Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

ja nisam video faul Omića, iskreno. i ne znam što su onoliko većali.

 

ali sam naravno video da mi 4 minuta ne možemo koš da damo kada povedemo 8 razlike i treba da rešimo utakmicu + nekoloko wtf. momenata, danas u glavnoj ulozi nesretni Aleksa. ne daj Bože sa ovim govnarima da igramo u polufinalu ABA, nema ništa od finala. mada više nisam i siguran dal bih voleo da gledam to finale ili da ispadnemo odmah i da se odmorim do oktobra. 

 

bolje da ne pišem više ništa, gasim komp

 

 

 

 

 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Ma sudije ne bi značile ništa da nisu promašili zaredom četiri bacanja, i da nije Aleksaaaa imao onaj fantastičan potez kad je umesto da doda pod koš LeDay-u bacio loptu nazad na svoju polovinu, i da nije išao kao idiot u zadnju kontru za produžetke, pa mu onaj pingvin izbio loptu.

Sve što je trebalo, rekao je Žoc Aleeeeksi, nakon završetka utakmice: Nosi se u pizdu materinu bre!:laugh:

Edited by Tresko
Link to comment

Pingvin, omic, blazic, namastili ga dobro kad igraju protiv nas. Ajde ova dvojica imaju pedigre i lož na nas, al sta je yogi namastio na nas jadne.

 

I opet ne znam da li sam lud, uvek bolje igraju i više se kidaju protiv nas.

Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

ja nisam video faul Omića, iskreno. i ne znam što su onoliko većali.

 

ali sam naravno video da mi 4 minuta ne možemo koš da damo kada povedemo 8 razlike i treba da rešimo utakmicu + nekoloko wtf. momenata, danas u glavnoj ulozi nesretni Aleksa. ne daj Bože sa ovim govnarima da igramo u polufinalu ABA, nema ništa od finala. mada više nisam i siguran dal bih voleo da gledam to finale ili da ispadnemo odmah i da se odmorim do oktobra. 

 

bolje da ne pišem više ništa, gasim komp

 

 

 

 

 

Pa valjda ako se svira faul(bilo nekog guranja u skoku) to se ne proverava i ne menja nakon reakcije igraca na kome je  svirano.... Mislio sam da samo proveravaju dal je faul bio pre suta a bio je kontakt pre ....Generalno sam zadovoljan utakmkcom i pocinjemo da licimo na ekipu ako se zanemari pomracenje uma zadnja dva minuta.....

Edited by Geo
Link to comment

Ferel je i u Beogradu bio x faktor, Olimpija je trenutno dosta iznad Budućnosti.

Igrali smo plejof košarku ovde. 9 igrača u rotaciji, podijeljene uloge u timu..+8 nije smjelo da se ispusti. Vidjećemo kako će reagovati igrači.

Link to comment

malo me podsetio ovaj mec kao nekad oni u 5 u staroj jugoslaviji. jedino su oni bili subotom.

jebiga previse gresaka na kraju ali postajemo konkurentniji nego pre mesec dva

Link to comment
5 minutes ago, bradilko said:

i ovo. dva minuta vecaju i na kraju " solomonsko " resenje.

 pa sudije su rak rana nase kosarke, rak rana

 

 

 

Neka ih.

Posle ovoga lako može da se desi polufinale Partizan - Cedolimpija i Čović protiv Budućnosti.

Videćemo.

 

Link to comment
On 19.3.2022. at 21:06, Mark Rothko said:

Sviđaju mi se ove rutinske pobede, dobro je bilo.

U polufinalu na Budučnost, dok Čović ide na Cedevitu za koju se priča da će ih pojačati Šamanić iz NBA.

 

11 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

 

Neka ih.

Posle ovoga lako može da se desi polufinale Partizan - Cedolimpija i Čović protiv Budućnosti.

Videćemo.

 

 

Mogu ti reci da si definitivno u pravu, Čović ide ili na Cedevitu ili na Budućnost. Svaka čast.

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, pantelia said:

 

 

Mogu ti reci da si definitivno u pravu, Čović ide ili na Cedevitu ili na Budućnost. Svaka čast.

 

 

Bravo kralju :laugh:

Da je Partizan danas pobedio Budućnost bi sigurno bila druga jer ima dve pobede protiv Olimpije, koja ima lagan raspored do kraja. Budućnost ima i Čovića i još dva nezgodna gostovanja ekipama koje se bore za opstanak i igraju takmičarske utakmice.

Eto.

 

Link to comment
57 minutes ago, Geo said:

Pa valjda ako se svira faul(bilo nekog guranja u skoku) to se ne proverava i ne menja nakon reakcije igraca na kome je  svirano.... Mislio sam da samo proveravaju dal je faul bio pre suta a bio je kontakt pre ....Generalno sam zadovoljan utakmkcom i pocinjemo da licimo na ekipu ako se zanemari pomracenje uma zadnja dva minuta.....

 

hteo sam da kažem kako mi se čini faul nije bio, pa da je sviran oni bi mogli (verovatno s pravom) da tvrde da su oštećeni. i ovako je ispalo sumnjivo, ja bih rekao da su dva poena trebala da budu priznata. Omić se dobro postavio, Ledej je bio skoro iza table.

 

sve to je nebitno kada odigraš utakmicu u kojoj vodiš 35+minuta, imaš 8 razlike, i onda uspeš sve da usereš zato što ne možeš koš da daš 4 minuta. i to ne zato što su oni odigrali neku strašnu odbranu, već zato što tvoji igrači prave nerazumljive grešeke u serijama kada se lomi rezultat. pojedinci su izgledali kako da su pod uticajem nekih supstanci, pa vide tri lopte, dva terena isl.

 

sve što treba da uradiš protiv kkp jeste da se dokotrljaš do završnice i da nisi u prevelikom minusu. nakon toga, najverovatniji razvoj događaja jeste da mi uzimamo stvari u svoje ruke i pobeđujemo sami sebe. 

Link to comment
On 19.3.2022. at 21:06, Mark Rothko said:

Sviđaju mi se ove rutinske pobede, dobro je bilo.

U polufinalu na Budučnost, dok Čović ide na Cedevitu za koju se priča da će ih pojačati Šamanić iz NBA.

 

zar nije gotovo sa transferima u aba? ili se otvara jos jedan prozor za plej of?

Link to comment

Sve se slazem sto se tice sportskog aspekta,  samo govorim iz tog nekog arbitraznog ugla da se takve odluke ne menjaju ako se donesu, na stranu sto su Omicu dozvoljene reakcije na  sudijske odluke a mi smo popasli nekoliko tehnickih na daleko blaze ... Nebitno, kao sto rekoh zadovoljan sam zalaganjem u odbrani i sto smo 90% utakmice bili bolji od ozbiljne ekipe na strani, do sada to nije bio slucaj i raspadali smo se posle 10 minuta ...

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...