko sam cuo, ali vucic nije hteo ni da cuje. Borio se do kraja i uspeo 

 

Dobro, Željko ne haje mnogo za ugovore, dosta mu je Vučićeva reč.

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, assignment said:

 

Nisam upućen, ali na osnovu čega imaš to "nepopularno" mišljenje, stim da u tom vremenskom roku može svašta da se desi.. 

 

Nema šanse da imamo 2 tima u El. Možda ove sezone zbg Rusa. Kad se karte budu podelile mislim da je Partizan u prednosti u odnosu na Zvezdu jer tako trend govori. Ovde se svašta promeni za 2 dana a ne za 3 godine ali deluje da je Partizan u trendu sipanja para, jačanja organizacije, ima neku istoriju, ima Obradovića koga EL eksploatoiše kako stigne marketinška a Zvezda u najboljem slučaju u trendu nekog stagniranja. 

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment

ultra kop se smorio, morali pod stare dane da uce pravila kosarke, jedva cekaju da se ratosiljaju bede. bilo lozenje par godina kada je trebalo rusiti dula jer su culi da je on zlo, sada vise nema nikakvog motiva. dok partizanovci ceznu za evroligom. samo treba sabrati 2 i 2.

Edited by Nikodije
Link to comment

Evo i neko moje nepopularno mišljenje (kod navijača Partizana).

 

Pre nego što je Đordi počeo da sere u Beogradu juče i prekjuče, bio sam skoro siguran da će nas evroliga ubaciti u nju. Sada kada vidim da se (po svežim izjavama) neće ama baš ništa menjati što se tiče broja timova i sistema takmičenja ni u evrokupu ni u evroligi, mislim da će nas opet uvaliti Đordi da mu igramo taj evrokup. Stvarno sam iznenađen da nisu prepustili taj evrokup fibi a još više sam iznenađen da će ponovo u plejofu biti samo jedan meč. :puke: Šta će biti 2024 ne znam, da li ćemo dobiti neku kratkoročnu licencu itd... daleko je to... Možda se i rusi vrate od sezone 2023/24. i onda jovo nanovo.

 

Što se Partizana tiče, mi ćemo verovatno završiti sezonu u finalu sa porazom 3 - 2 ili 3 - 1. Zvezda je za nijansu kvalitetniji tim i ne verujem da će propustiti domaći teren. Pre toga treba, naravno, pobediti one raspadače iz Podgorice. S obzirom da im ne igra bitan centar reklo bi se " lako ćemo" ali mi obavezno igramo loše kada je bitan meč. Verovatno prolazimo u finale.

Posle kraja ove aba lige očekuje nas rekonstrukcija tima gde Željko mora da odstrani te svoje promašaje i pravi opet novi tim.

A to će sve zavisiti od naše početne pozicije - ako opet budemo igrali taj evrokup opet će imati problem da dovede kvalitetnije igrače a ne treće, četvrte solucije jer su prva i druga pobegle u bogatije timove i u evroligu. Plus ga pritiskaju da uzima "domaće" a domaći (koji valjaju) neće u Partizan jer smo em u evrokupu em većinu drži zalizani kreten.

 

Za dobru sledeću sezonu, bez trzavica, moramo sada ući u evroligu preko vajld karte ili osvojiti aba ligu (manje verovatno) da bi bolji igrači došli u klub.

Ovu trenutnu ekipu baš iskreno ne gotivim. Ostavio bi samo Lideja od iskusnijih, Koprivicu i Tristana jer su mladi i talentovani i slušaju. Madara i ostale bih šutnuo bez ikakve griže savesti. Nervira me što će Željko ostaviti onog raspalog netalenta Trifunovića jer je "domaći" i "mlad". Serem im se u domaće.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

6B70DFD2-5BC2-46A3-BCF9-38517C45F842.thumb.jpeg.3a98b42f0dbb2ec4946c0b672a106ecb.jpeg

 

:fantom:

 

 

spavaš li mirno đordi?

 

 

 

Sezona im počela porazom od Partizana u Areni, a završila se trijumfalno u istoj dvorani.

To je bila Novicina oproštajna tekma. Kako bi nam sada dobro došao na 4...

Link to comment



 
To je bila Novicina oproštajna tekma. Kako bi nam sada dobro došao na 4...


A mogao je i Saša Ilić u derbiju. Umeato Natka...
  • +1 1
Link to comment

na kojoj jebenoj areni smo?

 

e> ili lakse, pomozite strimom sirotilji.

Edited by holden kolfild
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...