Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Još jednom se pokazalo kakav je promašaj Arena. U teoriji odlična ideja, ali realno vođena samo finansijskim putem. I meni je naravno lepše da gledam utakmice u Areni, parkiram se normalno i izađem normalno bez guranja i sedenja na glavi drugima, ali 3 meseca nismo odigrali nijedan meč tamo, štaviše nisu nam dali ni protiv Mege da odigramo u Areni zbog koncerta Ace Lukasa. Nije ovo nikakvo opravdanje za naš poraz, ovo smo morali da dobijemo, ali sam siguran da bi u Pioniru ovo bilo 10+ za nas bez ikakvih problema.

Edited by garmonbozia
  • +1 4
Link to comment
11 minutes ago, garmonbozia said:

Još jednom se pokazalo kakav je promašaj Arena. U teoriji odlična ideja, ali realno vođena samo finansijskim putem. I meni je naravno lepše da gledam utakmice u Areni, parkiram se normalno i izađem normalno bez guranja i sedenja na glavi drugima, ali 3 meseca nismo odigrali nijedan meč tamo, štaviše nisu nam dali ni protiv Mege da odigramo u Areni zbog koncerta Ace Lukasa. Nije ovo nikakvo opravdanje za naš poraz, ovo smo morali da dobijemo, ali sam siguran da bi u Pioniru ovo bilo 10+ za nas bez ikakvih problema.

Od naredne sezone bi trebalo svaku da igramo u Areni. Mada svakako nije izgovor.

Link to comment

Ziva istina, i mi i vi bolje igramo u Pioniru oduvek. 

Gde se trenira, isto u Pioniru? 

U Areni kao da su obruci prokleti, uglavnom sut ne ide kako treba. Ako treniraju u Pioniru sve vreme, ovo ih izbacuje iz comfort zone-a isto koliko i goste. 

Edited by Plajvi
Link to comment

Mislim da treniraju u Areni ali u nekoj maloj sali. Ne verujem ni da NBA timovi treniraju standardno na glavnom terenu svojih mulifunkcionalnih dvorana. U Pioniru se regularno trenira na glavnom terenu koliko znam.

Link to comment

Arena je izgleda muka živa svima, svi stalno kukaju na nju. Bolje da nije ni izgrađena već da doveka igramo u Vesoniru (Vesićev Pionir) koji nakon svake rekonstrukcije izgleda sve lepše i lepše i funkcionalnije i funkcionalnije. Možda bi u Vesoniru igrači trenera Obradovića znali šta da rade s loptom, Arena izgleda izaziva zaborav onoga što su naučili. Isto važi i za naše™ pošto i mi stalno kukamo na Arenu.

  • +1 3
Link to comment

Ma da, najbolje je da je Arena kriva za poraz. Arena je fantastična prilika da se zaradi lepo od ulaznica, plus je ugodjaj neverovatno bolji u Areni, nego u Pioniru.

Jedini problem sa Arenom je to što čak i raspala narkomančina Aca Lukas može da te izbaci iz Arene zbog njegovog koncerta, umesto da on drži koncert na nekoj blatnoj livadi gde je prirodni habitat njemu i njegovoj publici.

  • +1 5
Link to comment
40 minutes ago, Nikodije said:

Arena je izgleda muka živa svima, svi stalno kukaju na nju. Bolje da nije ni izgrađena već da doveka igramo u Vesoniru (Vesićev Pionir) koji nakon svake rekonstrukcije izgleda sve lepše i lepše i funkcionalnije i funkcionalnije. Možda bi u Vesoniru igrači trenera Obradovića znali šta da rade s loptom, Arena izgleda izaziva zaborav onoga što su naučili. Isto važi i za naše™ pošto i mi stalno kukamo na Arenu.

 

6dkd6e.jpg

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

bila je neka priča davno, kada se Arena gradila, da je Divac bio zainteresovan da kupi. kao i kkp. i da bi onda to bila dvorana kkp, mislim kao privatnog kluba. to je naravno bila samo priča, ništa nije bilo od toga. previše je lepo zvučalo da bi bilo istinito.

 

umesto da smo privatni klub, mi se i dalje vrtimo po sportskim centrima iz doba SFRJ, kao siročići. o načinu takvog poslovanja dovoljno i govori činjenica da posle tolikih decenija postojanja i uspeha nit imaš vlasnika, nit halu, nit pare. a brend postoji i razne mogućnosti koje uz to idu. al neka, bolje vako, možda se ponovo napravi Juga, pa da oživimo radne zajednice, zborove radnih ljudi isl. 

Link to comment

 

14 minutes ago, Ted said:

bila je neka priča davno, kada se Arena gradila, da je Divac bio zainteresovan da kupi. kao i kkp. i da bi onda to bila dvorana kkp, mislim kao privatnog kluba. to je naravno bila samo priča, ništa nije bilo od toga. previše je lepo zvučalo da bi bilo istinito.

 

umesto da smo privatni klub, mi se i dalje vrtimo po sportskim centrima iz doba SFRJ, kao siročići. o načinu takvog poslovanja dovoljno i govori činjenica da posle tolikih decenija postojanja i uspeha nit imaš vlasnika, nit halu, nit pare. a brend postoji i razne mogućnosti koje uz to idu. al neka, bolje vako, možda se ponovo napravi Juga, pa da oživimo radne zajednice, zborove radnih ljudi isl. 


Zato je Knez vizionarski sagradio legacy, citao sam da je dalsiikadamenevoljelakaotebeja spot sniman tu. :D

Edited by Plajvi
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
44 minutes ago, Tresko said:

Ma da, najbolje je da je Arena kriva za poraz. Arena je fantastična prilika da se zaradi lepo od ulaznica, plus je ugodjaj neverovatno bolji u Areni, nego u Pioniru.

Jedini problem sa Arenom je to što čak i raspala narkomančina Aca Lukas može da te izbaci iz Arene zbog njegovog koncerta, umesto da on drži koncert na nekoj blatnoj livadi gde je prirodni habitat njemu i njegovoj publici.

 

Najjace su kuknjave na koseve Arene i kao nedovoljno treniranja u samoj dvorani, kao da gosti koji te pobede imaju vise treninga u njoj. Kad se ruka stegne zbog pritska, nebitno je koja je dvorana u pitanju, kosevi jednostavno postaju uzi. Mi smo iz Arene otisli na F4 u Parizu, bile su nebrojeno puta dobre atmosfere. I kada bi gradili svoju dvoranu, opet bi izgledala kao Arena, sigurno ne bi pravili kao Halu sportova..

  • +1 1
Link to comment

Prazne priče, samo profit tu treba gledati i ništa više. Ako je procena da Arena može da se napuni u dovoljnoj meri da opravda veći trošak zakupa onda treba da se igra tamo. Deset razlike u Pioniru umesto poraza u Areni...nema šanse. Pitanje je da li domaći teren sa sve sudijama i publikom donosi deset razlike ako fiksiramo ostale varijable, sama promene hale da nosi toliko mi zvuči kao teško preterivanje. Ako i nosi onda klub i stručni štab rade nešto pogrešno. Znaju da će igrati u Areni, nisu ih prebacili tamo pola sata pre početka utakmice.

 

Inače, ja lično više volim Pionir. Sveukupno mi je mnogo bolji ugođaj tokom utakmice  u Pioniru sa ćaletovom kartom za onaj parter sa strane nego u Areni na ekvivalentom mestu, a i logistika mi je mnogo jednostavnija zbog lokacije roditeljskog doma u kome boravim kada sam u Beogradu. A i nekako sam vezan i emotivno za tu Halu i okolinu, kao oni bumeri što smaraju o hali sportova.

  • +1 1
Link to comment

U ovoj seriji Partizan je poveo 2:0, a onda Radmanović bio naš najbolji igrač u naredne dve i došlo se do 2:2. Ovo mi je bila jedna od uzbudljivijih serija večitih. Titulu uzela Budućnost bez poraza u sezoni.

I kkp nije tad izborio nastup u Evroligi pošto je došlo do rascepa Uleb - Fiba a kkp je izabrao Fibu i Suproligu.

Edited by Nikodije
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...