Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Dobro u ovom posedu je brz protok lopte, nije to nikakva akcija, običan pnr i roll Balše koji on mora da završava na obruču umesto ovoga šta god to bilo što je uradio.

 

Elem, sad kad smo osigurali drugo mesto u aba ligi treba se fokusirati na EC i me izgubiti nijednu utakmicu do kraja. Da završimo drugi u grupi i sa što boljim skorom. 

Link to comment
2 hours ago, theanswer said:

Dobro u ovom posedu je brz protok lopte, nije to nikakva akcija, običan pnr i roll Balše koji on mora da završava na obruču umesto ovoga šta god to bilo što je uradio.

 

Elem, sad kad smo osigurali drugo mesto u aba ligi treba se fokusirati na EC i me izgubiti nijednu utakmicu do kraja. Da završimo drugi u grupi i sa što boljim skorom. 

Isto sam bio u wtf mod-u, verovao sam da je prevazišao onu početnu nesigurnost i sporost u podizanju na obruč.  Ali ispade bolje 3+1, nego 2. :D

 

Za EC imamo včrs francuze, što u pioniru ne bi smeo da bude problem, i do kraja još poljake i trento tamo. S obzirom kako igramo u gostima u EC, poljska će nam biti najveći izazov.

Link to comment

Kod nas ni u jednom sportu ništa nije sigurno. Biti navijač Partizana je u 2 sekunde pokazano protiv Fejnorda. Čovek da gol i povredi se u momentu traži izmenu koja nam sjebe verovatno titulu. Znači 2 sekunde možeš da se raduješ i onda te prikuca realnost. Život navijača Partizana u jednom potezu. 

 

Jedna od najvećih floskula je da tim nema krštene akcije. Kad god prosečan navijač pogleda utakmicu i želi nešto pametno da kaže za ekipu koja ima lošu igru u napadu to je da tim nema akcije. Manjak akcija nije problem nijednog tima. Može samo da bude višak akcija problem. Može da se priča o egzekuciji akcija, o tome kako se odbrana postavlja i šta ti dozvoli, a šta ti oduzme i koja su ti rešenja u odredjenim momentima. Razlika izmedju "nemanja" akcija protiv CZ i "imanja" protiv Budućnosti je najviše u kvalitetu protivničke odbrane koja prouzrokuje da mi dobijamo lopte u nepovoljnim pozicijama koje samim tim znače improvizaciju odredjene kretnje ili njen totalni prekid pa se onda mora rešavati klasičnim situacijama poput izolacije ili iznudjenog pika nekad

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...