Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Mene je ovo juce podsetilo na ono finale pastete, dal je 2013. bila, kad je Dragan niotkuda sipnuo isto nekih 30 poena, sutirao ko nenormalan, nikad ranije nismo videli nesto slicno od njega. I generalno od te utakmice je "porastao" kao igrac i gurao jako, ali ga je isekla ona ACL povreda sest meseci kasnije.

Link to comment

@joe 

a kums vise preferira sut poput ilije djokovica

tzv jagodinska skola :fantom:

 

na prefinjenu cacansku oko mu se jos navikava 

Edited by pbg12345
Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

sta mu fali na izbacaj?

D4C85F6C-D01B-45E6-BF0C-F95191FA0348.jpeg.835543b6da926e5d8eeec9103d957b9b.jpeg

 

vidi mu desnu ruku, drži loptu da mu ne pobegne

:isuse:

 

 

mada posle onakve večeri kakva je bila sinoć sve ovo što pišem je čisto laprdanje

 

 

al je jače od mene

Link to comment
50 minutes ago, goofs said:

Mene je ovo juce podsetilo na ono finale pastete, dal je 2013. bila, kad je Dragan niotkuda sipnuo isto nekih 30 poena, sutirao ko nenormalan, nikad ranije nismo videli nesto slicno od njega. I generalno od te utakmice je "porastao" kao igrac i gurao jako, ali ga je isekla ona ACL povreda sest meseci kasnije.

 

Nije Dragan toliko šutirao tada, koliko je poentirao na obruču. U to vrijeme ga je čuvao Rakočević, kao našeg najslabijeg napadača, što je Dule naravno eksploatisao do maksimuma.

Link to comment
48 minutes ago, SNARC said:

 

 

Da je ovo u utisku nedelje..dobar naslov bi bio "Generalni otklon" 

 

dule je gospodar vasione!!!

slagali se sa njim ili ne bar nije splacina sto je u sustini najbitnije za nekog lika ili likusu.

inace ovaj move je ravan kao kad ide robocop i przi nesoje ovog sveta.

sad kad nesto mislim dujan ce mi uci u spisak ikona zivota.

pored svega sto mu zameram. ima ipak on nesto.

'esam piso kako je treniro olivera popovica i danilovica na kalisu, on ispod suncobrana, pije neki sokic, pusi, ovi vezbaju neki levi korak do besvesti, nema vode ne da vode..

to mi nije bila samo vezba kosarkaska vec i zivotna. 

zato dujan 👍 & big ♥️♥️♥️

 

 

  • +1 6
Link to comment
14 hours ago, SNARC said:

 

 

Da je ovo u utisku nedelje..dobar naslov bi bio "Generalni otklon" 

 

Što se Ostoja hvata za novčanik? :laugh:

  • Haha 2
Link to comment
Quote

Avramović nije MVP kola
 

Heroj podgoričkog tima je bio američki košarkaš Erik Nil, koji je meč završio sa 21 poenom 6 skokova, 13 asistencija i 2 ukradene lopte za 31 minut na parketu.

To mu je donelo 37 indeksnih poena i bilo je dovoljno za nagradu MVP 21. kola ABA lige.

On je nagradu poeno ispred Alekse Avramovića koji je rešio "večiti" derbi sa 33 poena i ukupno 32 indeksna poena.

 

Vec su poceli bocni udari :fantom: 

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...