Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

2 hours ago, April said:

Gledajte Balšu Živanovića

Tog malog vredi kupiti

Pa Madar(par meseci razlika) je po meni veci talenat i cenim da cemo tesko imato roster sa dva klinca na pleju ... Sada mu gledam statistiku i bas bode oci procenat za tri i mali broj asistencija i posebno ucinak u proslom kolu protiv vrsnjaka iz Mege ...

Link to comment
Pa Madar(par meseci razlika) je po meni veci talenat i cenim da cemo tesko imato roster sa dva klinca na pleju ... Sada mu gledam statistiku i bas bode oci procenat za tri i mali broj asistencija i posebno ucinak u proslom kolu protiv vrsnjaka iz Mege ...
Hajde se priseti kako je Madar prošao protiv Mege, nije davno bilo....

U svakom slučaju, od kako je Madar proigrao, KKP ponovo igra košarku . Sa dvojicom takvih bismo verovatno eliminisali padove koje imaamo u svakoj utakmici, pa i juče.
Link to comment
9 hours ago, Geo said:

Pa Madar(par meseci razlika) je po meni veci talenat i cenim da cemo tesko imato roster sa dva klinca na pleju ... Sada mu gledam statistiku i bas bode oci procenat za tri i mali broj asistencija i posebno ucinak u proslom kolu protiv vrsnjaka iz Mege ...

cuj po tebi. madara draftovalii seltiksi, gde moze ovaj klinac da se poredi sa njim. 

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, April said:

Hajde se priseti kako je Madar prošao protiv Mege, nije davno bilo....

U svakom slučaju, od kako je Madar proigrao, KKP ponovo igra košarku . Sa dvojicom takvih bismo verovatno eliminisali padove koje imaamo u svakoj utakmici, pa i juče.

Secam se samo da je igrao malo ali gledajuci statistiku sada za tih 8 minuta je bio perfektan (u napadu) ... Sve u svemu, po meni Zivanovic nije plej stranac sa kojim bi imali evroligaske ambicije ili jos gore mogli da igramo ozbiljno el. ....

10 hours ago, Joe D said:

cuj po tebi. madara draftovalii seltiksi, gde moze ovaj klinac da se poredi sa njim. 

Ne moze naravno, to je i poneta jer su vrsnjaci ....Klinac je vas Topic, ovaj decko je stariji 4 godine i vec bi trebao da fino puni kolone sa dobrim procentom u Mornaru ako je ....

Link to comment

Po današnjim EK utakmicama deluje da nam u 1/8 finala dolazi Venecija (osim ako ne pobede sutra u gostima Granku), pa u 1/4f CedOli (sem ako izgube od Promiteasa) vs pobednik duela Hamburg - Turk Telekom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...