Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

2 hours ago, Joe D said:

to prosto™ nije tacno, pogledaj jednu nba presicu da vidis na kakva sve pitanja odgovaraju. moze on da odgovori ili da ne odgovori, ali taj stav "sta vi mene pitate te stvari" je manjak kulture, i nista drugo. na novinaru je da postavi ta pitanja, svidjalo mu se ili ne. ako zelimir ne voli da mu se neko mesa u posao, zasto on to radi drugima?

 

Iz krajnosti u krajnost a sredina je uvek negde izmedju. Jesu ovde treneri tvrdoglaviji, takva je naša škola i ne vole da ih iko pita bilo šta, to stoji. Medjutim pazi da me nećeš ubediti da je kultura u SAD mnogo drugačija jer eto tako ljudi su šta kulturniji. Sve je drugačije tamo, porediš NBA i ovo ovde. Nema smisla nekog preteranog. NBA na osnovu TV prava uzme 24 milijarde dolara za 7 godina. Kakvi su Popovićevi odgovori bili na pitanja u sred utakmice? I igrači koji su tražili da novinari ne mogu u svlačionice dok se ovi još i nisu istuširali, ali jebiga. I ovde je Arena uvrtala jajca FS da izvrše pritisak na trenere da daju izjave. Trener treba da polaže računa i novinarima i navijačima ali ne tokom sezone. Da ti se trener raspriča o svojim nekim razlozima što neko ne igra u sred sezone sa ovolikim ulogom, to baš i ne ide. 

Link to comment
2 hours ago, Djuro said:

i Trinki je bio dobar, recit.

 

Trinki je erudita i doktor profesor za ceo esnaf, ja se ne sećam da je i pored sve energije na konferencijama ikad prešao granicu pristojnosti i dobrih manira.

 

Ali on je jedan i nije pontrebno, niti za očekivati od ostalih da poseduju taj talenat. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, April said:

 

Trinki je erudita i doktor profesor za ceo esnaf, ja se ne sećam da je i pored sve energije na konferencijama ikad prešao granicu pristojnosti i dobrih manira.

 

Ali on je jedan i nije pontrebno, niti za očekivati od ostalih da poseduju taj talenat. 

 

bilo je puno pasivne agresije u trinkijevom ponasanju, bas je znalo da bude neprijatno. u odnosu na to vise mi prija kada je neko verbalno nepristojniji,

Link to comment

U drugim vestima Eurocup prelomio, gleda se procenat pobeda. Sto bi znacilo da smo domacini protiv svih osim Juventuda i Gran Canarie.

  • +1 3
Link to comment

Cinjenica je da bi presice™ bile mnogo zanimljivije kada bi treneri sa novinarima pricali ko sa igracima na tajmautu. Bajarine konferencije bile bi spektakl..

  • Haha 1
Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

Kad je usnimljen kako naziva Jr Choxa midgetom. :laugh:

 

ma to je nebitno, nego stalno neka ironija, huktanje kada ga nesto pitaju, kolutanje ocima, i slicno

Link to comment
14 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Cinjenica je da bi presice™ bile mnogo zanimljivije kada bi treneri sa novinarima pricali ko sa igracima na tajmautu. Bajarine konferencije bile bi spektakl..

svaka druga bi bila beep- beep

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...