Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Trifa se trudi ali ako vec treba da se trpi neki mladi igrac da sazre na toj poziciji ,vise bih voleo da to bude Slovenac jer je po meni veci potencijal.... 

Cedevita je trenutno najzajebanija ekipa i nadam se da cemo ih izbeci u pocetku doigravanju oba takmicenja...

  • +1 1
Link to comment

Moraju da se trpe svi. Obradović nas je već navikao na povremena povlačenja iz tima do uspona forme. Prvi je bio povučen Trifa, pa se vratio i osvojio ozbiljnu minutažu, sledeći je bio Zagorac, koji iz tekme u tekmu napreduje, čak ima i neko novo samopouzdanje. Mislim da je i Balši u jednom periodu smanjio minutažu, pa ga evo opet.

 

Siguran sam da će uskoro aktivirati i Glasa i Tristana i Kuruca i Dangubu. Najveći problem ostaće Smajli u teškom kanalu, jer od dolaska Lesora nije napredovao ni za jotu. Možda bi trebalo da razmisli o vraćanju na peticu, tu je bio najučinkovitiji, a postoje timovi protiv kojih bi se dalo igrati takvim petorkama.

 

Fer je priznati da počinjemo da igramo košarku. Jedva čekam sledeću.

  • +1 1
Link to comment

Pa ne može sve igrače da aktivira, ne može se igrati sa 15 igrača, posebno ne u finišu sezone. Rekao bih da je nakon dosta eksperimentisanja iskristalisao tim i igrače i da više neće biti nekih promena u sastavu.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Pa ne može sve igrače da aktivira, ne može se igrati sa 15 igrača, posebno ne u finišu sezone. Rekao bih da je nakon dosta eksperimentisanja iskristalisao tim i igrače i da više neće biti nekih promena u sastavu.

 

Može.

 

Previše ima utakmica, čak odlučujućih; mislim da je neophodno da malo odmara gde god se ukaže prilika, verovatno su onda i treninzi kvalitetniji, daje im priliku  da malo uvežbaju specijale, o lakšim udarcima da ne govorim; juče si imao situaciju sa Koprivicom i Madarom. U ovako naguženom  rasporedu možda i odluči neke tekme.

 

 

Link to comment

mislim da još nije kvrcnulo između željka i kuruca, sad slede poljaci i cedevita i ako se ne bude skidao mislim da neće računati previše na njega, ja duboko verujem da će se to posložiti do kraja

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, Joe D said:

kuruc je bas ocigledna dijabola, tesko ce taj da se poslozi.

može jedino nekog da posloži pošto nije čist u glavu

Link to comment

Trinkijeri: Probudim se usred noći i mislim o toj sezoni sa Partizanom

Italijanski trener Andrea Trinkijeri osvrnuo se na period proveden u Partizanu.

 

"Ponekad se probudim usred noći i razmišljam o toj sezoni. Napravili smo mnogo dobrih stvari. Igrali smo vrhunsku timsku košarku. Bio sam jako, jako srećan. Pitali su me mnogo puta zašto sam otišao, nikad nisam hteo da pričam o tome", rekao je Trinkijeri za "ATV" i dodao:

 

"Jedino što ne želim je da štetim Partizanu. Ako bih sada pričao o tome, onda bih štetio klubu. To sada nije aktuelno, nećemo o detaljima. Mislio sam da je bolje da neko gađa mene. Bio sam u Rusiji, Grčkoj, Italiji i Nemačkoj, mnogo godina radim, ali moje iskustvo iz Partizana je najvažnije u karijeri. Bilo je, a i sada je nezaboravno. Žao mi je. Imam neke granice i principe. Ne mogu da zahtevam principe od igrača, ako ih ja nemam. Kada imaš neke principe, do neke granice možeš ići na kompromis, ali ne na sve. Još uvek mi je jako žao".

 

Tu se ne zaustavlja. Partizan je za njega klub sa posebnom težinom.

 

"Školu Partizana niko nema, to se vidi svaki dan, na putovanjima, na terenu, na treningu, na sastanku... Meni je sjajno u Partizanu, sa navijačima i igračima. Pričamo uvek o Partizanu i uvek ću biti zaljubljen u Partizan. Grb Partizana mi je istetoviran na srce. To je škola koja je nazeboravna. Najveća snaga kluba su navijača, jer izvuku 30 posto više. Lučić je sinonim za Partizan."

Srećan je kada vidi Željka Obradovića na klupi crno-belih.

 

"Sada imaju najboleg trenera na svetu, daleko najboljeg. To će biti sve okej. Za svaki proces je potrebno vreme. Ja sam došao u najgorem trenutku. Sećam se, prvu utakmicu igrali smo protiv Mege, sedam dana ranije izgubili su ubedljivo od Zadra kod kuće. Svaki dan smo hteli dodati nešto novo, hteli smo biti bolji. Voleo bih da svi igrači Partizana koji su bili sa mnom budu poštovani da su sve dali za klub, jer je ona ekipa igrala sa srcem svaki dan za svoje navijače", istakao je Trinkijeri.

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2022&mm=03&dd=22&nav_id=2126599

  • +1 7
  • Wub 1
Link to comment
On 20.3.2022. at 20:57, garmonbozia said:

može jedino nekog da posloži pošto nije čist u glavu

 

na svakoj tekmi imamo internu kladionicu da li će nekoga da iznabada i ko će to da bude

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Trinkijeri: Probudim se usred noći i mislim o toj sezoni sa Partizanom

Italijanski trener Andrea Trinkijeri osvrnuo se na period proveden u Partizanu.

 

"Ponekad se probudim usred noći i razmišljam o toj sezoni. Napravili smo mnogo dobrih stvari. Igrali smo vrhunsku timsku košarku. Bio sam jako, jako srećan. Pitali su me mnogo puta zašto sam otišao, nikad nisam hteo da pričam o tome", rekao je Trinkijeri za "ATV" i dodao:

 

"Jedino što ne želim je da štetim Partizanu. Ako bih sada pričao o tome, onda bih štetio klubu. To sada nije aktuelno, nećemo o detaljima. Mislio sam da je bolje da neko gađa mene. Bio sam u Rusiji, Grčkoj, Italiji i Nemačkoj, mnogo godina radim, ali moje iskustvo iz Partizana je najvažnije u karijeri. Bilo je, a i sada je nezaboravno. Žao mi je. Imam neke granice i principe. Ne mogu da zahtevam principe od igrača, ako ih ja nemam. Kada imaš neke principe, do neke granice možeš ići na kompromis, ali ne na sve. Još uvek mi je jako žao".

 

Tu se ne zaustavlja. Partizan je za njega klub sa posebnom težinom.

 

"Školu Partizana niko nema, to se vidi svaki dan, na putovanjima, na terenu, na treningu, na sastanku... Meni je sjajno u Partizanu, sa navijačima i igračima. Pričamo uvek o Partizanu i uvek ću biti zaljubljen u Partizan. Grb Partizana mi je istetoviran na srce. To je škola koja je nazeboravna. Najveća snaga kluba su navijača, jer izvuku 30 posto više. Lučić je sinonim za Partizan."

Srećan je kada vidi Željka Obradovića na klupi crno-belih.

 

"Sada imaju najboleg trenera na svetu, daleko najboljeg. To će biti sve okej. Za svaki proces je potrebno vreme. Ja sam došao u najgorem trenutku. Sećam se, prvu utakmicu igrali smo protiv Mege, sedam dana ranije izgubili su ubedljivo od Zadra kod kuće. Svaki dan smo hteli dodati nešto novo, hteli smo biti bolji. Voleo bih da svi igrači Partizana koji su bili sa mnom budu poštovani da su sve dali za klub, jer je ona ekipa igrala sa srcem svaki dan za svoje navijače", istakao je Trinkijeri.

 

https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti.php?yyyy=2022&mm=03&dd=22&nav_id=2126599


Legla rata. :fantom:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...