Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Kakav haos u zadnjem minutu. Prvo Avramović ne može da da sam polaganje, pa Madar koji ulazi sa klupe da bi napravio ličnu grešku pre njihove trojke pa tajmaut za crtanje akcije  Panter da dribla i opali u zadnjoj sekundi. Posle produžetak ne vredi ni komentarisati.

 

Finale Virtus-Cedevita a mi i Juventud da se spremimo za narednu sezonu u Evrokupu.

Link to comment
9 minutes ago, theanswer said:

 

Neshvatljivo je da čovek nije tražio tajmaut na 3 razlike kad smo se već provukli prvi put kad smo ubacili loptu. Ne samo radi ubacivanja lopte nego i radi postavljanja odbrane. A protiv Zvezde smo isto to uradili bukvalno. 

To sam odmah pomislio, jedva smo izveli i predhodnu loptu ispod kosa.... Isto sranje mu se desilo pre 10 dana u Ljubljani ...

Link to comment
19 minutes ago, theanswer said:

 

Glavni krivac je Obradović i niko više 

Pa da ti je i Vlada Jovanović trener, opet ne može da bude kriv za igrača koji ti pri posedu lopte pravi faul - i to pri ubacivanju lopte iz prekida.

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, Geo said:

Realno i Zeljko da nije Obradovic, popio bi otkaz jos u decembru ... 

možda da navijači vode celu priču, srećom ne. 

  • +1 1
Link to comment

objektivno, ovo je katastrofa. jebena katastrofa za koju nema opravdanja.

 

ujedno i odgovor na pitanje o dometima ovog tima. nešto bolje i lepše od Filipovskog, po trofejima će biti egal.

 

aba je sanak pusti. ako se nekako i dovucemo do finala biće metla. 

 

 

 

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, J-♣ said:

Pa da ti je i Vlada Jovanović trener, opet ne može da bude kriv za igrača koji ti pri posedu lopte pravi faul - i to pri ubacivanju lopte iz prekida.

 

naravno. zbog toga smo i izgubili utakmicu.

dajes im sansu koju su oni iskoristili.

tu ne pomaze konzilijum fil dzekson, greg popovic, stiv ker.

kad je igrac mentol tu pomoci nema a mi ih imamo dosta u ekipi

Edited by bradilko
  • +1 1
Link to comment
Just now, bradilko said:

naravno. zbog toga smo i izgubili utakmicu.

dajes im sansu koju su oni iskoristili

A mislio sam da nema gore završnice od one u Pioniru protiv Mege...

Link to comment
5 minutes ago, J-♣ said:

Pa da ti je i Vlada Jovanović trener, opet ne može da bude kriv za igrača koji ti pri posedu lopte pravi faul - i to pri ubacivanju lopte iz prekida.

 

 

Zašto ne iskoristi tajmaut, uvede iskusnijeg igrača, nacrta nešto, zašto rizikuje bez razloga? 

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Zašto ne iskoristi tajmaut, uvede iskusnijeg igrača, nacrta nešto, zašto rizikuje bez razloga? 

sta da rizikuje?

mi izvodimo, oni prave faul, mi bacanja na 3 razlike, oni pokusavaju neki herojski sut jer pocinju sa svoje polovine, 8-9 sekundi do kraja..

ali ne nas igrac pravi faul ( gledao sam na telefonu i ne videh koji je to mozak uradio).

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...