Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

i ja se ne secam ovoga, jutros da sam preminuo, ali ne od alkohola kao sto jesam, ne bih se u tom trenu setio da je sasa obradovic igrao za buducnost te sezone (ako dobro guglam sezone).

ostalih se secam, milo trpao sakom i kapom.

Link to comment
1 minute ago, holden kolfild said:

i ja se ne secam ovoga, jutros da sam preminuo, ali ne od alkohola kao sto jesam, ne bih se u tom trenu setio da je sasa obradovic igrao za buducnost te sezone (ako dobro guglam sezone).

ostalih se secam, milo trpao sakom i kapom.

 

Obradović je te sezone bio član Zvezde ali je čitave sezone bio povređen i odigrao je za Zvezdu jednu utakmicu- prijateljsku protiv Severne Koreje i onda na leto prešao u Budućnost.

  • +1 2
Link to comment

pa to su one dve sezone kad su pokupili bukvalno sve nase igrace osim nba i bodiroge

i opet nista nisu uradili u evropi

cak mislim da su u tom periodu imali onaj istorijski proaz od 50ak razlike valjda protiv sijene

 

vodio ih muta jbg, u nekom periodu mu vujosevic cak bio pomocnik/savetnik sta li vec

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

pa to su one dve sezone kad su pokupili bukvalno sve nase igrace osim nba i bodiroge

i opet nista nisu uradili u evropi

cak mislim da su u tom periodu imali onaj istorijski proaz od 50ak razlike valjda protiv sijene

 

vodio ih muta jbg, u nekom periodu mu vujosevic cak bio pomocnik/savetnik sta li vec

 

Sijena je došla kasnije, 2003 otprilike, tada su već popustili sa ulaganjima. Kada su bili na vrhuncu igrali su top8 El i izgubili od Robije majstoricu.

Link to comment
 
Sijena je došla kasnije, 2003 otprilike, tada su već popustili sa ulaganjima. Kada su bili na vrhuncu igrali su top8 El i izgubili od Robije majstoricu.
Mislim da je Muta u nekom momentu smenjen bez jakog razloga i na silu doveden Tanjević koji je usrao motku
Link to comment

Bilo je i (lokalnih) kesa u tom timu - Vukcevic, Pajovic, Ceranic, Radunovici, Sekulic, Radonjic... Ubrojao bi tu i Ostojica, ali je posle ipak bio repstativac i on.

Mislim, kese... ni blizu 12 u repstaciji, 3-4 godine su urnisali sve redom ovde, dominantniji od Rosija i Sumahera, negledljivo. 

Igrao im je onaj crnac centar, posle je zavrsio s Radmanom i Drobnjakom u Soniksima, da me jebes ne mogu da se setim imena. 

Link to comment
6 minutes ago, Plajvi said:

Bilo je i (lokalnih) kesa u tom timu - Vukcevic, Pajovic, Ceranic, Radunovici, Sekulic, Radonjic... Ubrojao bi tu i Ostojica, ali je posle ipak bio repstativac i on.

Mislim, kese... ni blizu 12 u repstaciji, 3-4 godine su urnisali sve redom ovde, dominantniji od Rosija i Sumahera, negledljivo. 

Igrao im je onaj crnac centar, posle je zavrsio s Radmanom i Drobnjakom u Soniksima, da me jebes ne mogu da se setim imena. 

Jerome James

  • Hvala 1
Link to comment

Bojan Bakic im je bio vecita mlada nada. Tog Vukcevica iz Buducnosti nikad nisam mogao da smislim, iako klinac tada bio sam ubedjen da igra jer ima jaka ledja i neku vezu. Ali svejedno, bio je sasvim dobar spisak rotacionih igraca kao podrska onim glavnim.

 

Koja su tu imena bila, Vlado Scepanovic, celavi 2, Rakocevic, Brkic, Tomas, onaj ogavni Bulatovic, Milenko Topic, Dejan Milojevic posle, da se smrznes. 

  • +1 2
Link to comment

Igrali su i Boskovic, Topalovic, Kuzmanovic... U ostatku lige je igralo ono sto Buducnosti ne treba.

Pored Vukcevica je najogavniji bio onaj brka sportski direktor, Mitrovic? 

Link to comment

Pričali su mi tad kad su uzeli titulu da ih je Milo/uprava odveo na parking negde u nedodjiji i rekao da časti svakog igrača, može da uzme da vozi šta hoće uz jednu zackoljicu, ne sme da vozi taj auto van CG.

 

:D

 

A bilo je svega i svačega na parkingu. Ništa ispod 50k 

 

 

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...