Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2021/22


shimpu

Recommended Posts

8 minutes ago, Lord Stef said:

Posle utakmice, otkrio je zašto je gestikulirao ka klupi "večitog" rivala.

"Izvinio sam se za taj postupak, ako je neko shvatio kao provokaciju, nikoga nisam hteo da isprovociram, to je bila interna šala između Nebojše Ilića, našeg tim menadžera reprezentacije i mene. Znali smo da igramo derbi i kroz reprezentaciju smo se šalili. Nastavio sam sa njim da se šalim i sada. Nikakva provokacija ni za klupu Zvezde ni za trenera, to nije u mom maniru, izvinio sam se njihovim igračima i to je to", rekao je Avramović.

 

Ne vredi mu sad da se vadi. Na ciganskom topiku je vec osudjen da ce biti jeban i da je bolje da ne izlazi pred njihove navijace

  • +1 2
  • Haha 1
  • -1 1
Link to comment
17 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Ne vredi mu sad da se vadi. Na ciganskom topiku je vec osudjen da ce biti jeban i da je bolje da ne izlazi pred njihove navijace

 

i baš sam iznenađen ko je najpogođeniji :lol:

 

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, ZokiAsov said:

 

Ne vredi mu sad da se vadi. Na ciganskom topiku je vec osudjen da ce biti jeban i da je bolje da ne izlazi pred njihove navijace

 

 

Shimpr da se izvini u ime svih nas koji crvenimo od sramote zbog Aleksinog gestikuliranja prema Nebojši Iliću, koji je poznat kao veliki sportsman. Da ga Pešić ne poziva više pa neka sledeću utakmicu reprezentacije prati iz fotelje, a može i da mu se oduzme državljanstvo ko onomad Markusu Pejdžu.

Dokle da nam Čačani kaljaju obraze.

I da ne skida masku do kraja prvenstva.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mark Rothko said:

 

 

Shimpr da se izvini u ime svih nas koji crvenimo od sramote zbog Aleksinog gestikuliranja prema Nebojši Iliću, koji je poznat kao veliki sportsman. Da ga Pešić ne poziva više pa neka sledeću utakmicu reprezentacije prati iz fotelje, a može i da mu se oduzme državljanstvo ko onomad Markusu Pejdžu.

Dokle da nam Čačani kaljaju obraze.

I da ne skida masku do kraja prvenstva.

 

i da ga oteramo u Barajevo, gradskim prevozom

 

  • +1 1
Link to comment

Ako cemo da budemo realni stvarno je preterao aleksa. Sta je sledece ako ne bude suspendovan posle ovoga? Da peva pesme o silovanju dece u svlacionici?

  • +1 2
Link to comment
5 minutes ago, Mark Rothko said:

I ovoga ozbiljno ukoriti...

 

 

q0Myfqh.png

 

To nikako nije odnos kakav treba da se ima prema jednom pokajniku kao što je igrač u crveno-belom dresu sa brojem 12.

 

  • +1 1
Link to comment

A to je taj nejaki Davidovac od 90 kila koga je Lesor uneo u kos...

 

Nego, ljudi ko da nikad nisu gledali Avramovica (dobro, mozda i nisu), covek je takav, nalozi se pred domacim navijacima i onda daje jedan svoj maksimum a i vise od toga. Mislim da sam prokomentraisao to i tamo negde u novembru na nekoj utakmici Evrokupa gde je imao neku ludacku sekvencu, trojka, kradja, asistencija, kradja, bacanje na parket, pumpanje misica, ima li ko jaci. Zesca lozana, ali daleko od toga da je toksican lik.

  • +1 1
Link to comment
4 minutes ago, Lord Stef said:

A to je taj nejaki Davidovac od 90 kila koga je Lesor uneo u kos...

 

Nego, ljudi ko da nikad nisu gledali Avramovica (dobro, mozda i nisu), covek je takav, nalozi se pred domacim navijacima i onda daje jedan svoj maksimum a i vise od toga. Mislim da sam prokomentraisao to i tamo negde u novembru na nekoj utakmici Evrokupa gde je imao neku ludacku sekvencu, trojka, kradja, asistencija, kradja, bacanje na parket, pumpanje misica, ima li ko jaci. Zesca lozana, ali daleko od toga da je toksican lik.

 

pa to da je toksičan tvrdi najtoksičnija i najkancerogenija pojava na ovom forumu, tako da to ne treba ozbiljno shvatati

 

ovaj tim je pun ložana, u stvari ja ne znam ko od ovih igrača NIJE ložana  :D

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...