Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

1 minute ago, ZokiAsov said:

Dajte neki strim da podelim bol i muku s vama

 

dal si normalan bre. sve bih dao da ovo nikada nisam gledao.

 

bolje da ne pišem ništa.....idem da vidim šta mi pokriva onaj ugovor o osiguranju stana, jer postoji mogućnost veće materijalne štete ako krenem u drugo poluvreme.

Link to comment

Ja ne znam da li sam ikada video goru cetvrtinu nekog tima, u bilo kom rangu takmicenja.

 

Najgore mi sto nas trpa onaj litvanski Pero Kameron.

  • +1 4
Link to comment

e, da.....ako neko bude davao stručni komentar da je sve ovo posledica utakmice od nedelje......evo odmah i stručni odgovor......puši kurac 

  • +1 1
Link to comment

Ionako smo naš cilj za ovu sezonu ostvarili u nedelju, dobili smo Zvezdu u takmičarskoj utakmici. Sve do kraja sezone je bonus.

Edited by keitel
Link to comment

Nema tog gurua ni šamana koji od ove grupe može napraviti tim. Sve su to dobri košarkaši, svi mogu igrati u najboljim timovima, ali ovako na jednom mestu uglavnom izgledaju kao da su im prvi put dali loptu u ruke i poslali ih na teren. Niko ne prepoznaje situacije ni u napadu, ni u odbrani. Potpuno ludilo kod preuzimanja. Za komedije je na koliko načina mogu da izgube loptu ili ispadnu smešni u odbrani. Pored naših visokih Gagić liči na Nikolu Jokića.

Nije ni čudo što ih razmontira Mega i ko sve ne.

Verovatno će se pravaiti ribilding na leto. Sačuvati klince, jednog ili dvojicu starijih, dovesti iskusnije i košarkaški inteligentnije likove koji nisu asovi, ali znaju šta raditi u kojoj situaciji, pre svega u odbrani. Mogu da zamislim šta bi ovoj ekipi radili Žuća Mitić i Pavković da igraju u ovo vreme.

Link to comment

ljudi, mi pucamo na EL kao, tamo je raspored još sumanutiji nego u EK. pa mi bi tamo gubili sa po 40 razlike ako ekipa ne može da igra u zgusnutom rasporedu

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, Ted said:

ljudi, mi pucamo na EL kao, tamo je raspored još sumanutiji nego u EK. pa mi bi tamo gubili sa po 40 razlike ako ekipa ne može da igra u zgusnutom rasporedu

ovaj tim nije ni projektovan da igra el

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...