Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Nije loša selekcija samo im je trebao neko da ih poveže. Promašili su Mura, on je lošija verzija Pantera, da su tu uzeli makar nekog Voltersa izgledali bi bolje 

Link to comment

Nedostaje taj jedan kvalitetan domaci igrac, koji bi se nametnuo kao vodja tima, primao instrukcije trenera, kanalisao energiju tima, diktirao tempo, preuzimao odgovornost, vodio ovaj sajam najamnika i basketasa.

Jedan takav se sinoc posibao sa obrucem i sveo meč u okvire koje ni najvatrenija navijači Burse nisu mogli da zamisle. 

Link to comment
2 minutes ago, Nikodije said:

Nije loša selekcija samo im je trebao neko da ih poveže. Promašili su Mura, on je lošija verzija Pantera, da su tu uzeli makar nekog Voltersa izgledali bi bolje 

Pejdza.

 

Sad ozbiljno, nije Markus nesto individualno bolji, ali se bolje uklapao u timsku kosarku.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

Nije loša selekcija samo im je trebao neko da ih poveže. Promašili su Mura, on je lošija verzija Pantera, da su tu uzeli makar nekog Voltersa izgledali bi bolje 

Pa, šta je to što si opisao ako ne selekcija? Potrošio je pare na Ledeja i Pantera i onda nije više mogao da dovede igrača koji bi garantovao ono što Volters garantuje. 

Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

Pa, šta je to što si opisao ako ne selekcija? Potrošio je pare na Ledeja i Pantera i onda nije više mogao da dovede igrača koji bi garantovao ono što Volters garantuje. 

 

Pa ok, da, Mur je wtf potpis, još ga je doveo u julu, tada je još moglo da se probere. A on glavnog igrača duplira lošijim igračem sličnih karakteristika.

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

Eh, Volters. Gotivac je on, ali ne bi mogao da organizuje kucnu zurku za pet ljudi, a ne funkcionalan napad. Zvezdi je Kalinic glavni plejmejker.

 

Naveo sam ga neko skromno dostupno rešenje, ne kao idealno. Ali očigledno je problem da se tu nađe dobar igrač pa onda treneri dovode skorere radije.

Link to comment

True that. U suštini ste sinoć izgubili na fundamentima. Možda ima i do toga što Obradović dugo/nikad nije vodio ekipu da kojom mora mnogo da se radi na osnovnim stvarima. Rekao je posle utakmice da je izgleda neke stvari trebalo ponavljati na treningu 2.5k puta umesto 500 puta.

  • +1 1
Link to comment

ovdje je samo pitanje da li je ekipa takvog kova da će ovaj poraz biti prelomna tačka u pozitivnom ili negativnom smislu, da li će iz ovoga izrasti u sledećoj sezoni mnogo bolja (pritom mislim na ove klince, ne mislim na Ledeja, pa ni Pantera ili Avramovića) ili će ovo polupati ekipu, nešto slično je pokušao i Knežević da pita ali se nešto valjda usro od Obradovića pa je ispalo tuc muc pitanje. Iskreno i mene je iznenadilo koliko je Obradović bio depra sa rečenicom "izgubismo godinu dana života", da li je zapravo mislio na to da se sezona odlučivala na zakucavanju Avramovića i faulu Madara ili ga je možda pukao uvid da će ovdje morati debela rekonstrukcija da se radi u vansezoni jer je skapirao da ima dosta pogrešnih odluka u selekciji. 

  • +1 2
Link to comment

Smajli recimo ima fizikalije top klase, ali pileci mozak - decision making je katastrofalan, ne sutira kad treba, krece u prodor kad ne treba, dodaje pogresnom coveku, dzaba sto zakuca nekom u facu i lupi bananu u kontri. 

Avram nas sa'rani u derbiju, a onda vas sa'rani 5x gore s ovim sinoc. 

KP je kinder jaje, slican trip kao Si Monovic dok je bio mladji, ako ga krene jebo si cvorka, ako ne, to je Ivan Koljevic. 

Lesor je krater, Dangubic je kao Lazic, izgleda da samo kod Radonje kao sraf u sistemu moze da bude koristan, odvoji ga od Radonje i nije ni za sta, Zagorac ima funkcionalnu depresiju godinama.

Ove ostale igrace ne znam dobro, samo sam ih nekoliko puta gledao. Izgleda da tim moze da igra dobro samo bez pritiska, treba tu malo da se pije mleka i ostari.  

Link to comment

Lako je biti general posle bitke, ali bolje bi bilo da nismo ni dovodili Ledeja i da je sve njegove minute pokupio Smailagic. Mislim, rezultat bi verovatno bio isti (mozda i neznatno gori), ali bismo bar imali igraca za sledecu sezonu.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...