Jump to content

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Da su ih malo više išle trojke bilo bi svašta. Sa ovim procentima bi i Krka mogla da se nosi sa njima.

 

Svakako bi bilo lepo da ih ove sezone više ne gledamo u Bg

Link to comment
13 minutes ago, Milošica said:

Smajli znaci da jedva cekas da nas trpate u finalu?


Yep Baby Jerry GIF by MOODMAN

Nece biti trpanje, 3-1. 

Ali mi je primarno dokurcilo da gledam finalne duele™ iz Podgorice i Nikolu Ivanovica kako ume 2+1 u svakom napadu u drugom poluvremenu. :D 

Link to comment

Željko hoće u svakom trenutku trojicu koji mogu da organizuju napad i to protiv nekih i može; već protiv Radonje ne prolazi.

Precenili smo ovaj tim.

Link to comment

Juce se desilo nesto neverovatno. Dosao sam kuci, spremio decu za spavanje i pustim arenu da vidim da li ima neki fudbal kad ono prazni se hala, ne znam ni ko je igrao. I vidim Partizan buducnost jebote. Propo sam 

Link to comment
2 hours ago, shimpr said:

Juce se desilo nesto neverovatno. Dosao sam kuci, spremio decu za spavanje i pustim arenu da vidim da li ima neki fudbal kad ono prazni se hala, ne znam ni ko je igrao. I vidim Partizan buducnost jebote. Propo sam 

navuko si se i ti na chit chet kao nikodije

  • Haha 1
Link to comment

Jesam, pre neki dan sam zaboravio da odem na posao citajuci komentare. Ne znam o cemu se diskutovalo, samo sam citao i prodje dan

Link to comment

5 dana razmaka do sledece utakmice, sumanuto. kao da igraju jos nesto paralelno a ne samo ovo.

nekad se aba plej of igrao dan za danom.

Edited by Nikodije
  • +1 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...