Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

2 hours ago, copkillah said:

FPCvkQwWUAQmMVh?format=jpg&name=large

 

imam mučninu u stomaku

 

Joj ovaj grb u vrhu stranice, lični, pa vrišti neostvarenog seljobera, sa sve kurzivnim rukopisom

Link to comment

Ima tu još nekih kombinacija - ako Virtus i Olimpija izgube na gostovanjima u poslednjem kolu, a ako Budućnost dobije, onda idemo na Budućnost u 1/4.

Najrealnije je ovo sa Olimpijom u 1/4 jer igraju sa Promiteasom poslednje kolo.

Olimpija ima 13 uzastopnih pobeda u EK i ABA.

Link to comment
9 minutes ago, Mark Rothko said:

Cedolimpija dobila Valensiju.

Ako ne bude iznenađenja u poslednjem kolu i 1/8 čekamo ih u Areni za prolazak u polufinale.

 

Odlično. Mada očekujem da će da izgube posl kolo i da ćemo da čekamo Virtusa

Link to comment

koliko vidim mi nismo domaćini samo protiv Huventuda i Gran Kanarije. sa Huventudom bi mogli u finalu, sa Kanarijom u polufinalu. što znači da bi jako pomoglo ako neko skloni Kanariju. što svakako neće Slask da uradi, znači eventualno taj koji bude sa njima u 1/4 finala

 

što se tiče Cedoli, pa neka bude treća sreća. prvu tekmu smo igrali bez Pantera, drugu smo im dali u ruke iz nepoznatog razloga, daj da u trećoj napravimo kako treba 

Link to comment

Ako ovako ostane tabela Virtus nalece na Juventuda u 1/4f, izgledno je da tu ispadnu. Kanarija bi isla na Andoru, tu su vec teze sanse za kiks.

Namece nam se zajebano polufinale.

Link to comment

vidim da toj Kanariji baš i ne cvetaju ruže u ACB, trenutno su van top 8 i plejofa. tek Andori ne cveta ništa, gledam sad tabelu, komotno bi mogli i da ispadnu iz lige. zapravo su na deobi tog pretposlednjeg mesta koje vodi niže

Link to comment

realno, ovde je Huventud prvi favorit. evo i Barsu su pobedili na svom terenu. mada, ako budu išli na Virtus, mogli bi da ispadnu, pošto se radi o samo jednoj tekmi.

 

mi smo se izglupirali sa utakmicama u gostima. Telekom, Andora, Lietkabelis, samo jednu da smo dobili ispada da bi bilo dovoljno za prvo mesto. a značajno smo bolji od sve tri ekipe. 

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

realno, ovde je Huventud prvi favorit. evo i Barsu su pobedili na svom terenu. mada, ako budu išli na Virtus, mogli bi da ispadnu, pošto se radi o samo jednoj tekmi.

 

mi smo se izglupirali sa utakmicama u gostima. Telekom, Andora, Lietkabelis, samo jednu da smo dobili ispada da bi bilo dovoljno za prvo mesto. a značajno smo bolji od sve tri ekipe. 

Telekom ajde da i kažemo da nas je ujebala mećava i putovanje. Lietkabels je bio pad posle derbija a u Andori smo imali neke šanse da se vratimo. Svakako je bilo tu na dohvat ruke.

 

Na kraju krajeva, ako se juri EL, onda je to finale dosta manje bitno od polufinala.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...