Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

2 hours ago, goofs said:

Bojan Bakic im je bio vecita mlada nada. Tog Vukcevica iz Buducnosti nikad nisam mogao da smislim, iako klinac tada bio sam ubedjen da igra jer ima jaka ledja i neku vezu. Ali svejedno, bio je sasvim dobar spisak rotacionih igraca kao podrska onim glavnim.

 

Koja su tu imena bila, Vlado Scepanovic, celavi 2, Rakocevic, Brkic, Tomas, onaj ogavni Bulatovic, Milenko Topic, Dejan Milojevic posle, da se smrznes. 

Tomašević, brate. Njega su čekali na aerodromu sa kešom u torbi. Igrali su i Zlatko Bolić i Jestratijević od viđenijih. 

Mutina smena im je došla glave, igrali su odlično u tom periodu, ali su hteli da dokažu da mogu sve. Tanjevića je bilo praktično nemoguće dovesti, sam je pričao da mu nije padalo na pamet da ide u Podgoricu. Kad su ga zvali rekao im je neku nebuloznu cifru reda radi, da bi odustali, ali su ovi rekli ok, kad stižeš. 

Edit - aha, Tomas je Tomašević. Sorry

  • +1 1
Link to comment

Bio sam na svadbi jednog bivšeg igrača Budućnosti gde je bio prisutan Danilo Mitrović, u jednom trenutku mrtav pijan počeo je da gađa ekonoma kluba pečenjem iz zajebancije.

  • Haha 4
Link to comment
20 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

image.gif.4c8df80e915c9cc90fb277ed7081411c.gif
 

na danšnji dan

:kecman:

Ajde bezi avetinjo grobarska sa naseg topica, vidis da je ovde tema kk buducnost. U subotu igramo protiv fmp-a. Najvise ocekujem od marenceta jagodice bobice kuridzice. Takodje, planiram da nabacim neku tetovazu kao micov sto ima. Ne znam za koju da se odlucim

  • Haha 1
Link to comment
21 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

image.gif.4c8df80e915c9cc90fb277ed7081411c.gif
 

na danšnji dan

:kecman:

Već godinama me proganja misao: da li bih menjao Kecmanovu trojku za Čildresov skok u polufinalu F4?

Link to comment
51 minutes ago, Filozof manijak said:

Već godinama me proganja misao: da li bih menjao Kecmanovu trojku za Čildresov skok u polufinalu F4?

možda da je bio u finalu f4, ovako ostaje pobeda u jednom od najzanimljivijih evropsko-ligaških finala


taj koš kecmana će se pamtiti dok se bude igrala košarka, a i taj skok će doći, to je izvesno

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 8
Link to comment
11 minutes ago, Plajvi said:

Zasto? To bi donelo 2 izgubljena finala, bolje kita u ruci nego Nives Celzijus na grani. 

koje je drugo?

Link to comment

nolan smit je neprikosnoveni br. 1

čilders br. 2, a iz krajnje ličnih razloga dodao bih i ristanovića protiv nekih, čini mi se italijana, u hali sportova

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...