Jump to content

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 hour ago, *edited by mod said:

 

Sad kako je krenulo ako dobijemo u Pioniru nećemo Arenu videti ni sledeće sezone...

 

to ne mora da brinete :fantom:

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Auu. Šta je ovo? Baš loša atmosfera pred plejof... Kao da jedva čekaju da zbrišu iz Partizana.

 

„Danas smo odradili najgori trening do sada. Ne znam zašto je to tako. U našim životima je motivacija čudo, ovi igrači nikada nisu osvojili ABA ligu. Neki neće da trče, neće da naprave blok, sitnice koje su neverovatno važne, ja sam im to rekao. Trening je bio katastrofa, nadam se da će reakcija na utakmici biti drugačija. Nemam razloga da ne budem iskren, rekao sam igračima da ću sve ovo da iznesem, uvek sam uz njih, ali ako mi ne želimo da imamo motiv da uđemo u finale ABA lige, onda je to problem. Od 15 igrača, samo su trojica zadvoljili kriterijum“.

 

https://www.mozzartsport.com/kosarka/vesti/obradovic-besan-pred-buducnost-imali-smo-najgori-trening-do-sada-neki-nece-da-trce/419571

Edited by BlackGeorge
Link to comment

I Zagorac partiju karijere u Titogradu, cekaju obojica k'o zapete puske. :D 

Pravi Zoc teren da ne bude on kriv ako se izgubi, prvi put to cujemo od njega. :fantom: 

  • +1 4
Link to comment
5 minutes ago, Plajvi said:

I Zagorac partiju karijere u Titogradu, cekaju obojica k'o zapete puske. :D 

Pravi Zoc teren da ne bude on kriv ako se izgubi, prvi put to cujemo od njega. :fantom: 

 

Baš suprotno. Pokušava da natera ekipu na reakciju, toliko je očigledno. 

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Baš suprotno. Pokušava da natera ekipu na reakciju, toliko je očigledno. 

+1

 

Protiv Burse se ušlo svečarski pa smo videli kako je prošlo. Sada ide drugi pristup.

Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:

I Zagorac partiju karijere u Titogradu, cekaju obojica k'o zapete puske. :D 

Pravi Zoc teren da ne bude on kriv ako se izgubi, prvi put to cujemo od njega. :fantom: 

 

1 hour ago, theanswer said:

 

Baš suprotno. Pokušava da natera ekipu na reakciju, toliko je očigledno. 

Jedno ne iskljucuje drugo...nisu suprotnosti u pitanju.

 

Glavna, verovatno i jedina motivacija mu je da prodrma igrace, ali ako se slucajno desi da puknu od Buducnosti uz izjavu u kojoj ih trener pre utakmice optuzuje da se ne trude na treningu, jasno je ko ce biti krivac. moze on posle 100 puta da "preuzme odgovornost" i da ponudi da ode "ako neko misli da postoji bolji trener za Partizan od njega".

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

 

Baš suprotno. Pokušava da natera ekipu na reakciju, toliko je očigledno. 

 

Mislim da ste obojica u pravu.

Link to comment
26 minutes ago, *edited by mod said:

+1

 

Protiv Francuske u Spensu se ušlo svečarski i nije kukao pre tekme pa smo videli kako je prošlo. Sada ide drugi pristup.


Aj pa da vas sredimo u finalu. :)

Edited by Plajvi
Link to comment
On 6.5.2022. at 16:51, *edited by mod said:

Ali najjače je objašnjenje da je to zato što se sprema Arena za F4 pošto su to dva  potpuno drugačija dešavanja...

 

Sad kako je krenulo ako dobijemo u Pioniru nećemo Arenu videti ni sledeće sezone...

 

Jel' ove sezone bilo vise utakmica u Pioniru nego u Areni?

Link to comment
3 hours ago, biki012 said:

Jel' ove sezone bilo vise utakmica u Pioniru nego u Areni?

Gotovo sam siguran da jeste.

Ironija je da je Grobare iz Arene za danas izbacio Dead Can Dance.

  • +1 2
  • Haha 5
Link to comment

Buducnost bez Rida ne moze nista ni vama ni nama tako da nema potrebe za dramom.

Edited by MiddleClass
  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, MiddleClass said:

Buducnost bez Rida ne moze nista ni vama ni nama tako da nema potrebe za dramom.

Prestani da nam se uvlacis u bulju, samo ti pertle vire

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, shimpr said:

Prestani da nam se uvlacis u bulju, samo ti pertle vire

Ma klasičan komšijski jinx. Osvojili ste titulu, neće biti ni jedan poraz do kraja sezone, osvajate EK, sad sledi ovo oko Roda.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...