Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

3 minutes ago, copkillah said:

 

pa to da je toksičan tvrdi najtoksičnija i najkancerogenija pojava na ovom forumu, tako da to ne treba ozbiljno shvatati

 

ovaj tim je pun ložana, u stvari ja ne znam ko od ovih igrača NIJE ložana  :D

 

 

 

Glas

Link to comment
4 minutes ago, copkillah said:

ovaj tim je pun ložana, u stvari ja ne znam ko od ovih igrača NIJE ložana  :D

ložane su zato što su klinci

 

loži se i panter kad pocepa mrežicu preko duplog bloka

 

okačio je rothko klip tog kucanja, nema tu ni unošenja u facu ni trash talka, nema ničega

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, copkillah said:

 

To nikako nije odnos kakav treba da se ima prema jednom pokajniku kao što je igrač u crveno-belom dresu sa brojem 12.

 

 

 

+1

 

vlade-divac-crvena-zvezda-euroleague.jpg

 

:fantom:

  • +1 1
Link to comment

Iskreno, zvezda je izgledala bolje i večeras od nas. Na ludilo Aleksino (koje se neće ponoviti do 2025) smo ih dobili. Zvezdinu odbranu i pick and roll možemo samo da sanjamo za sada. Čestitam momcima za energiju i loženje ali nisam optimista jbga. I daj više glasa, dečko ima ubedljivo najveći iq košarkaški u ovom timu

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Glas


Da, Glas skroz momak na mestu, pijanista. Rade isto nije lozana, moras da budes iole dobar da bi bio lozana.

  • +1 1
Link to comment

Rade je bio lozana vrlo kratko, na pocetku te sezone do one povrede posle koje se u potpunosti raspao. I to ako se dobro secam nije bila ni neka teza povreda, mislim isto prelom nosa kao Aleksa, s tim sto se Aleksa vratio kao Durent a Zagor kao Era Ojdanic jbg.

 

 

Link to comment
24 minutes ago, goofs said:


Da, Glas skroz momak na mestu, pijanista. Rade isto nije lozana, moras da budes iole dobar da bi bio lozana.

Rade je više katatoničar nego ložana.

Link to comment
1 hour ago, Mark Rothko said:

I ovoga ozbiljno ukoriti...

 

 

q0Myfqh.png

Ovo stvarno nije u redu i toksično je. Ostala je rupa u parketu kako je sabio Karinu u patos.

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, goofs said:

Ako mislis na ono kad mu je Djordje Gagic na treningu slomio nos, jbg, od tako necega nema oporavka. Gaginator.

 

da bre brate, Gagatar, ladno sam zaboravio ko ga je upropastio. I nije me mrzelo da proverim, posto imam pamcenje zlatne ribice, do tada je za tih par meseci Rade imao oko 16 poena, 5 skokova i 3 asistencije u ABA. Gde Gagic udari...

Edited by Lord Stef
  • +1 1
Link to comment

To što su ložane i što im je iq u dosta momenata na nivou sobne temperature nas je i koštalo pobede od bar 20 razlike. Koliko smo samo poena primili u ledja na naš koš i one neoprostive stvari na kraju. 

 

Sa druge strane reći da je Zvezda i večeras bila bolja je baš onako previše. Kalinić je večeras uništen i ovo je Zvezda bez njega. 

  • +1 2
Link to comment

Nije bila bolja, ali su bolje izgledali. Imali su više akcija izgrađenih, i manje žutih minuta u odbrani. Smara me rat i predsednik pa malo ne mogu da uživam baš toliko u pobedi jbga. Jedno je sigurno, Aleksa će imati šta da priča unucima.

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, hooyadahoo said:

Nije bila bolja, ali su bolje izgledali. Imali su više akcija izgrađenih, i manje žutih minuta u odbrani. Smara me rat i predsednik pa malo ne mogu da uživam baš toliko u pobedi jbga. Jedno je sigurno, Aleksa će imati šta da priča unucima.

Deda Avram.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...