Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Bjelica je u vrlo jasnom padu.

Zato ga možda i možemo priuštiti.

 

Cijenim da će kod Željka ozivjeti karijeru i vratiti se u NBA.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
On 3.7.2021. at 11:58, bradilko said:

na zalost i dalje cemo biti legija stranaca dok god ne napravimo nekog dobrica ili davidovca.

 

Evo vam Davidovca za 250e.

 

Bjelica treba da skine 10kg i biće onaj stari.

Link to comment

Mislim da ne odgovaraš meni, James, ali ima sigurno još 1, 2 dobre sezone u sebi, ako se vrati u EU, naravno da je završio sa NBA. 

Link to comment

Ne odgovaram, uletio si dok sam kucao post :)
 

Ma moguće je da ima još koju sezonu na iskustvo i šmekericu u Evropi, ako se dovede u red, ali povratak u NBA nakon prvog neuspješnog stinta (i to ne kao nezreli ruki, već je otišao kao formiran igrač, MVP EL) tako što u 33. oživljavaš karijeru u Evropi, zaista ne mogu da se sjetim sličnog primjera. 

Link to comment
1 minute ago, SNARC said:

 

E ovaj..

 

A u materinu..kad ide krava nek ide i tele.

 

Daj da vidimo.posto je ovaj.

Uh sledeći će ipak morati ispod 2 milke da ide.

 

1.5 max.

 

Tipa Vonamejker na pleju.

Link to comment
6 minutes ago, BWA said:

Može Otelo

 

Od Otela boli glava..Cabernet Sauvignon je zmaj.

 

Gledam nesto..ne moze i ovakav nas tim i dizel da kosta samo 160 kinti. 

 

Morace to na 200.

Link to comment

Koliko će da skoči prosečna godišnja neto zarada u Srbiji ako naši treneri i igrači dobijaju po 2 - 3 miliona evra?

Link to comment

Prvo, ajmo bez patkometrije. Ko baš mora, neka nastavi na temi južno od ove.

 

Drugo, moja teorija zavere kaže da je samoproglašeni gospodar Srbije i svih Srba, željan sabornosti i da mu svi budu zahvalni tj. dužni nešto, iskusno odlučio da navijače Partizana namiri u košarci a navijače Zvezde u fudbalu. Svi srećni, niko zadovoljan.

  • +1 2
Link to comment

Obrnuh jedan krug po drustvenim mrezama, portalima i twitterima. O klasje moje, kakva sveopsta kuknjava. Ako sumiram javno mnenje gradjana Srbije, Partizan ima budzet od 30+ miliona evra, sto je nedopustivo jer se sve otima direktno od trudnica, dece, penzionera i trudnica penzionera. Naravno Zeljko je neznalica pa sve moze samo sa budzetom od 40+ miliona (koliko mi imamo ove sezone), ne ume sam da nadje igraca nego prepisuje od Zvezde i krade im fore, a i to ionako nece uspeti jer ce ga Radonjic oprati u svim takmicenjima uprkos budzetu od 50+ miliona, te ce posle toga ostati samo pustos, cemer i jad tamo gde je nekad bio KK Partizan. 

  • Haha 1
  • Hvala 2
  • Tužno 1
Link to comment

Pa vidi, u jednom su u pravu. Ako su ove pare zaista stigle od države, a jesu, onda je jasno da će jednog dana prestati da stižu. Što je veća lova koja odjednom prestane da stiže, to je veći i sunovrat koji sledi i dobro je ako taj sunovrat bude samo rezultatski.

 

Što se tiče otimanja od trudnica, dece i penzionera, taj argument bi stajao kada bi ga verni navijači oba kluba primećivali u vreme kada njihovi favoriti čerupaju te iste trudnice, decu i penzionere, a ne samo onda kada to radi suparnički tabor.

 

Tužno je sve to, i neće se lepo završiti ni za jednu stranu kada se jednog dana najzad završi.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...