Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Kolko sam ja cuo Majk Dzejms je izgleda zavrsen. Ostalo je nesto sitno da vidi s Ostojom oko motora u jaguaru i metalik boje

Link to comment
1 minute ago, Filozof manijak said:

I Dula za pomoćnog trenera, i valjak može krenuti da melje :fantom:

Samo da podelim svoj misao, nisam oduševljen ovakvim načinom renesanse, ponašamo se kao pijani bilioneri.

Meni je bitno da Žoc napravi ratnički Partizan, a ne ocvalu superstar momćad.

Džaba praviti ratnički Partizan bez mrve kvaliteta.

To je mogao jedino General, a i on je na raspolaganju, pored drvne građe od koje je pravio solidan namještaj, u svakom timu imao i pokojeg ozbiljnog znalca.

Nama trebaju igrači koji mogu izmisliti poene a takvi koštaju.

Realno, Žoc nikad nije ni furao neku ratničku košarku, ali je svojim znanjem i autoritetom uspijevao da zavede red među zvijezdama tima.

Dule to nije mogao i zato je epizoda u CSKA završila kako je završila.

 

 

Link to comment

Šta mislite kako se osete momci koji igraju košarku u Srbiji kada čuju da će neki Panter dobiti od Partizana 2.5 miliona dolara, a oni igraju za max 5 odsto te sume.

Da li znate da budžet većine ekipa koje igraju domaću ligu nije ni deseti deo sume koju je država odvojila za Pantera? A u tim klubovima širom Srbije rade oni koji prave srpsku košarku.

 

Đilasov autorski tekst na Nova.rs

 

Šta mislite o ovome? Bez ikakvog cinizma pitam, jer ni ja ne znam šta da mislim.

Link to comment
7 minutes ago, Milošica said:

Šta mislite kako se osete momci koji igraju košarku u Srbiji kada čuju da će neki Panter dobiti od Partizana 2.5 miliona dolara, a oni igraju za max 5 odsto te sume.

Da li znate da budžet većine ekipa koje igraju domaću ligu nije ni deseti deo sume koju je država odvojila za Pantera? A u tim klubovima širom Srbije rade oni koji prave srpsku košarku.

 

Đilasov autorski tekst na Nova.rs

 

Šta mislite o ovome? Bez ikakvog cinizma pitam, jer ni ja ne znam šta da mislim.

Ja mislim da se kasno sjetio da morališe, tj.propustio je priliku da ćuti.

Sa druge strane, mogla bi mu se postaviti i neka pitanja oko kršenja statuta KSS, pritiskanja KKP da igra Fiba LŠ umjesto Evrokup u vrijeme kad je EC bio neuporedivo jače takmičenje...

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, Milošica said:

Šta mislite kako se osete momci koji igraju košarku u Srbiji kada čuju da će neki Panter dobiti od Partizana 2.5 miliona dolara, a oni igraju za max 5 odsto te sume.

Da li znate da budžet većine ekipa koje igraju domaću ligu nije ni deseti deo sume koju je država odvojila za Pantera? A u tim klubovima širom Srbije rade oni koji prave srpsku košarku.

 

Đilasov autorski tekst na Nova.rs

 

Šta mislite o ovome? Bez ikakvog cinizma pitam, jer ni ja ne znam šta da mislim.

 

mene više interesuje šta kaže Šolak, pošto ćuti mora da je naš

  • Haha 1
Link to comment
45 minutes ago, napadaj said:

Mda, za vreme njegovog vakta usvojen je 1 UPPRтм

Tada mu ništa nije smetalo.

Što tad nije kukao što igrači dobijaju 2.5% umesto onoga što su zaradili? Ljigavi populista.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Milošica said:

Šta mislite kako se osete momci koji igraju košarku u Srbiji kada čuju da će neki Panter dobiti od Partizana 2.5 miliona dolara, a oni igraju za max 5 odsto te sume.

Da li znate da budžet većine ekipa koje igraju domaću ligu nije ni deseti deo sume koju je država odvojila za Pantera? A u tim klubovima širom Srbije rade oni koji prave srpsku košarku.

 

Đilasov autorski tekst na Nova.rs

 

Šta mislite o ovome? Bez ikakvog cinizma pitam, jer ni ja ne znam šta da mislim.

 

Dacic za njega rekao da je politicki amater..

 

Crni Dragane..

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...