Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

23 minutes ago, Nikodije said:

pa verovatno da se izadje u susret ekipama koje igraju evropu, da ne bi u cetvrtak igrali evropski plej of, a u nedelju aba plej of.


Zasto tek sada, i kome to odgovara? :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:


Zasto tek sada, i kome to odgovara? :fantom:

 

najvise nama jer ce nam biti zgusnut raspored u cetvrtfinalu el  :fantom:

mada f4 nam ulece u sred aba plej ofa

Edited by Nikodije
Link to comment

huventud, cibona finale u zg, ovaj makabi, i lietvus ritas u pioniru te sezone

 

to je ono što ja pamtim

 

ima i ona barcelona u gent sezoni

Link to comment

Armani u Beogradu kada smo se vratili iz minus beskonačno, Armani u Milanu sa Pekmenom, pobeda u Atini u F4 sezoni, ono u Beogradu kada je Željko prvi put pružio ruku Duletu (isto sa Pekmenom, ali u prvom mandatu)...

Ima toga. Mi smo u EL igrali takmičarske utakmice, morali da izbacujemo osvajače EL da bi prošli dalje.

  • +1 4
Link to comment
Quote

Kurucs nije sa nama zbog moje odluke! Kao i uvek, ja sam neko ko jako brine o svim igračima i šta je najbolje za tim. A mnogo volim ovakva pitanja, kada me neko pita o jednom košarkašu, a ostali nisu bitni. Baš je "zabavno" to

:huh:

Link to comment

Smara ovo Željkovo prenemaganje. Ok, razumeli smo, ti donosiš odluke. Ali niko nikada nije tvrdio drugačije. Pitanje je jednostavno - šta je razlog za takvu odluku. 

  • +1 1
Link to comment

Ja ga razumem. Da se drugačije postavi, mora bi da objašnjava zašto igrač X nije igrao u zadnjoj četvrtini i zašto je igrač Y igrao samo prvo poluvreme. Odluke su njegove kao i posledice. Imamo uvek dva prekobrojna tako da će uvek neko da visi.

Link to comment

Ali zbog čega ne bi rekao barem neki minimum? Npr, nije zadovoljan formom tog igrača, odnosno drugi igrači su u boljoj formi. Šta god.

 

Pitanje zašto igrač X nije igrao u poslednjoj četvrtini je ok pitanje za prvi dejt konferenciju za štampu. 

 

Doživljava takva pitanja kao napad na sebe, kao da se dovodi u pitanje njegova samostalnost.

 

  • +1 1
Link to comment

Tesko ces naci ijednog trenera koji na pitanja "zasto ovo ili ono" odgovara drugacije. Zato sto nisu duzni da polazu racune i objasnjavaju svoje odluke drugima..

  • +1 2
Link to comment

Te konferencije su ionako odavno besmislene. First imprešns, jor tots about atmosfir I slične analize tipa oni su imali 8 skokova više ali mi smo imali 4 izgubljene manje. Ne znam kad je posljednji put neko rekao nešto što bi imalo rok trajanja duži od 24h.

 

Edit: zapravo znam, kad je Šaras iznapušavao onog novinara koji ga je prozivao kako može da pusti igrača na rođenje djeteta.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...