Jump to content

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, garmonbozia said:

kakav je koji kurac ovaj poslednji napad, 3.9 sekunde do kraja baca se lob Lesoru?!

 

Ima čovek iskustvo :fantom:

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Sto lob pas jeboga, 4 sekunde je bilo

to je bila druga opcija, prva je bila mur. on nije prošao blok i moralo je ovo jer bi nam uzeli loptu da je još sekund odugovlačeno sa izvođenjem

 

 

mene jedino čudi zašto poslednji napad budućnosti nismo sekli faulom?

Link to comment
9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to je bila druga opcija, prva je bila mur. on nije prošao blok i moralo je ovo jer bi nam uzeli loptu da je još sekund odugovlačeno sa izvođenjem

 

 

mene jedino čudi zašto poslednji napad budućnosti nismo sekli faulom?

 

Ja nikad ne bih pravio tu faul ali ekipa mora da zna da je trojka no-no po cenu polaganja ako pukne odbrana. Znači nema pomaganja sa trojke 

Link to comment

faulom u polju trojku eliminišeš kao mogućnost, u najgorem slučaju ulaziš u produžetke, a imaš i mogućnost da (u sinoćnjem slučaju) odigraš i napad od 6-7 za pobedu

 

razlika u pristupu i shvatanju

 

sinoćnu minijaturu za trojku micova džile je odlično izvukao, mislim da nisu očekivali da će da ide za tri u poslednjem napadu

Link to comment

Ne bih ni ja +2 pravio faul, mislim da to sada retko radi, ali ne smeš ni ovako da ostaviš čoveka na trojci. Možeš i da praviš faul ako vidiš da te je obišao, kao da nije  bonus. Doduše za ekipu koja ovoliko kuburi za mozgom je rani faul možda i najbolja opcija.

 

A vaš zadnji napad nema šanse da je primarna ideja bila da se ovako završi, ali opet je po meni do trenera da ima spremno nešto što su njegovi igrači sposobni da izvedu u tom trenutku. Mogu i ja da siđem dole i nacrtam kako bek prima loptu i daje trojku pa da kenjam kako nisu uradili ono što sam tražio kada ne prođe.

  • +1 3
Link to comment
6 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

 

 

sinoćnu minijaturu za trojku micova džile je odlično izvukao, mislim da nisu očekivali da će da ide za tri u poslednjem napadu

 

Dzikic je na kzs rekao da je akcija bila cista improvizacija i smijao se minut ipo novinaru u facu koji ga je pitao da li je to nacrtao kao potonji napad.

Link to comment
30 minutes ago, MiddleClass said:

 

Dzikic je na kzs rekao da je akcija bila cista improvizacija i smijao se minut ipo novinaru u facu koji ga je pitao da li je to nacrtao kao potonji napad.

Pa jes malo wtf da li Micov završava za tri, rekoše na Areni da mu je ove sezone procenat za 3 oko 25%

  • +1 1
Link to comment

Ma ceo haos od odbrane u tom napadu počinje kad Avramović iz čista mira odlazi od svog igrača ispod koša da "pomaže" na Micovu koji stoji na trojci pod 45. Tu kreće vrteška od 5-6 sekundi gde se ne zna ko kuda ide i što rezultuje prvo laganim ulaskom Perija u prazan reket, a onda i igračem sa otvorenim pogledom kao na treningu. 

 

 

  • +1 3
Link to comment
35 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Pri čemu je Perry imao čisto polaganje.

predaleko je peri bio od koša, odrazio se malo posle linije bacanja doduše nikog nije bilo ispred njega

 

 

uglavnom je bilo bušno na sve strane

  • +1 1
Link to comment

Nadam se da ce Partizan dobiti Buducnost u majstorici i da cemo gledati finale blizanaca... Juce je Ledey razvalio i skoro celu cetvrtinu igrao bukvalno sam....

 

Nije moj problem, ali ekipa vam ne deluje kao da se nesto digla tokom sezone. Igrate prilicno to sto se igrali pre 9 meseca, Imam utisak da Obradovic ne veruje u ovaj tim, i da neki igraci to osecaju, i ne hendluju to najbolje.... Mozda gresim...

Link to comment

Екипа је више назадовала него што је напредовала. Једини играч који малтене игра на нивоу целе сезоне је Ледеј (мада је и он имао један слабији период али ок). Пантер целе сезоне игра топло хладно, Мур је одавно спао на једноцифрену минутажу, Лесор мање више игра оно што уме, Аврамовић оно што (не) уме, Смајлагић се угасио доласком Лесора, Копривица који је показао убедљиво највећи напредак исто испашта због Лесорових 30 мин по мечу, Куруц се упокојио, Загорац, Дангубић је ваљда испао из ротације, Трифуновић ни у конкуренцији ових горе не може да се наметне, Мадар исто танкосава у види неког озбиљног напретка у односу на почетак, Глас је прешао пут од неких озбиљних партија до пет мин по текми макс, Вукчевић је више простора добијао у Реалу на евролигашким текмама него код нас и тако, генерално делује као да сви једва чекају да се заврши сезона па следеће јово наново.

Edited by johan nagel
Link to comment
17 minutes ago, johan nagel said:

Екипа је више назадовала него што је напредовала. Једини играч који малтене игра на нивоу целе сезоне је Ледеј (мада је и он имао један слабији период али ок). Пантер целе сезоне игра топло хладно, Мур је одавно спао на једноцифрену минутажу, Лесор мање више игра оно што уме, Аврамовић оно што (не) уме, Смајлагић се угасио доласком Лесора, Копривица који је показао убедљиво највећи напредак исто испашта због Лесорових 30 мин по мечу, Куруц се упокојио, Загорац, Дангубић је ваљда испао из ротације, Трифуновић ни у конкуренцији ових горе не може да се наметне, Мадар исто танкосава у види неког озбиљног напретка у односу на почетак, Глас је прешао пут од неких озбиљних партија до пет мин по текми макс, Вукчевић је више простора добијао у Реалу на евролигашким текмама него код нас и тако, генерално делује као да сви једва чекају да се заврши сезона па следеће јово наново.

Koprivica definitivno najveći napredak. 

 

Ostali kriju karte i čuvaju najbolje za kraj :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...