Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

:(

 

Nisam znao da je ovako mlad, odnosno, davao sam mu recimo godina vise. Uzeo tri titule evropskog prvaka do 27.godine.

 

 

Link to comment

pa realno ovo je za nostalgiju.

 

da udje u zapisnik da je borovica imala (imao?) prvaka evrope.

Edited by pacey defender
Link to comment

bas sam video na fb-u.

PUM

ali koliko me je nervirao kao navijaca partizana, tog partizana kojeg nisam propustao u hali sportova.

uvek ovako: stizemo ih, u nekom periodu cuvamo dobro kukija i radju ali sretenovic ili dusko ivanovic pogode.

mrznja najgora.

ali sretenovic koji se nametne kao plej takvim silnim igracima i ispred luke pavicevica ( i one price o mladim igracima i bormio backgroundu) pa to je posebna vrsta kosarkaske genijalstine. neverovatan igrac, kad znas sta mozes, sa kim mozes.

kosarkaski genije je bio sreta.

poslednji put sam ga video na kalisu na partizanovim. uvek overim to sveto mesto gde sam trenirao kao klinac, verovatno mu je sin igrao za te klince ( to mi je bio utisak veceri, na tribinama smo trazili kao klinci neku lepojku ako smo uopste stizali od napora da mislimo na to a kad sam video sretu tu gomila roditelja, price retardirane i sl. razlicite epohe jebiga)

skansi, sretenovic..

 

  • +1 1
Link to comment
On 26.4.2022. at 19:48, Mark Rothko said:

 

 

Ćilders. Lik nam izbio jednu EL titulu, ali dobro.

a nee, nama je izbio El titulu teodosic. da je bar obruc pogodio nikakav cildres se ne bi desio.

 ovaaj je sve promasio 

  • +1 2
Link to comment

Ali najjače je objašnjenje da je to zato što se sprema Arena za F4 pošto su to dva  potpuno drugačija dešavanja...

 

Sad kako je krenulo ako dobijemo u Pioniru nećemo Arenu videti ni sledeće sezone...

 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...