Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Ne znam, donesene odluke su za Evroligu, pretpostavljam da ce Evrokup da prati. 

 

Cisto rezultatski gledano, nama bi to malo islo u prilog jer smo izgubili utakmicu od Lokomotive, a Huventud ju je pobedio, tako da bi smo prisli na poraz zaostatka, s tim sto oni imaju prednost medjusobnog skora pa moraju jos dve da izgube, a cetiri kola do kraja, nece se to desiti.

 

Vise me brine sto se Virtus pojacava ko crna zemlja i sto je nekako dozvoljeno da registruju nove igrace mesec dana pre plejofa. Liga bez briga.

Link to comment

mogli ste samo za evrokup, aba liga je zatvorena jos pre mesec dana ili vise. realno niko ne dovodi igraca samo za jedno takmicenje ako vec igra paralelno dva.

besmisleno je sto aba tako rano zatvara merkato.

Link to comment

I Virtus je doveo zbog Evrokupa, sa ciljem da osvoje trofej. Naravno, to ne znaci da ce im bas ta pojacanja pomoci u tome, ali smatraju da ne moze da im skodi..

Link to comment

za Virtus ne brinem, oni će već nekako naći način da ništa ne urade ;)

 

4 minutes ago, Nikodije said:

mogli ste samo za evrokup, aba liga je zatvorena jos pre mesec dana ili vise. realno niko ne dovodi igraca samo za jedno takmicenje ako vec igra paralelno dva.

besmisleno je sto aba tako rano zatvara merkato.

 

meni pak nikad nije bilo jasno zašto merakto u basketu traje toliko i koja je logika da možeš toliko da menjaš sastav u toku sezone. u basketu bi bilo zamislivo da počneš sezeonu sa rosterom Krke a završiš sa Barsinim rosterom. ili grešim?

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

I Virtus je doveo zbog Evrokupa, sa ciljem da osvoje trofej. Naravno, to ne znaci da ce im bas ta pojacanja pomoci u tome, ali smatraju da ne moze da im skodi..

 

ali pretpostavljam da imaju pravo igranja i u italijanskoj ligi?

Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

za Virtus ne brinem, oni će već nekako naći način da ništa ne urade ;)

 

 

meni pak nikad nije bilo jasno zašto merakto u basketu traje toliko i koja je logika da možeš toliko da menjaš sastav u toku sezone. u basketu bi bilo zamislivo da počneš sezeonu sa rosterom Krke a završiš sa Barsinim rosterom. ili grešim?

 

pa treba da naprave jedinstven dedlajn za celu evropu. znaci da se svuda zavrsi merkato tipa 1.marta. a ne ovako, aba liga zatvorila krajem januara, a ostala trzista aktivna sredinom marta.

Edited by Nikodije
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

pa treba da naprave jedinstven dedlajn za celu evropu. znaci da se svuda zavrsi merkato tipa 1.marta. a ne ovako, aba liga zatvorila krajem januara, a ostala trzista aktivna sredinom marta.

 

više sam mislio na to u čemu je suštinska razlika u odnosu na fudbal. gde generalno imaš dva prelazna roka i između možeš da zabodeš nekog free agenta, ako ga ima. ali već na starstu sezone ti imaš predstavu ko je kakav, koliko može, koji su mu dometi.

 

ovde bukvalno možeš da dovodiš kad hoćeš, dok ne dođe neki januar ili mart. možeš u septembru da budeš kandidat za ispadanje u decmbru za titulu. taj fazon.  jasno je da to pogoduje bogatijima, tipa ako se zajebeš možeš da zameniš celu prvu petorku. 

Link to comment

...a ne mozes bas da krenes sezonu sa krkinim rosterom pa zavrsis sa barsinim, nema na trzistu kvalitetnih dostunpih igraca tokom sezone. eto koliko je zoc trazio centra i pleja, centra jedva nasao, pleja nije. ovo su vanredne okolnosti sto su se kvalitetni igraci iz rusije sada pojavili na trzistu.

Link to comment
34 minutes ago, Nikodije said:

 

pa treba da naprave jedinstven dedlajn za celu evropu. znaci da se svuda zavrsi merkato tipa 1.marta. a ne ovako, aba liga zatvorila krajem januara, a ostala trzista aktivna sredinom marta.

 

1. mart je predaleko za deadline, treba da bude na pola lige, ni dan kasnije od toga.

 

Bilo je ono jedne godine kad su Turci dozvoljavali registraciju igraca pred sam plejof, pa su svi Ajversoni pohitali tamo na jednu brzinsku tezgu. Meni to nereguarlno takmicenje.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...