Jump to content

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Just now, Tresko said:

Pa kad pajser Aleksa nije uspeo da izadje ispred igrača da primi loptu:isuse:

A i da je primio ne bi bilo neke vajde, krenuo bi da iznudi faul i ispala bi mu lopta

Link to comment
2 minutes ago, Mark Rothko said:

Pas za Lesora je bila opcija c, ali su se Avramović i Mur sakrili da slučajno ne prime loptu. Alibi igrači.

 

Panter bio d opcija? Neka je imao 0p, uvjek bi mi zavrsavao ovakve meceve.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Panter bio d opcija? Neka je imao 0p, uvjek bi mi zavrsavao ovakve meceve.

Panter je bio na klupi

Link to comment
Just now, MiddleClass said:

 

Panter bio d opcija? Neka je imao 0p, uvjek bi mi zavrsavao ovakve meceve.

Bukvalno. Ima mudatm, ne krije se od lopte, ima track record da pogađa takve šuteve. Sigurno bolje nego Moore. 

  • +1 1
Link to comment

Fenomenalno mi je da smo uspeli da ovo završimo bez šuta s novim pasom u bunar. Normalno suđenje, loša igra Budućnosti, čaj ni hala nije bila puna, ali jbg nesposobni smo sve to da iskoristimo.

Link to comment

ovako zavrsiti utakmicu, baciti loptu u bunar pa jebote.

nikad ovakvu koncentraciju glupih igraca u timu nismo imali.

pa ovi. nasi mali igraci su tupavi. svaku odluku koju donesu je glupost. pa onaj kraj prvog poluvremena. ono je neverovatno.

mali trifunovic nam je nekakav suter. on vola ne moze da u ode. ono je sramota kako mu se odbije lopta, nijedna blizu.

skoro 4 sekunde smo imali na kraju. dno dna

 

 

Link to comment

Vili Rid povređen, Zoza N. 4 faula, Barović 4, mi puštamo Pantera da se ispucava.

Zadnji napad ide na Lesora koji je na istom terenu, u istom napadu zasrao pre četiri godine.

Link to comment
4 minutes ago, bradilko said:

ovako zavrsiti utakmicu, baciti loptu u bunar pa jebote.

nikad ovakvu koncentraciju glupih igraca u timu nismo imali.

pa ovi. nasi mali igraci su tupavi. svaku odluku koju donesu je glupost. pa onaj kraj prvog poluvremena. ono je neverovatno.

mali trifunovic nam je nekakav suter. on vola ne moze da u ode. ono je sramota kako mu se odbije lopta, nijedna blizu.

skoro 4 sekunde smo imali na kraju. dno dna

 

 

Jbg, Željko ih je birao. Nisi ni ti, ni ja, ni Filipovski. Plus što koštaju malo više nego što smo imali do sada.

 

Ipak prolazimo u finale, oni su raspad. Samo šta će biti u finalu ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...