Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

Zagor je onda dao trojku u zadnjoj sekundi za pobedu (ne mogu da se setim sta je to bilo tacno, KLS ili ABA, ali mislim da je bio plejof), pa upao u dozivotnu klinicku depresiju. 

Link to comment

SAmo da konstatujem da je jučerašnji dan izazvao napad kiselog grozja kod komšija. Nepodnišljivo je bilo čitati nihove sportske topike juče, zračili su gore nego Černobilj.

Da sam malo mlađi, uživao bih u njihovoj provali jeda, ovako mi je samo tužno. 

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Azdaja said:

Da li misliš da bi Dule napisao nov sam ovde, može rt. :D

 

a dobro, to je templejt sa Tvitera, verovatno Dule ima nekoga ko mu vodi nalog (ako je to on, nisam proveravao)

 

1 hour ago, Filozof manijak said:

SAmo da konstatujem da je jučerašnji dan izazvao napad kiselog grozja kod komšija. Nepodnišljivo je bilo čitati nihove sportske topike juče, zračili su gore nego Černobilj.

Da sam malo mlađi, uživao bih u njihovoj provali jeda, ovako mi je samo tužno. 

 

Pošto je konstatovano da je utakmica u stvari bila nebitna, ja ne mogu da zamislim šta bi bilo da je bila bitna :lol:

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
3 hours ago, Azdaja said:

Da li misliš da bi Dule napisao nov sam ovde, može rt. :D

Vidim da taj tvit dele neki grobari. A interesantno mi što je taj nalog otvoren pre nekih 7-8 meseci. Ko ne zna to je slogan ekipe oko Tadića za ove izbore.

  • +1 1
Link to comment
54 minutes ago, copkillah said:

 

a dobro, to je templejt sa Tvitera, verovatno Dule ima nekoga ko mu vodi nalog (ako je to on, nisam proveravao)

 

 

Pošto je konstatovano da je utakmica u stvari bila nebitna, ja ne mogu da zamislim šta bi bilo da je bila bitna :lol:

Nego, ili mi je promaklo ili još nije bilo saopštenja. A već je 10,00 dana posle. Ili se sprema neko saopštenje u 100-tinak tačaka, sa Lakijevim youtube uradcima.

  • Haha 3
Link to comment
14 minutes ago, Tresko said:

Nego, ili mi je promaklo ili još nije bilo saopštenja. A već je 10,00 dana posle. Ili se sprema neko saopštenje u 100-tinak tačaka, sa Lakijevim youtube uradcima.

 

Ubrzano se traži se termin kod Jovane Jeremić

 

Link to comment

Pravi izazov za Žoca je kako emotivno i fizicki oporaviti igrace, imamo manje od 48h izmedju dve utakmice, plus putovanje do Litvanije. Bicu prijatno iznenadjen ako sutra sve bude proslo glatko.

Link to comment

Iskreno ne secam se kada smo vezali dve dobre utakmice ove sezone, tako da u Litvaniji ocekujem lagani poraz .... Mnogo su oni bolja ekipa od Mege, Fmp, Studentskog centra...

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...