Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

bilo je jako dobro. aleksa, kevin, jam svi za pet vukli kad je trebalo

 

sve je lakše kad ima više igrača da povuku 

  • +1 2
Link to comment
Just now, goofs said:

Ajd sad u svetlu ovoga veceras - sta smo mi to gledali u utorak, lebe mekani :mellow:

Mi ne znamo da igramo protiv ultra agresivnih odbrana, huventud, zvezda i sl. Kako bi nam legao jedan Lawrence Roberts da zagradi defanzivni skok. Solidno večeras, Balša opet super. Kad malo još skapira defanzivni skok biće doyaya. Stvarno, šta je s Kurcem?

Link to comment
6 minutes ago, hooyadahoo said:

Stvarno, šta je s Kurcem?

imamo 1. igrača viška koji mora da propusti svaki meč, obradovićeva je odluka koga će da rotira 

Link to comment

mlad je madar. bice on sjajan.

treba igraci sami da nauce kako cuvati npr rida. rid ne moze vola da ubode, ledjima i sl. moze samo iz pika blizu kosa da zavrsi. fauliras ga, nema ni konstantno bacanje. sami igraci treba da ga analiziraju.

kobs nam se dole guzio i izvukao nam je par koseva na fintu suta, pa midzet, cekaj ga. 

kako smo se lose vracali u odbrani par puta pa nas je peri kaznjavao.

pored svega kopriva je sve bolji i bolji.

pocinje da lici na kosarkasa. 

stvarno smo bolji u odbrani ali nismo ocito konstantni. ako spojimo dve tri utakmice sa dobrom odbranom i da ne primimo 93 kosa bice super.

dobro smo cuvali silija. 2 poena busili nas kobs i peri ali drugi ipak spreceni.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Ne gledam Buducnost često, ne znam kad je taj Sili pao u drugi plan, mnogo je više imao loptu u rukama na nekim utakmicama ranije koje sam gledao.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Ajd sad u svetlu ovoga veceras - sta smo mi to gledali u utorak, lebe mekani :mellow:

 

nemoj leba ti da pominješ to, jeza me hvata 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...