Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

8 hours ago, copkillah said:

 

 

Sve pre of course i posle but je nepotrebno al ok to je Obradovic, ljut posle poraza.

Edit

I naravno, debilno pitanje na konferenciji posle utakmice.

Edited by djeneralche
  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, djeneralche said:

Sve pre of course i posle but je nepotrebno al ok to je Obradovic, ljut posle poraza.

Edit

I naravno, debilno pitanje na konferenciji posle utakmice.

 

Pa poslao je dve poruke, da su licemerni i da je debilno

  • +1 1
Link to comment

Meni je to jako simpatično, da ti nemaš igrača koji će da ustopuje Orelika.

 

Staviš i promeniš trojicu na njemu i ništa.

Znam da će reći neko tako je i Aleksa poludeo, avaj Orelik je mahom imao mnogo više otvorenih šuteva.

 

Neka konfuzija postoji, jako loše se brane, jako.

Link to comment

Pa pricali smo o tome par puta, uzasno igramo odbranu i neverovatno mi je da nismo napredovali ni trunku od pocetka sezone. Nemam statistiku ispred sebe, ali glavu dajem da neko izvadi % suta za 3p protiv nas, bili bismo medju najgorima u oba takmicenja. Bar 4-5 otvorenih trojki damo po mecu, nebitno dal igramo sa Zvezdom ili sa Studentom. A kad nekome pustis tako pa se napali, onda krene da ubacuje i kamenjare, ko Huventud onomad.

 

Ja sam sokiran da onaj lik igra Evrokup, izgleda kao oni matorci sa koseva na Adi, za koje znas da ne znaju da driblaju, ne znaju da trce, ne znaju nista, ali sut ne promasuju. Jednu stvar treba da mu sacuvas.

 

Treba da se dotaknemo i pitanja Lesora, pod utiskom sam da nista nije doneo za ekipu kao ekipu, iako paradoksalno cesto pruza dosta dobre partije, stare boljke su i dalje tu, odbrana, skok, plus je Smailaga ubiven u pojam, a bogami i Ledej, taj lik deluje kao da je nazadovao za ovh pet meseci kod Zeljka, vise ne ubacuje ni one cudne poluhoroge, ne ume da se izbori za poziciju, samo coskari i pripaljuje, mislim to moze i Rade Zagorac da radi.

Link to comment

Mene je do sad Ledej najvise razocarao. Ok kapiram da do sada nije nikada bio glavni igrac ekipe i da su to za njega nova ocekivanja, ali... bas tanka svirka.

 

U napadu bezi od kontakta, nema ga dovoljno na skoku ni pod nasim ni pod protivnickim kosem, odbrambeno mekan...

  • +1 1
Link to comment

Pa nema on u Partizanu ništa veću ulogu nego npr. u Žalgirisu gde je bio najbolji strelac i skakač u EL. Ne gledam Partizan redovno, ali ovo mi je baš iznenađujuć opis njegove igre.

 

A Žoc kao Žoc. :puke:

Link to comment
On 7.3.2022. at 11:28, Jimmy Kowalski said:

Karace nas ruzno..

 

On 7.3.2022. at 11:29, Milošica said:

Platicemo danak, jebace nas Canak.

 

On 7.3.2022. at 11:41, Plajvi said:

232479_nenad-canak-klub-teatro_ls.jpg

:fantom:

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Večeras bi neko moderate domaće sudjenje iznelo na površinu realnu snagu ova dva tima. Sa standardnim Morača kriterijumima i atmosferom ništa novo saznati nećemo. Ali kada je i bgd derbi protekao u tom duhu neka ide i ovaj...pa i naredni...da ne kvarimo sad.

Link to comment

Da li je realno da neko ko se predstavlja kao profesionalni košarkaš, se ovako saplete o svoju nogu i zakuca u prvi obruč? Isuse..............

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...