Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

pa ovi najbolji mogu na draft direkt iz mege, pomenuti su djurisic i jovic, za njih se sigurno planira vec utabani put. bobi je bio druga prica ipak, a goga je samo pozajmljen na 6 meseci, ne verujem da bi partizanu odgovarao tako neki aranzman sa kratkotrajnom pozajmicom.

Edited by Nikodije
Link to comment
16 hours ago, BarryWhite said:

Vučić je stvarno master za ovu našu sirotinju. Sad će svi grobari da zaborave na korupciju, zagađenje i u kakvom sranju od države živimo. Ovo je verovatno najveća plata koji je neki sportista dobio u Srbiji ikada.

Neću zaboraviti, ali ću se praviti malo lud na sponzora, kao što vi radite, ako narednih šest sezona budemo ispred vas uz sličan odnos osvojenih trofeja.

Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

Ali ranije nije bio Željko u Srbiji + niko ovakav budžet nije imao kao što imamo ove sezone mi i vi.

 

Mada, svakako i dalje imam sumnju prema toj saradnji...

 

 

  Ovo. To je, šta god ko rekao, velika stvar za srpsku košarku. Oba večita rivala imaju podjednake budžete i to ovako visoke. E sad, tu naravno dolazi do izražaja skauting i Željkov osećaj za igrača. Pa je on nanjušio i iskopao Pantera. Kao što je i prirodno da Miško, u interesu naše košarke, pošalje Petruševskog kod Žoca da bi ga istesao u NBA centra koji će se svakog leta odazivati pod trobojku sa orlom i ocilima, a ne kod Radonje jer je opšte poznata stvar da je svaka petica koja je kroz njegove ruke prošla propala ko žeton i nestala sa košarkaške mape. 

  • +1 2
Link to comment

KC Rivers nas zapratio na instagramu :D

 

No dobro, možda čoveka samo zanima kako će se razviti projekat.

 

Treća opcija je da se nudi.

Edited by Milošica
Link to comment

Tačno se vidi da vanserijski košarkaši žude za saradnjom sa najtrofejnijim evropskim trenerom.

Tako bih i ja da sam na njihovom mjestu.

Čovjek uči dok je živ.

  • +1 4
Link to comment

Vidi čovek da se tu dele neke nenormalne pare, pa ko veli da se prijavi. Verujem da su menadžeri ovih dana nagrnuli na kkp ko Srbi na e upravu po Vučićevih 100 evra.

Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

Vidi čovek da se tu dele neke nenormalne pare, pa ko veli da se prijavi. Verujem da su menadžeri ovih dana nagrnuli na kkp ko Srbi na e upravu po Vučićevih 100 evra.

Evo piše na tviteru neki lik koji pogađa sve za vas da nam dolazi Bjelica. 5 miliona za 2 godine.

Edited by Milošica
Link to comment

Ok  mi je sto se Bjelica vraca kuci. Nadam se smo da ce mu robija ograniciti minutazu posto je daleko od top forme. Kao bek ap nije los

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...