Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

10 hours ago, Jimmy Kowalski said:

Seckao mi strim pa nisam lepo razumeo Srdjana, pricao je nesto o jednoj utakmici nedeljno u nekom sledecem periodu?

Pa sad smo slobodni u sledećem kolu Eurocupa, jer nema Lokomotive, pa onda se gostuje Trentu, pa posle negde počinju play off-ovi i tu će biti po jedna utakmica nedeljno.

Link to comment
3 minutes ago, Tresko said:

Pa sad smo slobodni u sledećem kolu Eurocupa, jer nema Lokomotive, pa onda se gostuje Trentu, pa posle negde počinju play off-ovi i tu će biti po jedna utakmica nedeljno.

Tako je. Od 19.04 se igra plejof u Evropi, finale je 11.05 a mi kao drugoplasirani nećemo igrati ABA pre 18.05

Link to comment
32 minutes ago, *edited by mod said:

Tako je. Od 19.04 se igra plejof u Evropi, finale je 11.05 a mi kao drugoplasirani nećemo igrati ABA pre 18.05

 

ovo bi bio idealan razvoj događaja, jer mi kiksiramo i pravimo gluposti kad se zgusne raspored. ona truma protiv Lietkabelisa još traje, barem kod mene 

Link to comment

Kabel je bio očekivan posle derbija, znao sam da će biti haos tamo.

 

Samo da budemo drugi, više treninga, bolja priprema. Biće dobra završnica!

  • +1 1
Link to comment

Ne znam više koliko gust raspored sme da nam bude izgovor. 

 

Od kad je proigrao Madar, mi imamo dve ful petorke da se pošibamo sa svima.

Dok je sve padalo na par igrača, padovi u igri su mogli da se očekuju. Ovako podeljena minutaža smanjuje prostor za pad koncentracije i agresivnosti

Link to comment

ne sme da bude izgovor, to je i sam Željko rekao posle tekme sa Litvancima.

 

ali jeste problem trenutno, pa ostaje nada da ćemo se vremenom i na to privići kao tim. naročito ako želimo da igramo EL, gde raspored ume da bude baš gust.

Link to comment

Nije nama gust raspored problem u vidu fizicke spreme vec u mentalnoj pripremi, sto je mozda i ocekivano posto imamo dosta mladih igraca, ali mora bolje od ovoga, a i ne stucaju samo oni (u tebe gledam Zeče Ledeju).

Link to comment
34 minutes ago, Joe D said:

Svi imaju gust raspored, osim mege, borca i fmp-a.

 

nego, znas li kakva je ideja za kls ove godine s obzirom da ce se aba plej of oduziti do polovine juna?

a megu, borac i fmp naterati da igraju kls od pocetka, sta oni glume koji kurac.

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...