Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

6 hours ago, Filozof manijak said:

Već godinama me proganja misao: da li bih menjao Kecmanovu trojku za Čildresov skok u polufinalu F4?

 

mislim da nijedan navijač Partizana to ne bi menjao

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, shimpr said:

Sta biste najradije potisnuli iz secanja, gudurinu trojku, nolan smita, cildersa ili aleksino zakucavanje 

 

 

Ćilders. Lik nam izbio jednu EL titulu, ali dobro.

Link to comment

Ukoliko gran kanarija pobedi, onda su oni domacini u polufinalu, a ako pobedi andora, onda mi nju cekamo u punoj areni. U finalu smo domacini s kim god da igramo. Naravno, ocekujem suyra sigurnu pobedu protiv cedevite. Jeste da su dva puta ove sezone bili bolji od nas, ali ovo je nesto drugo. Puna arena, 20000 navijaca, vraca se Smajli, ocekujem da Panter eksplodira. Cini mi se da nam je lakse sa se u evroligu plasiramo preko evrokupa nego peeko aba lige...ALEKSAAAAAA!!! u jebote, malo sam zadremao, svasta sam sanjao

Link to comment
12 hours ago, Filozof manijak said:

Već godinama me proganja misao: da li bih menjao Kecmanovu trojku za Čildresov skok u polufinalu F4?

Ako ide uz pobedu u finalu, onda nema sumnje da bi. Za samo finale ne bi.

  • +1 1
Link to comment
14 hours ago, Mark Rothko said:

 

 

Ćilders. Lik nam izbio jednu EL titulu, ali dobro.

 

jbt, tog kosarkasa u pokusaju pamte jos samo navijaci KKP... (i tu i tamo neki zlobni navijac KKCZV :laugh:)

 

kakav prodavac magle, ccc.

Link to comment

Ma najveca fama oko njega je to sto je bio jedan od prvih NBA igraca koji je izabrao Evropu pre NBA lige, a nije da je bas bio mahac peskirom. Tad su Grci i Rusi sipali sakom i kapom.

Link to comment
30 minutes ago, goofs said:

Ma najveca fama oko njega je to sto je bio jedan od prvih NBA igraca koji je izabrao Evropu pre NBA lige, a nije da je bas bio mahac peskirom. Tad su Grci i Rusi sipali sakom i kapom.

 

nije jedan od prvih. bilo je toga jod od 1988, 89., Shaw, Ferry... 

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...