Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

kaže Željko da je probem veliki broj poena koji primamo u tranziciji

 

inače pravo uživanje je bilo gledati. mislim da ću pogledati opet, zbog Balše naročito. strašna partija 

Link to comment

Nego glupo pitanje jer verovatno ni Đordi ne zna, ali kako misle da računaju ako npr mi i Valensija igramo u nekom trenutku a imamo isti broj pobeda? 

Link to comment

Ma tamo se ništa neće znati do poslednjeg meča. Bukvalno svi u krugu Budućnost, CedOli, Venecija, Virtus imaju 25% šanse za ti treće mesto.

 

Venecija i Budućnost gostuju Gran Kanariji, Virtus ih dočekuje, a Ced dočekuje Valensiju. Jedini međusobni duel je Ced-Venecija, ostalo su sve mečevi sa Burgom, Bursom i Promiteasom.

 

Što se mene tiče može bilo ko, sem CedOli. Ta ekipa mi prečesto skače po živcima.

 

Link to comment
7 minutes ago, *edited by mod said:

Nego glupo pitanje jer verovatno ni Đordi ne zna, ali kako misle da računaju ako npr mi i Valensija igramo u nekom trenutku a imamo isti broj pobeda? 


To je odlicno pitanje, pogotovo u kontekstu brisanja Lokomotivinih rezultata. Siguran sam da ni u Evroligi ne znaju.

Link to comment

Ne samo mi, sve ekipe iz nase grupe. A ako promene princip i gledaju % pobeda, onda moze da se desi da je ekipa sa 9/7 bolje plasirana od ekipe sa 10/8 skorom, iako ima manje pobeda.

 

Obrni-okreni neregularno.

Link to comment

Pošto je ovo Cipiripi kup, verovatno nisu ni razmatrali. Meni bi bilo logično da se gleda procenat pobeda u situaciji kada ekipe imaju različit broj odigranih mečeva.

 

Ali, ako je prvi tiebreaker pozicija u grupi (valjda?) onda situacija da ekipe sa istih pozicija u grupi igraju međusobno može da se desi jedino u finalu.

 

A do tada će valjda smisliti nešto :D

Link to comment
11 minutes ago, Profesionalac said:

Pošto je ovo Cipiripi kup, verovatno nisu ni razmatrali. Meni bi bilo logično da se gleda procenat pobeda u situaciji kada ekipe imaju različit broj odigranih mečeva.

 

Ali, ako je prvi tiebreaker pozicija u grupi (valjda?) onda situacija da ekipe sa istih pozicija u grupi igraju međusobno može da se desi jedino u finalu.

 

A do tada će valjda smisliti nešto :D

Baš tako i meni deluje. Do finala će da gledaju poziciju nebitno od broja pobeda i odigranih. A za finalep se nadaju da valjda neće biti dva tima sa iste pozicije. A ako bude onda verovatno broj/procenat pobeda ili novčić.

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

Balsa beli Gober. Kakav motor za onolikog coveka, zastrasujuce. 

Dzaba kada Pesic forsira super agilnog Ristica u reprezentaciji:)

Link to comment
1 hour ago, Geo said:

Pa gleda se broj bodova u grupi, ako je isti onda kos razlika ....

 

Ali kako se gleda ako nema isti broj timova u grupi?

 

Balša je toliko napredovao ove sezone...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...