Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

10 minutes ago, bradilko said:

i sto ne igraju danguba i kuruks?

mora neko pitati obradovica u vezi toga. kakvi su to novinari jebem ti boba

 

Pitali ga vise puta i uvek isti odgovor. On je trener i on odlucuje ko igra a ko ne, jer on sve radi u interesu tima. I to vam je tako..

Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Pitali ga vise puta i uvek isti odgovor. On je trener i on odlucuje ko igra a ko ne, jer on sve radi u interesu tima. I to vam je tako..

jebiga. kad bi se razigrao kuruks prosetali bi se do kraja 

  • +1 1
Link to comment

Ocigledno da je Rodi i na treninzima pogubljen ko i na utakmicama, pa se zato ladi.

 

A Trifa je skroz izgubio samopouzdanje, ne moze ni bacanja vise da pogodi..

Link to comment
Ocigledno da je Rodi i na treninzima pogubljen ko i na utakmicama, pa se zato ladi.
 
A Trifa je skroz izgubio samopouzdanje, ne moze ni bacanja vise da pogodi..
Naći će Trifa šut, napredovao u odbrani i kretanju, biće on pravi
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, April said:

Odlična petorka Madar Trifa Ledej Smajli Lesor

 

To je Zeljkov odgovor na primedbe da ga Bajic skoluje. Dis iz dzouk bre,  "ti ces meni da kazes da me Bajic skoluje"..

Link to comment

Trifa je generalno beznadežni slučaj. Ne bi ni igrao da Kurucsu ne duva promaja u glavi 

Edited by garmonbozia
Link to comment
Just now, April said:

Uspon forme KKP u direktnoj srazmeri sa napretkom Madara

 

U direktnoj je srazmjeri sa usponom Ledeja koga od novembra nije bilo nigdje a poslednjih nekoliko mečeva igra kao sat.

3 minutes ago, garmonbozia said:

Trifa je generalno beznadežni slučaj. Ne bi ni igrao da Kurucsu ne duva promaja u glavi 

 

Trifa ne može da se sastavi nekoliko mečeva a Kuruc od početka sezone. Uostalom činjenica da ima ovoliku minutažu i pored užasne igre govori o povjerenju koje Željko ima u njega.

Link to comment

Lagana pobeda, samo da se Balša nije povredio, mada je delovao ok, plus je sam izašao sa terena.

 

Sa druge strane već neko vreme upadljivo nema "Vučiću pederu" ali se zato pojačano Mladićuje i to sa više strana...

Link to comment

Sviđaju mi se ove rutinske pobede, dobro je bilo.

U polufinalu na Budučnost, dok Čović ide na Cedevitu za koju se priča da će ih pojačati Šamanić iz NBA.

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Sa druge strane već neko vreme upadljivo nema "Vučiću pederu" ali se zato pojačano Mladićuje i to sa više strana...

Degenerici mladićuju od starta sezone i na fudbalu i na basketu, a sada su nadmašili sebe pa su uključili i drugu tribinu (a hvala bogu budala ima svuda, pa su se neki i odazivali).

 

Što se tiče košarke, rutinska pobeda sa standardnim crnim minutima.

 

Brine me Smajli, u odbrani je krater čak i protiv ovih limitiranih ekipa. Balša posle slabog početka u drugom navratu odigrao odlično. Madar nastavio sa pozitivnim partijama, Leday se vratio, valjda će da zadrži ovu formu u nastavku sezone.

 

Rodni i Dangubić već četvrtu u nizu u trenerkama, ne mora ništa da znači, ali se ne sećam tokom sezone da su tako konstantne bile pozicije 13 i 14.

 

P.S. Tanasković mi je baš prijatno iznenađenje, napadački raznovrstan, fino nas je namučio u 1.ht. Posle su ga uštopovali, malo Balša, malo Bajić.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...