Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Madar i Trifunović su mu bili previše u igri, Madar je imao jedno tri dobra minuta, Trifunović onu trojku i to je to. Zaista ne razumem što su dobili toliku minutažu i čime su je opravdali.
 
Ta petorka je vodila na poluvremenu.

Matorci su u trećoj usrali motku.

Madar je jedini plej, zašto je to tako, pitati Zorana Savića.
Link to comment
8 minutes ago, April said:

Ta petorka je vodila na poluvremenu.

Matorci su u trećoj usrali motku.

Madar je jedini plej, zašto je to tako, pitati Zorana Savića.

 

Vodila je ali niko ne zna kako. Bukvalno svi u dvorani oko mene su bili u fazonu da smo presrećni što vodimo, da bi sa ovakvom igrom od nekog drugog gubili. Oh wait...

  • +1 1
Link to comment

Iskeno, ja mislim da bi vam se nesto slicno/isto ovako desilo u onoj kovid prekinutoj sezoni. Jedno su grupe, drugo je do-or-die, to uvek iskusniji dobije. 

Zato sam i pisao vise puta ove sezone da cemo vas dobiti u svemu ove godine, iako su nam pola rostera isluzene rage i penzosi. Pantera i Lesora u dusu znamo, nista se nije promenilo, to su atraktivni igraci, ali luzeri. 

Bio sam vrlo zacudjen otkud Panter uzima kljucne suteve na F4 EL i otkud Lesor u repstaciji koja je uvek kontender za medalje. 

Talentovanih igraca ima tu, podseca na onaj tim iz 2012/13 sa mladim Bogdanom, Vestermanom, Lovernjom, Daloom, Bertansom, Milutinovim, Muslijem, u prvoj sezoni kad se debeli vratio. Nisam gledao sinoc, gledao sam ove sezone obe tekme protiv Huventuda i kup protiv nas - i stalno vam se u tim tekmama desava jedno te isto, igra nestabilna, odbrana losa, mnogo atleticizma i malo pameti. Ako krene pracka ubicete svakog, ako ne dobice vas Borac. 

Protiv Huventuda je bilo na mali broj poena nesto ovde, ali ste i vi i oni promasivali ciste suteve na kilo, cripple fight bese, nisu bile defanzivne klinike kako bi se na osnovu rezultata moglo pretpostaviti. Mislim da tad jos niste ni imali Lesora, da su Ledej i Smajli krpili na 5. 

Sistem takmicenja je apsolutno kretenski, ali jbg, kako svima tako i vama. Bolje da idu 4 iz grupe dalje, pa onda plejof serije ili 2 tekme na kos razliku, ali sta da se radi. 

Link to comment

Meni je još uvek utisak večeri, idiot Aleksa, koji na +5 i 1,10 do kraja, umesto da položi loptu u koš za +7, ukucava loptu u prvi obruč. 

I nakon glupog faula Madara, da niko ne kaže 10 sek pre kraja da se odmah pravi faul na onome ko primi loptu pa nek daju dva bacanja, ali ne bi izjednačili kao onom trojkom.

Produžetak totalni raspad.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Tresko said:

Meni je još uvek utisak večeri, idiot Aleksa, koji na +5 i 1,10 do kraja, umesto da položi loptu u koš za +7, ukucava loptu u prvi obruč. 

I nakon glupog faula Madara, da niko ne kaže 10 sek pre kraja da se odmah pravi faul na onome ko primi loptu pa nek daju dva bacanja, ali ne bi izjednačili kao onom trojkom.

Produžetak totalni raspad.

Da, kad sve prođe taj pokušaj kucanja će ostati da se pamti više nego sve ostalo. Nešto kao što svi pamte da je Boja promašio penal.

Link to comment
1 minute ago, ZokiAsov said:

A ono cuveno iskakanje Lesora do polovine terena? Da li smo nekad nekoga uspeli da zajebemo s tim i zasto nismo?

kako je ovo poznato

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

U teoriji sezona se još da spasiti preko ABA. 

 

U praksi, mi smo zadnju takmičarski bitnu utakmicu odigrali pre mesec dana a sva je prilika da ćemo i narednu odigrati za otprilike isto toliko. Uz ovakav udaraca mislim da bi i od Željka bilo previše očekivati da može nešto da izvuče u eventualnom finalu. Svakako je ovo (bar) trogodišnji projekat ali ipak nije smeo da ovako završi prvu godinu.

Link to comment
47 minutes ago, *edited by mod said:

Da, kad sve prođe taj pokušaj kucanja će ostati da se pamti više nego sve ostalo. Nešto kao što svi pamte da je Boja promašio penal.

 

i to je bio početak poraza

 

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Da, kad sve prođe taj pokušaj kucanja će ostati da se pamti više nego sve ostalo. Nešto kao što svi pamte da je Boja promašio penal.

 

Ja ću pamtiti Alimpijeve minijature i tečan napad Burse.

Dok sa druge strane igrači koje trenira 9ostruki šampion Evrope drve loptu bez ideje. 

Edited by Nikodije
  • +1 4
Link to comment
2 hours ago, Plajvi said:

Iskeno, ja mislim da bi vam se nesto slicno/isto ovako desilo u onoj kovid prekinutoj sezoni. Jedno su grupe, drugo je do-or-die, to uvek iskusniji dobije. 

sa jednom sitnom razlikicom da smo u kovid sezoni kako je išla dalje igrali sve bolje, što u ovoj baš nije slučaj... tako da ovo što si napisao ne stoji

 

sinoćnji koljektivniji prdež mozga™ je, zapravo, sažeo (smrdljivi) osjećaj kompletne sezone za nas. uglavnom tumaramo kao guske u magli, pa onda na momenat prepoznamo  željeni pravac pa se nešto, kao, zaletimo, pa onda opet uletimo u maglu i, u zavisnosti od toga koliko smo u onom momentu lucidnosti uspjeli da se primaknemo cilju, ili se nekako doteturamo do njega, ili pak prođemo kao sinoć...

 

meni (kao teškom laiku, odnosno iskusnom TV-stručnjaku) na momente djeluje kao da Želimir ne drži konce/ne utiče na igru ekipe u dovoljnoj mjeri... ono što me tješi i zbog čega sam još uvijek u klubu vjerujućih je prije svega činjenica da je on Željko Obradović, ali i neki detalji iz njegove rezultatima prebogate karijere, gdje mu se već dešavalo da kiksa žestoko (dvaput reprezentacija, a bilo je promašenih sezona i sa Pao-om i F'bahčeom), pa bi se poslije ipak vraćao jači, opakiji, ljubičastiji i postavljao stvari na svoje mjesto...

  • +1 2
Link to comment

Loša selekcija pre svega. Druga bi se priča pričala da je neki Panter uzeo loptu i izdominirao 10 ključnih minuta kao što je M Vilijams umeo da radi kod nas i da neki Ledej zaključa reket za prodore i pokupi sve bitne skokove. To ako se već odlučio za roster u kome dvojica igrača cenom/kvalitetom toliko odskaču, moglo je naravno i drugačije. I Kuruc da je zapravo koristan i da kida odbranu 30 minuta na glavnim napadačima protivnika. Sinoć jeste i sam Obradović napravio kikseve tokom utakmice, ali ovo nije ekipa za trofeje što je naravno odgovornost Obradovića i Savića.

  • +1 1
Link to comment

Gledam sa biznis strane, poraz Juventuda je dao prolaz do finala kod kuće, to je još bar 3 puna Arena, pa onda hype za Aba ligu, opet krcata arena, lepo bi se namazao limar.

 

Ovako kad bude izduv u polufinalu od Cedevite pašće i to malo oduševljenja i neće biti dobro. 

 

Ovo je bila toliko bitna utakmica na više nivoa.

 

 

Alimpije svaka mu čast, odlično je rotirao a dobro su i pokupili Halanda.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...